Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.003
Cevap
72
Favori
1.494.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende bu telefonu almayı düşünüyorum da flash desteği olmadığını duydum bu bir sorun teşkil ediyor mu? Facebook ve youtube da videoları izleyebiliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Tılsım_

merhaba arkadaşlar bende bu telefonu almayı düşünüyorum da flash desteği olmadığını duydum bu bir sorun teşkil ediyor mu? Facebook ve youtube da videoları izleyebiliyor musunuz?

flash geliyor bunu baştan söyleyeyim ayrıca facebook ve youtube videolarında en ufak problem yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_Arslan

quote:

Orijinalden alıntı: couldi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Benim ekranımda çok ta minik olsa bir çizik olmuş. Nasıl olduğu hakkında fikrim yok ama ekran koruyucu ve kılıfa yönelmeye karar verdim :)

Benim şöyle enteresan bir sorunum var. Wifi uzun süre açık olarak telefon bekleme konumundayken telefon kitleniyor. Daha doğrsu simsiyah ekran, çalışmayan tuşlar. Amma velakin aradığınızda çalıyor, yani karşı tarafa açık gözüküyor. Bunu birde gene aynı şekilde pil seviyesi %25 - % 15 arasında mutlaka bir kere yapıyor. Pili takıp çıkarınca düzeliyor alet. Başına gelen oldu mu ki??

Aynı problem bendede var hocam, wifi ilemi alakalı deneyemedim ama bazen ekran gidiyor neye basarsam basayım görüntü gelmiyor. Mecburen pilini cıkarıp tekrar takıyorum. Siz rom yükledinizmi? Acaba yüklenen Rom yüzünden yapıyor olabilirmi?

aynen ya bu nasıl bi sorundur böyle. wi-fi'ya bağlı diye olduğunu düşünmemiştim de bende de aynı sorun var hatta kitlendikten sonra facebook ve twitter hesapları sıfırlanıyo (bunların app'lerindeki hesaplar) baştan girmem gerekiyo her şeyi. 5-6 kere başıma geldi ve artık kitlenmese bile bu hesaplar artık sürekli bilgi girmemi istiyolar. nedense kaydetmiyo bilgileri. bende ayrıca şöyle de bir sorun var. gsm üzerinden browserdan internete, app'lerle gmail, e-postaya girebiliyorum ama whats'app ve gtalk çalışmıyo. wi-fi'dan bağlanırsam hiç bir sorun yok. böyle bi sorun yaşayan var mı diye soracam ama sanırım yok.

Başka bir forumdada bu konu konuşulmuş hocam, dediğiniz gibi wifi ile ilgili sanırım. Ordaki arkadaşta wifi ile beraber mobil ağlar açıksa oluyor demiş. Ben şimdi kapattım mobil ağları tamamen, sadece wifi açık bakalım ne olacak.

inşallah bi sorun olmaz ama böyle bile can sıkan bi durum. ben yakın zamanda servise vermeyi düşünüyorum. tek derdim kilitlenme değil çünkü şarj konusu da çok canımı sıkıyo. 3g açıkken kesinlikle 1 gün gitmiyo hatta günde 2 kere şarj ettiğimi bilirim. şimdi 3gyi kapattım sadece nete girmem gerekirse açıyorum ve baya farketti.

• quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bende bu telefonu almayı düşünüyorum da flash desteği olmadığını duydum bu bir sorun teşkil ediyor mu? Facebook ve youtube da videoları izleyebiliyor musunuz?

flash geliyor bunu baştan söyleyeyim ayrıca facebook ve youtube videolarında en ufak problem yaşamadım

Hmm teşekkürler cevap için kardeşim memnun musun telefondan genel olarak nasıl bir telefon?
  • Ben facebook videolarınız izleyebiliyordum.şimdi flash istiyor sebep ne olabilir arkadaşlar?
  • bu olay sinirimi bozuyor arkadaşlar ben basmıyorken kendi kendine ekranın altındaki msjlar arama menu tuşşlarının olduğu bantta ben telefonla oynarken ben basmeden kendi kendine basıyor kafayı yicem delirtiyor bu nedendir servise vericem yoksa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnGErD -- 8 Haziran 2011; 19:59:26 >
  • Herkese merhabalar.. bende artık 5830 kullanıcısıyım.andiroit telefon olarak ilk telefonum ve mail trafigi interneten gün içinde iş geregi kullandıgımdan şarjı 12-16 saat arası değişen zamanlarda bitiyor resim kalitesi gayet tatmin edici video çekimi de fena sayılmaz.kendi üzerinden kurulu samsung markette fazla program uygulama destegi yok web üzerinden market sitelerine girdiginizde barkod scanner kurmanızı istiyor telefon onu kurudugunuzda linki kopyalayıp indirme yapabiliyorsunuz oda bazen calışıyor bazen çalışmıyor ama gayet başarılı bir telefon bence yeni bir telefon oldugu için zamanla bu sorunlar çözelecektir. face youtube deki videoları izlemekte sorun çekmedim bu zamana kadar ama bazen 3g ile baglandıgı halde takılmalar yapıyor sanırım oda hattımdan kaynaklanıyor benim tek çözemedigim problem aracımda blueme sistemine baglayamadım bu telefonu bluetooht açıyorum sadece 120 sn görünür oluyor bu zamanlamayı kaldıramıyormuyuz??? bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

• huawei çıkmazsa bunu alacağım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Benim ekranımda çok ta minik olsa bir çizik olmuş. Nasıl olduğu hakkında fikrim yok ama ekran koruyucu ve kılıfa yönelmeye karar verdim :)

Benim şöyle enteresan bir sorunum var. Wifi uzun süre açık olarak telefon bekleme konumundayken telefon kitleniyor. Daha doğrsu simsiyah ekran, çalışmayan tuşlar. Amma velakin aradığınızda çalıyor, yani karşı tarafa açık gözüküyor. Bunu birde gene aynı şekilde pil seviyesi %25 - % 15 arasında mutlaka bir kere yapıyor. Pili takıp çıkarınca düzeliyor alet. Başına gelen oldu mu ki??

Aynı problem bendede var hocam, wifi ilemi alakalı deneyemedim ama bazen ekran gidiyor neye basarsam basayım görüntü gelmiyor. Mecburen pilini cıkarıp tekrar takıyorum. Siz rom yükledinizmi? Acaba yüklenen Rom yüzünden yapıyor olabilirmi?

aynen ya bu nasıl bi sorundur böyle. wi-fi'ya bağlı diye olduğunu düşünmemiştim de bende de aynı sorun var hatta kitlendikten sonra facebook ve twitter hesapları sıfırlanıyo (bunların app'lerindeki hesaplar) baştan girmem gerekiyo her şeyi. 5-6 kere başıma geldi ve artık kitlenmese bile bu hesaplar artık sürekli bilgi girmemi istiyolar. nedense kaydetmiyo bilgileri. bende ayrıca şöyle de bir sorun var. gsm üzerinden browserdan internete, app'lerle gmail, e-postaya girebiliyorum ama whats'app ve gtalk çalışmıyo. wi-fi'dan bağlanırsam hiç bir sorun yok. böyle bi sorun yaşayan var mı diye soracam ama sanırım yok.

Başka bir forumdada bu konu konuşulmuş hocam, dediğiniz gibi wifi ile ilgili sanırım. Ordaki arkadaşta wifi ile beraber mobil ağlar açıksa oluyor demiş. Ben şimdi kapattım mobil ağları tamamen, sadece wifi açık bakalım ne olacak.

inşallah bi sorun olmaz ama böyle bile can sıkan bi durum. ben yakın zamanda servise vermeyi düşünüyorum. tek derdim kilitlenme değil çünkü şarj konusu da çok canımı sıkıyo. 3g açıkken kesinlikle 1 gün gitmiyo hatta günde 2 kere şarj ettiğimi bilirim. şimdi 3gyi kapattım sadece nete girmem gerekirse açıyorum ve baya farketti.

Aslında bende servise vericektim ama telefonu bi kere 2.3.3' e yükselttim, bidahada indiremedim Garantide problem olur diye göndermiyorum. Şarj problemi malesef bendede öyle, fazla kurcalamıyorum artık

• Tlfnu sarjı bitmesn diye kurcalamayacaksan ban!
  • android son yükseltmeyi yapan arkadaslar eksilerini artılarını yazabilirler mi?yapmalı mıyız biz de
  • yokmu bu konuda bir çözümü olan :)

quote:

Orijinalden alıntı: kozby

Herkese merhabalar.. bende artık 5830 kullanıcısıyım.andiroit telefon olarak ilk telefonum ve mail trafigi interneten gün içinde iş geregi kullandıgımdan şarjı 12-16 saat arası değişen zamanlarda bitiyor resim kalitesi gayet tatmin edici video çekimi de fena sayılmaz.kendi üzerinden kurulu samsung markette fazla program uygulama destegi yok web üzerinden market sitelerine girdiginizde barkod scanner kurmanızı istiyor telefon onu kurudugunuzda linki kopyalayıp indirme yapabiliyorsunuz oda bazen calışıyor bazen çalışmıyor ama gayet başarılı bir telefon bence yeni bir telefon oldugu için zamanla bu sorunlar çözelecektir. face youtube deki videoları izlemekte sorun çekmedim bu zamana kadar ama bazen 3g ile baglandıgı halde takılmalar yapıyor sanırım oda hattımdan kaynaklanıyor benim tek çözemedigim problem aracımda blueme sistemine baglayamadım bu telefonu bluetooht açıyorum sadece 120 sn görünür oluyor bu zamanlamayı kaldıramıyormuyuz??? bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

• Androidden kurtulduk derken yeni rom için beta tester olarak katılmamı istediler. Gruptan ayrılmayı unutmuşuz önceden gönüllü olduğumuz için yakışıksız bir durum oldu. Androidle artık ilgilenmediğimi söylemek zorunda kaldım.

Hazır gelmişken gene bir bilgi verelim demi.
    Bluetoth sorunu yaşayan arkadaşım. 120 sn sadece telefonunun görünürlüğü bulunabilirliği süresi. Bu süre bir cihaza bağlanman için yeterlidir. Süre bitmeden bir cihaza bluetoth bağlantısı yaptın ve cihazı yetkili ve otomatik olarak bağlanabilir olarak atadın diyelim. Süre bitince bluetoth bağlantın kesilmez. Sen bağlantıyı kapatmadıkça devam eder. Bluetoth kulaklık kullananlar yada bilgisayardan veri taşıyanlar bunları 120 saniye içinde yapmak zorundamı yani?
    Şimdi diyorsunki o zaman neden bağlanamıyorum. Bluetoth adı tek olsada değişik standartları var. Yani bağlanmaya çalıştığın cihaz protokolleri ile ACE bluetoth bağlantı protokolleri birbirini karşılamıyor olabilir. Örneğin ACE Ultra Wideband (UWB) standartındadır karşıdaki cihaz aynı standartta değilse bağlantı kesilmesi veya hiç bağlanamama olabilir. Bağlanmaya çalıştığın cihaz android sistemlerden önce üretilmiş farklı bir varyasyon kullanıyor olabilir. Teknik onlarca problem olabilir. En doğrusu cihazın ütericisinin web sayfasını kontrol etmek. Blueme bildiğim kadarı ile Windows tarafından geliştirilmişti. Gerisini sen düşün artık. Forumda çözülemiyecek teknik bir konu diye düşünüyorum ama konu hakkında daha ileri bilgisi olan arkadaşlar vardır muhakkak.

• Beyler bu telefon için kiesde ki en son güncelleme 2.2.1 mi?
  • Evet şu an 2.2.1 froyo versiyonu var kies'de..
  • Arkadaşlar ace'in kulaklık ses kalitesi bir galaxy s bir iphone kadar değil bana çok zayıf geldi hatta benim için telefonun tek zayıf noktası bu, 2.3 ile düzelir mi ya da bir program var mıdır? Yoksa içindeki ses kartı mı düşük kalitede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lammez11
    Arkadaşlar ace'in kulaklık ses kalitesi bir galaxy s bir iphone kadar değil bana çok zayıf geldi hatta benim için telefonun tek zayıf noktası bu, 2.3 ile düzelir mi ya da bir program var mıdır? Yoksa içindeki ses kartı mı düşük kalitede?

powerampı indir kulaklarina inanamazsin birde sunu soylemek istiyorum telefonun kendi kulakligiyla keyif alamazsin guzel bir kulaklik almalisin poweramp gercekten muthis ses veriyor android markette var 7 gun kisitlamali diyor ama indir bende oyle indirdim 1 aydir kullaniyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayyetis

android son yükseltmeyi yapan arkadaslar eksilerini artılarını yazabilirler mi?yapmalı mıyız biz de

Ben gingerbread rom yükledim, fazla bir fark göremedim. Performansta bir fark göremedim, bir tek ekran kilitliyken home tuşuna basarak açılması bir saniye falan uzamış sanki. Temalar biraz değişmiş, pil göstergesi dikelmiş, 3G ikonu falan değişmiş. Herhalde tek dişe dokunur gelişme video kayıt çözünürlüğünün artması. Onun dışında yüklemeseniz de olur, yükleyince de bir şey kaybetmezsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Hmm teşekkürler cevap için kardeşim memnun musun telefondan genel olarak nasıl bir telefon?

1-2 ufak tefek sıkıntı dışında memnunum. sen de incelediğin için farketmişsindir şık bi telefon elde güzel duruyor. kamerası kişisel bir görüş ama ben memnunum başarılı iş çıkarıyo. yukarda da fotoğraf örnekleri koyanlar var.senin için farkeder mi bilmiyorum ama radyosu çok temiz çekiyo en ufak cızırtı yok. önceden nokia 5800 vardı onun parazit yaptığı yerlerde en ufak cızırtı olmadan yürütüyor programı ama ufak bi kıllığı var sadece 4 kanal kaydediliyo ya da ben daha fazla kaydedilecek bir yer bulamadım oyun ve program konusunda android diyorum. uygulamalarda performansı sağlam. 1-2 oyunda kasma yapıyo ama o da nadir. bende market yoktu ama bu konunun başında nasıl yükleneceği anlatılıyo.gerçi markete ihtiyaç da duymazsın. gerekli uygulamaların hepsini hem burdaki başlıklarda hem de applanet gibi uygulamalarla bedavaya bulabiliyosun.( applanet şu an çalışmıyo ama çok yakında yeniden çalışır hale gelecek). piyasada bu parada daha iyi telefon yok rahatlıkla söyleyebilirim. şarj konusu sıkıntı ama bütün android telefonlar için böyle. bende 3g açıkken kesinlikle 1 gün gitmiyordu onu kapattım nete girmek istediğimde açıyorum şimdi 1 gün gidiyor. diğer telefonların başlıklarını da incelersen onların da böyle olduğunu görürsün. ben bir de ram biraz daha fazla olsa iyidi diyorum çünkü sürekli ne kadarı kullanılıyor diye kontrol ediyorum bütçen bu kadarsa ve şarjı dert etmeyeceksen al derim. şarj canımı sıkar diyorsan o zaman andorid almayı ertele derim. ilerde yedek daha gelişmiş pil gibi şeyler piyasaya çıkabilir o zaman daha alınabilir derim. bütçeyi daha yuları çekebilirim dersen hepsiburadada htc desire z 800küsüre satılıyo ona bakabilirsin ama ondan da ziyade 1000 liraya lg optimus black ya da samsung galaxy si zorla derim.. başka bi sorun varsa cevaplayabilirim

• arkadaşlar evdeki kablosuz modeme bağlanamıyorum ne yapmam lazım. ? kablosuz bağlantı şifresini giriyorum, girecekmiş gibi yapıyor ama girmiyor, devre dışı kalıyor. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.