Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY ACE İ ANA KONU [Teknik Yardım] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.866
Cevap
33
Favori
138.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @tinki vinki En iyisi telefoncuya götür önce sonra garantiye yollarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

@tinki vinki En iyisi telefoncuya götür önce sonra garantiye yollarsın.

Root falan yaptık şimdi garanti almaz.Telefoncuya götüreyim en iyisi, ondan önce son olarak download modunda açıp yükleyebilirsem rom yüklemeyi deniyim.Bu arada telefoncularada güvenemiyorum, parça falan almasalar bari clockwork yazısını daha erken koysaydın keşke hocam

• telefon açılmadığı için anakarttan şüpheleniyorum eğer anakart ise telefoncuda telefonu açamadığı için root olup olmadığını anlayamaz merak etme büyük ihtimal anakartı değiştirip yollarlar bi ihtimal cihazın yenisini verirler (tabi sorun anakartta ise) servisteyken telefonun peşini bırakma aksi taktirde kullanıcı hatası diyip yollarlar geri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musiqua

telefon açılmadığı için anakarttan şüpheleniyorum eğer anakart ise telefoncuda telefonu açamadığı için root olup olmadığını anlayamaz merak etme büyük ihtimal anakartı değiştirip yollarlar bi ihtimal cihazın yenisini verirler (tabi sorun anakartta ise) servisteyken telefonun peşini bırakma aksi taktirde kullanıcı hatası diyip yollarlar geri.

ben anakartlık bir şey olduğu tahmin etmiyorum, romlarla ilgili bir problem diye tahmin ediyorum. telefoncuya yarın sorucam, çok para isterse garantiye yollarım, garanti root yapılmış diye geri yollarsa mecbur telefoncuya parayı bayılırım

• bence direk servise yolla malum telefoncu telefonu açtığı an garanti kapsamı dışında kalıyor cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musiqua

bence direk servise yolla malum telefoncu telefonu açtığı an garanti kapsamı dışında kalıyor cihaz.

root olayını anlarlar sanmıyorum, unroot yapabilsem süper olacak
  • bazı arkadaşlar anlasalarda onarıyolar gibi yorumlar yapmış şansa kalmış birazda bazı servisler root'u dert etmiyor anlaşılan
  • bu arada samsung galaxy ace için masaüstü şarj nerden bulabilirim yardım edermisiniz ?
  • Şansını dene
  • quote:

Şansını dene

Benide ekleyebilirsin listeye :)
  • sizin tam şarjlarınız kaç saat gidiyor benim rekor 1 gün 22 saat

birde mesela sadece internette wi fi ile 5 dk gezinmem %5 şarj götürüyor normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckt

sizin tam şarjlarınız kaç saat gidiyor benim rekor 1 gün 22 saat

birde mesela sadece internette wi fi ile 5 dk gezinmem %5 şarj götürüyor normal mi?

ben wifi kullanmıyorum internet paketim olduğu için ama kurcalamassam fazla 2 gün gidiyor rahat kurcalarsam 1.5 gün
  • Hocam dediğinizi yapmaya çalıştım fakat benim sorunum hafıza kartını hiç görmüyor. Yani ben o zip dosyalarına ulaşamıyorum hiç. Telefonu recovery modda çalıştırıyorum. 4 seçenek geliyor menüde ordan apply update from sdcard yazana basıyorum belirttiğim hatayı veriyor. Başka hafıza kartıyla denedim yine olmadı. Biçimlendirdim yine olmadı.

Bir dehttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1622091 bu linkte biri bu sorunla karşılaşmış ve halletmiş. Fakat ingilizce olduğu için tam anlayamadım nasıl yapıldığını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhanclb38 -- 20 Temmuz 2012; 23:30:02 >
  • @musiqua ekledim
  • Beni de ekler misiniz lütfen
  • @MaC07 ekledim
  • Iyi sabahlar Degerli dostlar. Sahura kalktim malum uyku tutmadi :) yaklasik 3 yildir Blackberry 8120 kullanmaktayim, android li bir telefona gecmek istiyorum. Galaxy Ace hosuma gitti.Ortalama bir duzey kullaniciyim. Bu telefonu tavsiye edermisiniz? 2 model arasinda kaldim ya 3GS ya da Ace yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortadogu06

Iyi sabahlar Degerli dostlar. Sahura kalktim malum uyku tutmadi :) yaklasik 3 yildir Blackberry 8120 kullanmaktayim, android li bir telefona gecmek istiyorum. Galaxy Ace hosuma gitti.Ortalama bir duzey kullaniciyim. Bu telefonu tavsiye edermisiniz? 2 model arasinda kaldim ya 3GS ya da Ace yardimlarinizi bekliyorum.

Bu saatten sonra 3gs alınmaz aceyi tabiki tavsiye ederim. Bende hala uyumadım pc kapadım ace i den yazıyorum :P

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ortadogu06

Iyi sabahlar Degerli dostlar. Sahura kalktim malum uyku tutmadi :) yaklasik 3 yildir Blackberry 8120 kullanmaktayim, android li bir telefona gecmek istiyorum. Galaxy Ace hosuma gitti.Ortalama bir duzey kullaniciyim. Bu telefonu tavsiye edermisiniz? 2 model arasinda kaldim ya 3GS ya da Ace yardimlarinizi bekliyorum.

Bu saatten sonra 3gs alınmaz aceyi tabiki tavsiye ederim. Bende hala uyumadım pc kapadım ace i den yazıyorum :P

katılıyorum
  • Yok mu benim soruna çözüm bulacak kimse :S
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.