Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gael

kenarındaki metalik bölümün olmaması iyi olmuş daha estetik görünüyor plusda ,sanırım samsung w ile aynı fiyatda olmaz..telefonun nezaman satışa çıkacağı bellimi?

o metalik bölüme az küfretmedim düşürünce düştüğü kısım eziliyor şekli bozuluyor orayıda plastik yapsalardı keşke.
    Hatta bazı kişilerde metal kısımda soyulma da olmuş
  • arkadaşlar bi kaç soru sorduk bılır kısıler kendı aralarında muahbbet hanı yardım ne geregı kaldı ozaman forumun 2 gundur soruya cevap arıyoruz ayıptır bılır kısıler den yardım ıstıyoruz demek kımse galaxy aceden anlamıyor bedava muhabbet edıyor 1 2 sorum olacak cevaplayandan allah razı olsun .

TELEFON BAZI OYUNLARI OYNATMIYOR BU VIDEO OYNATILAMADI DIYOR ORENK OYUNLAR HERO OF SPARTA SPIDER MAN GANGSTAWEST GIBI GIBI ACABA BI EKRAN AYARI FALANMI YAPMAMIZ LAZIM NASIL YAPILIR RUSCA SITELERDEN ARASTIRIYORUM FIREWARE DI GALIBA OLE BI GUNCELLEME DEN BAHSEDIYOR HERKEZ ACABA BU GUNCELLEMEYI YAPARSAM MI OYUNLARI OYNAYA BILICEM BU GUNCELLEME NE ISE YARAR NASIL OYNAYA BILIRIZ DETAYLI ANLATIRSANIZ SEVINIRIM TELEFONUM DUN WI FI ILE INTERNETE GIRIYORDU BUGUN GIREMEDI AGA BAGLANILIYOR DIYOR BAGLANTI BASARILI OLUYOR YALNIZ INTERNETE GIREMIYORDUM FABRIKA AYARLARINA DONDUM OLMADI EN SON ANDROID MARKETI ACMAK ICIN *#272 OLAYINI YAPTIM OLDU OYLE YAPINCA BU BAGLANTI SORUNUNU ACABA NEDEN YASADIM TELEFONUN YENI KULLANICISIYIM HERHANGI BI GUNCELLEME YAPAMAM GEREKIYORMU GEREKLI UYGULAMALARMI KULLANMAM LAZIM BI YARDIM EDICEK INSAN VARSA ALLAH RAZI OLSUN SIMDIDEN.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasitsvs

gülecek bişey yok....bundan 3 sene önceki telefonlar içinde desem fiyatı düşecek yine gülerdin ama gördüğmz üzere 150 200 liraya satılıyolar.. hergun farklı model cıkıyor.. o yuzden 2012 sonuna kalmadan 500 e düşer...

Kesinlikle.2-3 yıl önce 1400-1500 lira olan N96 şimdi 800-900'lerde geziyor.O zamanın en iyilerinden biriydi.Akıllı telefonlar her şeyi değiştirse de akıllılar da eskiyor :)
  • 388$ yazıyor nette fiyatı. Bugünkü kurdan hesaplarsak 725TL yapar , Türkiyede kaç TLden satışa sunulur sizce?
  • 1-2 gün önce pendik marinadaki Darty'den almış arkadaşım 550-600 tl civarında indirim varmış link bulursam ekledim bende düşünüyorum ama kararsızım :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemilkocan -- 3 Ocak 2012; 21:47:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

388$ yazıyor nette fiyatı. Bugünkü kurdan hesaplarsak 725TL yapar , Türkiyede kaç TLden satışa sunulur sizce?

1000 tl yi çok rahat geçer ozaman vergi zaten %40-%50 lerde...
  • bir adet galaxy ace batarya seti " cizbudak " a satılmıştır.
  • selamlar kies yazılımını yükledim ama usb bağlantısını sağlayamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

quote:

gülecek bişey yok....bundan 3 sene önceki telefonlar içinde desem fiyatı düşecek yine gülerdin ama gördüğmz üzere 150 200 liraya satılıyolar.. hergun farklı model cıkıyor.. o yuzden 2012 sonuna kalmadan 500 e düşer...

Vatandan 580 ne almıştım kampanyada zaten kur çok artttı artmasaydı daha çabuk düşerdi bence hatta ben aldıktan sonra vatan birdaha 580 den vermedi 610 620 den verdi bir dahaki kampanyalarda...

Samsung S5830 Galaxy Ace Cep Telefonu DİSTRİBÜTÖR garantisinde

Kdv Dahil Fiyatı : 566,40 TL
    Havale Fiyatı : 555,07 TL % 2 İndirim
    Tek Çekim Fiyatı : 560,74 TL % 1 İndirim

http://www.sanalreyonum.com/urun/samsung-s5830-galaxy-acecep-telefonu-distributor-garantisinde_912936.aspx?CatId=27177

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinakinci

bir adet galaxy ace batarya seti " cizbudak " a satılmıştır.

bugun teslım aldım hüseyin. batarya orjınal batarya etıketı ıle bıre bır aynı seri no dısında :))) acıkcası bu kadarını beklemıyordum ace nin sarjı gun ıcerısınde bıtıyor dıyenlere kesınlıkle önerırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizbudak

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinakinci

bir adet galaxy ace batarya seti " cizbudak " a satılmıştır.

bugun teslım aldım hüseyin. batarya orjınal batarya etıketı ıle bıre bır aynı seri no dısında :))) acıkcası bu kadarını beklemıyordum ace nin sarjı gun ıcerısınde bıtıyor dıyenlere kesınlıkle önerırım...

yorumlarınız için teşekkür ederim.bataryalardan orjinali kadar performans alabilirsiniz.ebayden alınan ne yüdüğü bataryalarla karşılaştırılamaz bile.zaten herhangi bir problem olduğunda ben burdayım ;) ilgilenen arkadaşlarım imzamdan ilgili ilana ulaşabilir.iyi günlerde kullanın efendim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

388$ yazıyor nette fiyatı. Bugünkü kurdan hesaplarsak 725TL yapar , Türkiyede kaç TLden satışa sunulur sizce?

1000 tl yi çok rahat geçer ozaman vergi zaten %40-%50 lerde...

samsung w 800 tl civarındayken 1000 tl yi geçmesi mümkün görünmüyor, okuduklarıma göre samsung w daha üst bi telefon diye biliyorum
  • evet sanırım bilen yok.. sanırım proğramdan kaynaklı bir problem 2 gündür girmiyorum öyle bir problem yok bakalım...
  • ace plus iyiden iyiye iphone a benzemiş.
    arkadaşlar ace'lerin yan çerçeve kısımları metal mi plastik mi? benim telefonun çerçevesi füme rengi plastik gibi sanırım ama tam emin değilim. bir kaç arkadaş metal düşünce eziliyor plastik olsa daha iyi olurdu demiş kafam karıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabolical35 -- 3 Ocak 2012; 23:43:56 >
  • acenin plusu galaxy W den farkı hd video kaydetmez ve ekran çözünürlüğü farklı bir de işlemci hızı 1.4 hal böyle olunca samsung W den ucuz olacak bu bu kadar basit ya değilse niye W den sonra ace plus çıksın
    ACE en iyi telefon iyi telefon ondan iyisi galaxy ace plus
    fiyatı 700-750 civarı olmalı
  • sitesinde bu telefondan bahsetmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaskoo_87

quote:

quote:

Vatandan 580 ne almıştım kampanyada zaten kur çok artttı artmasaydı daha çabuk düşerdi bence hatta ben aldıktan sonra vatan birdaha 580 den vermedi 610 620 den verdi bir dahaki kampanyalarda...

Samsung S5830 Galaxy Ace Cep Telefonu DİSTRİBÜTÖR garantisinde

Kdv Dahil Fiyatı : 566,40 TL
    Havale Fiyatı : 555,07 TL % 2 İndirim
    Tek Çekim Fiyatı : 560,74 TL % 1 İndirim

http://www.sanalreyonum.com/urun/samsung-s5830-galaxy-acecep-telefonu-distributor-garantisinde_912936.aspx?CatId=27177

Hala aynı işte 10 taksitli fiyatı. Ben alalı 5-6 ay oldu.

• ace plus dan kurtulduk yazanlar başka başlık altında yazıyor.
  • Arkadaslar markette igo myway yok mu? İndiren arkadaslar nereden indirdi?
  • iyi akşamlar galaxy ace aldım birkaç gün önce ve ilk kez android kullanıyorum.Dolayısıyla bilgim yok önerilerinize açığım.. Ve bi kaç sorum var.

Galaxy Ace'de internet profil ayarlarına nerden ulaşabilirim?(ayarlar kısmında bulamadım)

Telefonumda her kişiden 2 tane gözüküyor sim kart ve telefondaki kayıtların ikisini birden gösteriyor bunu nasıl sadece telefon hafızası yapabilirim?

Mesajlarda iletim raporu gelmiyor bunu nasıl açabilirim?

Yardımcı olursanız sevinirim alışmakta zorlanıyorum sanırım :/
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.