Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XcaL

Merhabalar ben ip4 kullanıyorum , ama kız arkadaşım dün kendine galaxy ace aldı... Telefon gerçekten başarılı ve güzel perrmans veriyor , ama problem olarak telefonda hissettiğim en büyük sorun wireless... wireless evin içinde modem holde iken odada 2 diş yada tek diş çekiyor , yurtta ise nokia telefon wireless ağını bulurken samsung bulmuyormuş...

Çok büyük baskılar sonucu , nokia c5 03 basmatiğinden kurtarıp galaxy ace aldırdım , ve bu büyük problemlere yol açtı... Telefoncuyla papaz oldular falan filan , şimdi gidip bu telefonda da sorun var durumunda değil olay. bu sorun yazılımsal mıdır , yazılımsal ise hangi güncelleme ile giderebilirim ? Donanimsal ise tamiri ne kadara patlar bana ?

3 dis cekmesi icin modemle aranda max 5 metre olmasi lazim tabi bu modemden modeme degisir o yuzden fazla dert etme araya duvar girince 1 dise kadar dusebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayboss

quote:

Merhabalar ben ip4 kullanıyorum , ama kız arkadaşım dün kendine galaxy ace aldı... Telefon gerçekten başarılı ve güzel perrmans veriyor , ama problem olarak telefonda hissettiğim en büyük sorun wireless... wireless evin içinde modem holde iken odada 2 diş yada tek diş çekiyor , yurtta ise nokia telefon wireless ağını bulurken samsung bulmuyormuş...

Çok büyük baskılar sonucu , nokia c5 03 basmatiğinden kurtarıp galaxy ace aldırdım , ve bu büyük problemlere yol açtı... Telefoncuyla papaz oldular falan filan , şimdi gidip bu telefonda da sorun var durumunda değil olay. bu sorun yazılımsal mıdır , yazılımsal ise hangi güncelleme ile giderebilirim ? Donanimsal ise tamiri ne kadara patlar bana ?

3 dis cekmesi icin modemle aranda max 5 metre olmasi lazim tabi bu modemden modeme degisir o yuzden fazla dert etme araya duvar girince 1 dise kadar dusebilir

Hocam nasıl bi mantıkdır anlamış değilim =) Bu bir sorun değil , wireless çok az mı çekiyor diyosunuz =) Çünkü ben iphone 4 le evin en dibindeki odadan full çekiyorum whiless'ı... ama aynı telefon oradan tek diş çekiyor xS

• ya fruit ninjada arada takılmalar oluyor, çok sinir bozucu... sizde de oluyor mu hiç ? akıcı oynanmıyor yani tam olark..

Cm 7.2 android 2.3.7 kullanıyorum
  • quote:

quote:

quote:

Hocam nasıl bi mantıkdır anlamış değilim =) Bu bir sorun değil , wireless çok az mı çekiyor diyosunuz =) Çünkü ben iphone 4 le evin en dibindeki odadan full çekiyorum whiless'ı... ama aynı telefon oradan tek diş çekiyor xS

hi o zaman baska acelerle dene mesela darty e git orda gostermelik telefonlar var her ikisindende arama yap ayni deger cikiyosa senin telefonda sorun yoktur ama farkli sonuclar cikiyosa bi goster derim bide wirilles telefondan telefona degisir aceninki boylecyapacak bisey yok :|

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• telefonumu kargoya verilmişler...
    siyah istedim beyaz yolluyorlar...
    yarın elimde olur sanıyorum ....
    20.45 den bu yana sancaktepe dağıtım merkezinde duruyor....
  • quote:

Aslına bakarsanız ''donanım incelemeleri'' bölümünde işletim sistemi, uygulamalr, işlemci hızı gibi teknik verileri vermek yerine adam gibi wireless çekim mesafesi, donaımların güncellenebilme imkanları vs konulara ağırlık verilse ürün için daha iyi referans olacağı kanaatindeyim.

Sorununuza gelince umarım bu konuda fikri ve tecrübesi olan bir arkadaş yanıt verecektir ancak ben bile S.E. telefonumun walkman ses kalitesini artırma ya da fotoğraf kalitesini artırmak için yazılım upgrade yapmayı becerebiliyorsam mutlaka biride wireless kapasitesini artırmanın yolunu (yazılımsal) bulmuştur. Tabi donanıma bağlı olarak bu gerçekleşiyor ama yazılımla bile neler yapılabildiğini az çok görebiliyoruz. Bende bu sorunuzun cevabını bekliyorum...

• Arkadaslar Herkeze Merhaba Yalnış Yere Yazdıysam Kusura Bakmayın .

Telefonu yeni Aldım Pek Fazla Kullanamıyorum Kendı Android Marketını Acmıyor Google Hesabı Olusturun DIyor Olusuturuyorum gırıs Yapmaya calısıyorum Gene Olmuyor . Oyun Yukluyorum Telefona Bağzı Oyunları Kabul Ediyor Bağzılarını Etmiyor Misal Spider man Assasian Creed Hero Of Sparta Gibi Oyunları Yukluyorum Tam Acıcak Bu Video Oynatılamaz Diyor Acaba Bir Ekran Ayarı Falanmı yapmam Lazım ... Telefonun Yenı Kullanıcısı Olarak Bilen Arkadaşlardan Yardım Istıyorum Benı Bır sekılde Yonlendırırsenız Tesekkur Edrim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hi o zaman baska acelerle dene mesela darty e git orda gostermelik telefonlar var her ikisindende arama yap ayni deger cikiyosa senin telefonda sorun yoktur ama farkli sonuclar cikiyosa bi goster derim bide wirilles telefondan telefona degisir aceninki boylecyapacak bisey yok :|

Telefonda bide ölü piksel çıkmış akşam üstüne doğru... Yıkımlardayım...

• hızı ve kullanımı pek keyifli, her şey tamam da bu telefona bu kadar düşük dahili hafıza ayırmak nasıl bir aklın ürünüdür?

uygulamaları karta taşıma durumu da tam bir çözüm değil çünkü her şekilde dahili hafızada bir kısım yer kaplıyor yani tümden taşımıyor. üstelik bazı uygulamaları da telefonda tutma zorunluluğu var. en çok yer kaplayan facebook ve twitter'ı bile sd karta taşıdıktan sonra kafasına göre log out ediyor ve gün aşırı açtıkça her seferinde şifre girmek gerekiyor. o yüzden yine telefon hafızasına taşımak zorunda kalıyoruz.
    temalar ve widgetlar da telefonda durmak zorunda.

uzun lafın kısası bu durum, her daim yeni bir şeyler kurabilmek için eski uygulamalardan feragat etmek ya da telefonu daha sınırlı kullanmak zorunda bırakıyor bizi.

sanırım bu işin tek çözümü sd kartta bölüm oluşturup dahili telefon hafızası olarak göstermek olacak ama onu da deneyip efektif bir şekilde kullanan birine rastlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi entropia -- 3 Ocak 2012; 11:38:41 >

• arkadaşlar hayırlı olsun :))

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_plus-4397.php

SAMSUNG GALAXY ACE PLUS
  • ilk resimler...

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasitsvs

arkadaşlar hayırlı olsun :))

SAMSUNG GALAXY ACE PLUS

satıp hemen alayım bundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit333

vatan computer daki %20 indirim peşin alımlarda geçerli mi?

evet nakit ve word + bonus karta 10 taksitlerde %20 indirim gecerli
  • quote:

ilk resimler...

işte budur farkı 512ram 1ghz hız bu kadar ekran çözünürlüğünüde artırmamışlar ve en iyisini yapmışlar tek eksiği projektör da 2013 se galaxy ace s plus da
  • quote:

SAMSUNG GALAXY ACE PLUS

Dahili hafıza yeni çıkan modelde 3Gb mı yoksa ben mi yanlış görüyorum???
    Ayrıca dikkatimi çeken via Java MIDP emulator yeni mi akıl etmişler?

Bende diyorum niye firmalar deli gibi Ace kampanyası yapıp duruyorlar. Üstelik fiyatını doğru dürüst düşürmeden

• arkadaşlar bu mesaj karakterleri sorununa çözüm bulamadım. ayarlardan giriş modunu gsm alfabesi yaptığımda mesajlarda ı harfi mesajı yolladıgım telefonda g olarak görünüyor. çoklu dil seçeneğini seçersemde 5 10 kelimeden sonra 2. mesaj ücretine geçiyor. bir arkadaş forumda var demiş aradım ancan bulamadım. googledan da arattırdım bi bilgi bulamadım. malum topic 161 sayfa olmuş varsa bile gözümden kaçmış olabilir.

ben telefonu alalı bir kaç gün oluyor. bilsem ace plus'ı beklerdim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabolical35 -- 3 Ocak 2012; 15:04:36 >
  • quote:

SAMSUNG GALAXY ACE PLUS

Bunun fiyatida yuksek olur bence, zaten Galaxy ace aldigimiz zamanlarda Galaxy S'te vardi yaklasik bu ozelliklerde. Sonucta cogu kisi ACE'yi fiyatinin dusuk olmasi nedeniyle tercih ettigini dusunuyorum. Ozellik ve fiyat olarak en idealiydi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganay82

quote:

SAMSUNG GALAXY ACE PLUS

Bunun fiyatida yuksek olur bence, zaten Galaxy ace aldigimiz zamanlarda Galaxy S'te vardi yaklasik bu ozelliklerde. Sonucta cogu kisi ACE'yi fiyatinin dusuk olmasi nedeniyle tercih ettigini dusunuyorum. Ozellik ve fiyat olarak en idealiydi..

Alıntıları Göster

Ace Plus Modelin teknik özellikleri:

Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi
    1GHz hızında mobil işlemci (Ace 800mhz idi)
    512MB RAM

3.65 inç'lik (320 x 480) dokunmatik ekran (Ace 3.5 idi) Ancak pixel aynı kalmış.
    62.5 x 114.7 x 11.2 mm; 115 gr
    LED Flaşlı 5MP kamera
    3GB dahili hafıza + MicroSD desteği (+32GB) (Ace de 150 mb idi)
    3G (HSDPA 7.2Mbps), Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 bağlantıları; aGPS (ace Bluetooth2.1 idi)
    Müzikçalar, radyo, 3.5mm kulaklık jakı
    Sosyal ağ siteleri ile bütünleşik yapı; önyüklü Google servisleri, DLNA desteği
    1.300 mAh batarya
    via Java MIDP emulator
    Ağrlık 2 gr artmış (fiyata nasıl yansıyacak acaba?)
    Tek eksiği bence hala direttiği Hd video (haliyle Galaksi S ve S2 yi devre dışı bırakmayı istemez)

Bu veriler ışığı altında mart sonu standart ace 500 den Ace plus ise en fazla 600 den müşteri bulabilir. Sebebi açık; dünyadaki ekonomik durgunluk öncesi koparabildikleri kadar kapital koparıp kesin olarak görülen ekonomik daralmayı azaltmak. Zaten adamların derdi artık eskisi gibi fiyat indirimlerinde ürün için sabahlayan müşteri oranınında ciddi düşüklük görmeleriymiş.

Ürün gerçekten şu an piyasaya uygun fiyatla çıkarsa alınabilir düzeyde ve özellikte diyebilirim. Ancak Galaxi S ten sonra S plus (en azından ülkemizde) yanlış fiyatlandırma kurbanı olmuştu. Bakalım bu üründe kurban edilecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi someone74 -- 3 Ocak 2012; 15:39:18 >

• @someone74
    bana fiyatı en az 800 olur gibi geliyor ama eğer dediğin gibi mart sonu 600den satılırsa birazdaha beklemediğime yanarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabolical35 -- 3 Ocak 2012; 15:35:49 >
  • ne zaman satışa çıkar samsung hemen satışa çıkarıyor ocak ayında çıkar galiba
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.