Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeyapo
    @semender44 ya üstat nedewn kaldırıyorsun ki boşver o beğenmesse beğenmessin biz senin paylaşımlarından çok memnunuz ve hiç bir zamanda niçin böyle birşey yaptın diye sorgulayamayız sen doğru olanı yap ve bizi mağdur bırakma ve bu telefonu satsanda tüm bilgilerini çalışmalarını ve linklerini paylaş biz senin arkandayız ve destekçiniz.

BURADAN İNDİRİN
    Açılan linkte Please enter the password below to download this file yazısının altındaki beyaz kutuya "ekache99" (tırnak işareti yok)yazıp entere basın.

• teşekkürler usta.
  • Taze sıcaak root geldi. 2.3.4 sürümü için root.
    BURADAN İNDİRİN
    Kurulum gene kurtarma modundan yapılıyor. Home+power update234 seç ardından reboot.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHD

quote:

Orijinalden alıntı: oktayyetis

android son yükseltmeyi yapan arkadaslar eksilerini artılarını yazabilirler mi?yapmalı mıyız biz de

Ben gingerbread rom yükledim, fazla bir fark göremedim. Performansta bir fark göremedim, bir tek ekran kilitliyken home tuşuna basarak açılması bir saniye falan uzamış sanki. Temalar biraz değişmiş, pil göstergesi dikelmiş, 3G ikonu falan değişmiş. Herhalde tek dişe dokunur gelişme video kayıt çözünürlüğünün artması. Onun dışında yüklemeseniz de olur, yükleyince de bir şey kaybetmezsiniz.

Teşekkürler hocam

• Dostlar, dahili hafızada olan herşeyi görmemi sağlayacak bir yazılım var mı acaba? Şuan 181mb'lık tel hafızasının 130mb'ı dolu görünüyor. Ancak o kadar uygulama vs. bir şey yüklemedim. Bir iGO var. 1-2 tane de ufak tefek program.
  • Açtığım konuda, programları indirmek için, ilk mesajın sonundadır.

Puffin Web Browser Yeni tarayısı eklenmiştir bilginize.

2 yeni oyun eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 9 Haziran 2011; 16:10:15 >
  • Arkadaşlar telefona OC yapılıyor mu, ARM 11'in max frekansı 800mhz oldugu için çekirdek desteklemiyor diye duymuştum.
  • Marketten bazı uygulama/oyunları indiremiyorum;bulundugunuz ülkede desteklenmiyor gibi bişey yazıyor. bunu bi çözümü var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esen38

quote:

Orijinalden alıntı: couldi

quote:

Orijinalden alıntı: _Tılsım_

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bende bu telefonu almayı düşünüyorum da flash desteği olmadığını duydum bu bir sorun teşkil ediyor mu? Facebook ve youtube da videoları izleyebiliyor musunuz?

flash geliyor bunu baştan söyleyeyim ayrıca facebook ve youtube videolarında en ufak problem yaşamadım

Hmm teşekkürler cevap için kardeşim memnun musun telefondan genel olarak nasıl bir telefon?

1-2 ufak tefek sıkıntı dışında memnunum. sen de incelediğin için farketmişsindir şık bi telefon elde güzel duruyor. kamerası kişisel bir görüş ama ben memnunum başarılı iş çıkarıyo. yukarda da fotoğraf örnekleri koyanlar var.senin için farkeder mi bilmiyorum ama radyosu çok temiz çekiyo en ufak cızırtı yok. önceden nokia 5800 vardı onun parazit yaptığı yerlerde en ufak cızırtı olmadan yürütüyor programı ama ufak bi kıllığı var sadece 4 kanal kaydediliyo ya da ben daha fazla kaydedilecek bir yer bulamadım oyun ve program konusunda android diyorum. uygulamalarda performansı sağlam. 1-2 oyunda kasma yapıyo ama o da nadir. bende market yoktu ama bu konunun başında nasıl yükleneceği anlatılıyo.gerçi markete ihtiyaç da duymazsın. gerekli uygulamaların hepsini hem burdaki başlıklarda hem de applanet gibi uygulamalarla bedavaya bulabiliyosun.( applanet şu an çalışmıyo ama çok yakında yeniden çalışır hale gelecek). piyasada bu parada daha iyi telefon yok rahatlıkla söyleyebilirim. şarj konusu sıkıntı ama bütün android telefonlar için böyle. bende 3g açıkken kesinlikle 1 gün gitmiyordu onu kapattım nete girmek istediğimde açıyorum şimdi 1 gün gidiyor. diğer telefonların başlıklarını da incelersen onların da böyle olduğunu görürsün. ben bir de ram biraz daha fazla olsa iyidi diyorum çünkü sürekli ne kadarı kullanılıyor diye kontrol ediyorum bütçen bu kadarsa ve şarjı dert etmeyeceksen al derim. şarj canımı sıkar diyorsan o zaman andorid almayı ertele derim. ilerde yedek daha gelişmiş pil gibi şeyler piyasaya çıkabilir o zaman daha alınabilir derim. bütçeyi daha yuları çekebilirim dersen hepsiburadada htc desire z 800küsüre satılıyo ona bakabilirsin ama ondan da ziyade 1000 liraya lg optimus black ya da samsung galaxy si zorla derim.. başka bi sorun varsa cevaplayabilirim

Telefonun çekim kalitesinde sıkıntı yaşadınızmı konuşma esnasında karşıdakinin sesi duyulmadığı söyleniyor böyle bir sıkıntı varmı

çok gürültülü ortamda benim için de sıkıntı ama çok şikayetçi değilim bence bunu sizin bir şekilde denemeniz gerekir çünkü ben kötü derim size iyi gelir ya da tam tersi. ama şunu söyleyeyim nokia 5800a göre daha düşük. telefonu tam içinize sinmeden almayın derim. başka kafanıza takılan bir şey olursa yine cevaplayabilirim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bende bu telefonu almayı düşünüyorum da flash desteği olmadığını duydum bu bir sorun teşkil ediyor mu? Facebook ve youtube da videoları izleyebiliyor musunuz?

flash geliyor bunu baştan söyleyeyim ayrıca facebook ve youtube videolarında en ufak problem yaşamadım

Hmm teşekkürler cevap için kardeşim memnun musun telefondan genel olarak nasıl bir telefon?

1-2 ufak tefek sıkıntı dışında memnunum. sen de incelediğin için farketmişsindir şık bi telefon elde güzel duruyor. kamerası kişisel bir görüş ama ben memnunum başarılı iş çıkarıyo. yukarda da fotoğraf örnekleri koyanlar var.senin için farkeder mi bilmiyorum ama radyosu çok temiz çekiyo en ufak cızırtı yok. önceden nokia 5800 vardı onun parazit yaptığı yerlerde en ufak cızırtı olmadan yürütüyor programı ama ufak bi kıllığı var sadece 4 kanal kaydediliyo ya da ben daha fazla kaydedilecek bir yer bulamadım oyun ve program konusunda android diyorum. uygulamalarda performansı sağlam. 1-2 oyunda kasma yapıyo ama o da nadir. bende market yoktu ama bu konunun başında nasıl yükleneceği anlatılıyo.gerçi markete ihtiyaç da duymazsın. gerekli uygulamaların hepsini hem burdaki başlıklarda hem de applanet gibi uygulamalarla bedavaya bulabiliyosun.( applanet şu an çalışmıyo ama çok yakında yeniden çalışır hale gelecek). piyasada bu parada daha iyi telefon yok rahatlıkla söyleyebilirim. şarj konusu sıkıntı ama bütün android telefonlar için böyle. bende 3g açıkken kesinlikle 1 gün gitmiyordu onu kapattım nete girmek istediğimde açıyorum şimdi 1 gün gidiyor. diğer telefonların başlıklarını da incelersen onların da böyle olduğunu görürsün. ben bir de ram biraz daha fazla olsa iyidi diyorum çünkü sürekli ne kadarı kullanılıyor diye kontrol ediyorum bütçen bu kadarsa ve şarjı dert etmeyeceksen al derim. şarj canımı sıkar diyorsan o zaman andorid almayı ertele derim. ilerde yedek daha gelişmiş pil gibi şeyler piyasaya çıkabilir o zaman daha alınabilir derim. bütçeyi daha yuları çekebilirim dersen hepsiburadada htc desire z 800küsüre satılıyo ona bakabilirsin ama ondan da ziyade 1000 liraya lg optimus black ya da samsung galaxy si zorla derim.. başka bi sorun varsa cevaplayabilirim

Telefonun çekim kalitesinde sıkıntı yaşadınızmı konuşma esnasında karşıdakinin sesi duyulmadığı söyleniyor böyle bir sıkıntı varmı

çok gürültülü ortamda benim için de sıkıntı ama çok şikayetçi değilim bence bunu sizin bir şekilde denemeniz gerekir çünkü ben kötü derim size iyi gelir ya da tam tersi. ama şunu söyleyeyim nokia 5800a göre daha düşük. telefonu tam içinize sinmeden almayın derim. başka kafanıza takılan bir şey olursa yine cevaplayabilirim

Bu konuda çok sıkıntı duydum tam sipariş verme arefesindeydim bu iyi oldu teşekkürler...(telefonsuz kaldım bir aydır neye elimi attım ise kurutuyorum smbian donma sıkıntıs samsung bu tür problemler )

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu konuda çok sıkıntı duydum tam sipariş verme arefesindeydim bu iyi oldu teşekkürler...(telefonsuz kaldım bir aydır neye elimi attım ise kurutuyorum smbian donma sıkıntıs samsung bu tür problemler )

telefonun konusma sesi gayet yuksekki bazen deneme amaclı en yuksek seviyeye getirdigimde kulagımı geri cekmek zorunda kalıyorum sesin yuksek olması sebebiyle

• quote:

Orijinalden alıntı: M@U
    Dostlar, dahili hafızada olan herşeyi görmemi sağlayacak bir yazılım var mı acaba? Şuan 181mb'lık tel hafızasının 130mb'ı dolu görünüyor. Ancak o kadar uygulama vs. bir şey yüklemedim. Bir iGO var. 1-2 tane de ufak tefek program.

Home tuşundan görev yöneticisine girip görebilirsin. Igo çok yer kaplar, onun yerine aura tavsiye ederim, forumda bu başlıkta linki vardı.
  • 699 TL buldum bir mağaza ama hala i çime sinmiyor yaww
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportifsan

699 TL buldum bir mağaza ama hala i çime sinmiyor yaww

Açıkcası ben cok memnunum benım ıhtıyaclarımı karsılıyor.Sen ne istedigini söylersen buradaki arkadaşlar yardımcı olurlar
  • Arkadaşlar,ben bi kaç güne kadar telfn alcam ama desire ile s 5830 arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz. Karşılaaştırırsak hangisi öne çıkar.? Kasma,sarj,hafıza ,ses , dokunmatiği vs.
  • Yeni alacaklar için genel olarak yazayım, ses kalitesi 5800'den kötü.
  • 04.04.2011 fatura tarihli ve TELPA garantili telefonumu, Galaxy S alma düşüncemden dolayı satıyorum. Root yapılmamıştır, rom vs yüklenmemiştir. Yani garanti kapsamından çıkarabilcek bir müdahalede bulunulmamıştır. Kapağı SİYAHTIR. Extra beyaz kapak çıkmadı kutudan. Android market açıktır. Kozmetik olarak güzeldir.

http://forum.donanimhaber.com/m_49775211/tm.htm
  • Ben gün içinde çok sık msjlaşırım. Wifiyi ev ağı iş yer i ağı burger ağları farketmeden sorunsuz çalıştırıyor mu? Fotoğrafını kullanacam ki gayet güzel çekiyor. Videosu idare eder. Word excell dökümanlarını kullanacam. Belki 3 5 oyun indiririm değişik programlar indiriririm? 2 gün gitse sarjı bu kullanıma çok iyi olur. 3g net paketi alırım belki, gün içerisindede en fazla 1 saat kullanırım ihtiyaç olduğu takdirde. Temelde tüm özelliklerini kullanacam yani yeter ki sorun çıkarmasın
  • Ayrıca benim alacağımda telpa garantili arkadaşlar bir ara teknosadan alanlar sorun yaşıyordu telpada sorun olur mu ? 2 kapaklı değilmiş kutu içi sordum
  • Arkadaşlar, bende Sony Ericsson x10 var. Abimde Samsung galaxy ace var.

Ace'de Market uygulamasının adı S-Market olarak geçiyor ve programın arayüzü farklı bendeki Marketten.

Ayrıca ben market.android.com'dan yükleme yapıyordum. Bugun ace ile bunu deneyecektik. Markete giriş yaparken kredi kartı bilgileri falan istendi Ace'de. Ben market'e giriş yaparken hiç öyle bir şey olduğunu hatırlamıyorum. İsteğe bağlı da değil yani, kredi kartı bilgilerini yazmazsan ilerleyemiyosun.

Samsungda S-Market olarak gördüğümüz diğer telefonlardaki Market'den farklı mı ? Öyleyse benim telefonumdaki Market'i nasıl bulabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.