Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diabolical35

@someone74
    bana fiyatı en az 800 olur gibi geliyor ama eğer dediğin gibi mart sonu 600den satılırsa birazdaha beklemediğime yanarım :)

Kesinlikle haklısın fiyatı ilk 800 yaparlar ama en ciddi rakibi sony ericsson experia ray ile arasındaki farkı bu modelde de kapatamamışken o fiyattan nasıl alıcı bulmayı düşünebilir? Zira ben şu anda Galaksi Ace ile Xperia ray arasındaki fiyat farkından ötürü kararsızdım ama Ace plus herşeyi değiştirdi diyebilirim. Mart sonu Ace plus ile Xperia Ray arasında tercih yapıp ikisinden birini alacağım. Keşke Ace plus'a Hd video da ekleselerdi
  • @someone74
    ace in en önemli birkaç eksiğini ace plus ile kapatmışlar görünüyor. belki hd video özelliğinede ace plus 2S 'de koyalar sonra 3S falan derken ace uçmuş gitmiş olur belki
  • arkadaslar dun telefonumla wıfı ıle ınternete gırebılıyordum sımdı gıremıyorum aga baglanılıyor yalnız sınyal gelıp gıtmıyor ağda baglı gozukuyor fabrıka ayarlarına dondum gene bı cozum alamadım neden yapar yada ne yapabılırım
  • unlockroot programı ile teli root ettim.rootlu telde işe yarar uygulamalar nelerdir? flash kurdum ama çokta verimli oldugunu soyleyemem.yardımlarinız için tesekkurler.
  • Bizim telefonun yapamadığı bazı şeyleri yapacak güzel birşey ama ace 760 tl den gelmişken geçen sene bu da zamlar vergiler yüzünden 800den gelir maalesef bence. Bize mart gibi gelir telefon ben ace yi artık s3 ile degistirecem inşallah :):) ace plus alacaklara şimdiden hayırlı olsun :):)
  • neyse artık ben daha ace'ime yeni yeni alışıyorum zaten plus şöyle bi kenarı durakoysun
  • Bu arada inceledim de bizimkinin şekli arkası vs daha hoş gibi duruyor fotolar bana bu izlenimi verdi. Ve hafıza,işlemci artmış batarya azalmış 50mah ekran hafif büyümüş ama çözünürlük aynı ram 512 ama yine uygulama yükleyınce baya 120-170 arası kalır bende şu an 120 boşta yani ace i satıp bunu alanlar çok olmayacaktır bence ace geçen sene böyle çıkmalıydı ama bir yıl sonra ya attılar maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanjack026

Bu arada inceledim de bizimkinin şekli arkası vs daha hoş gibi duruyor fotolar bana bu izlenimi verdi. Ve hafıza,işlemci artmış batarya azalmış 50mah ekran hafif büyümüş ama çözünürlük aynı ram 512 ama yine uygulama yükleyınce baya 120-170 arası kalır bende şu an 120 boşta yani ace i satıp bunu alanlar çok olmayacaktır bence ace geçen sene böyle çıkmalıydı ama bir yıl sonra ya attılar maalesef

aynen şekil olarak ace daha karizmatik, ayrıca bataryada azaltma yapmaları çok saçma olmuş.. EKran büyüyüp cozunurluk artırılmamıs, o da bi eksik yan.. Açıkcası çok satmaz ace plus , benden söylemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: someone74

Ace Plus Modelin teknik özellikleri:

Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi
    1GHz hızında mobil işlemci (Ace 800mhz idi)
    512MB RAM

3.65 inç'lik (320 x 480) dokunmatik ekran (Ace 3.5 idi) Ancak pixel aynı kalmış.
    62.5 x 114.7 x 11.2 mm; 115 gr
    LED Flaşlı 5MP kamera
    3GB dahili hafıza + MicroSD desteği (+32GB) (Ace de 150 mb idi)
    3G (HSDPA 7.2Mbps), Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 bağlantıları; aGPS (ace Bluetooth2.1 idi)
    Müzikçalar, radyo, 3.5mm kulaklık jakı
    Sosyal ağ siteleri ile bütünleşik yapı; önyüklü Google servisleri, DLNA desteği
    1.300 mAh batarya
    via Java MIDP emulator
    Ağrlık 2 gr artmış (fiyata nasıl yansıyacak acaba?)
    Tek eksiği bence hala direttiği Hd video (haliyle Galaksi S ve S2 yi devre dışı bırakmayı istemez)

Bu veriler ışığı altında mart sonu standart ace 500 den Ace plus ise en fazla 600 den müşteri bulabilir. Sebebi açık; dünyadaki ekonomik durgunluk öncesi koparabildikleri kadar kapital koparıp kesin olarak görülen ekonomik daralmayı azaltmak. Zaten adamların derdi artık eskisi gibi fiyat indirimlerinde ürün için sabahlayan müşteri oranınında ciddi düşüklük görmeleriymiş.

Ürün gerçekten şu an piyasaya uygun fiyatla çıkarsa alınabilir düzeyde ve özellikte diyebilirim. Ancak Galaxi S ten sonra S plus (en azından ülkemizde) yanlış fiyatlandırma kurbanı olmuştu. Bakalım bu üründe kurban edilecek mi?

Of bu iyimiş talebe oldugum için ace'mi degiştiremem :(

• http://www.telpa.com/Samsung/Cep-Telefonu/S5830_Galaxy_Ace

samsung galaxy ace satış fiyatı...... önümüzdeki günlerde daha da düşecektir...
  • sanırım ace plus 200mhzlik islemci hızı artışı dışında fazla bir değişiklik sağlamıyor. 3GBlik dahili bellek çok önemli bir etkenmidir sizce? yakın zamanda alıcaktım acenin fiyatınında düşmesi iyi oldu iyice düşsün alıcam da normal ace almak iyi bir seçim olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasitsvs

http://www.telpa.com/Samsung/Cep-Telefonu/S5830_Galaxy_Ace

samsung galaxy ace satış fiyatı...... önümüzdeki günlerde daha da düşecektir...

boyle bi telefon 650 tl ye kadar dustu daha ne kadara dusmesini bekliyorsun ?
  • 500
  • quote:

Orijinalden alıntı: therocqula

quote:

Orijinalden alıntı: kaptanjack026

Bu arada inceledim de bizimkinin şekli arkası vs daha hoş gibi duruyor fotolar bana bu izlenimi verdi. Ve hafıza,işlemci artmış batarya azalmış 50mah ekran hafif büyümüş ama çözünürlük aynı ram 512 ama yine uygulama yükleyınce baya 120-170 arası kalır bende şu an 120 boşta yani ace i satıp bunu alanlar çok olmayacaktır bence ace geçen sene böyle çıkmalıydı ama bir yıl sonra ya attılar maalesef

aynen şekil olarak ace daha karizmatik, ayrıca bataryada azaltma yapmaları çok saçma olmuş.. EKran büyüyüp cozunurluk artırılmamıs, o da bi eksik yan.. Açıkcası çok satmaz ace plus , benden söylemesi

cozunurluk artirilsaydi alabilirdim

• quote:

500

ahaha samsung gio da 300 olur o zaman diger telefonlari soylemiyorum
  • gülecek bişey yok....bundan 3 sene önceki telefonlar içinde desem fiyatı düşecek yine gülerdin ama gördüğmz üzere 150 200 liraya satılıyolar.. hergun farklı model cıkıyor.. o yuzden 2012 sonuna kalmadan 500 e düşer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: daschund

telefonumu kargoya verilmişler...
    siyah istedim beyaz yolluyorlar...
    yarın elimde olur sanıyorum ....
    20.45 den bu yana sancaktepe dağıtım merkezinde duruyor....

Hocam ace benim bildiğim her yerde kutuda yedek kapakla gönderiliyor(siyah-beyaz) o yüzden beyaz gönderildi diye dert etme bence büyük ihtimal seninkinin kutusundan da siyah kapak çıkar. Hayırlı olsun bu arada :)
  • 2sene onceki samsung monte 500 tl nasi o telefonla ayni fiyatta olmasini beklersin
  • kenarındaki metalik bölümün olmaması iyi olmuş daha estetik görünüyor plusda ,sanırım samsung w ile aynı fiyatda olmaz..telefonun nezaman satışa çıkacağı bellimi?
  • quote:

gülecek bişey yok....bundan 3 sene önceki telefonlar içinde desem fiyatı düşecek yine gülerdin ama gördüğmz üzere 150 200 liraya satılıyolar.. hergun farklı model cıkıyor.. o yuzden 2012 sonuna kalmadan 500 e düşer...

Vatandan 580 ne almıştım kampanyada zaten kur çok artttı artmasaydı daha çabuk düşerdi bence hatta ben aldıktan sonra vatan birdaha 580 den vermedi 610 620 den verdi bir dahaki kampanyalarda...
  • 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.