Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY ACE İ ANA KONU [Teknik Yardım] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.866
Cevap
33
Favori
138.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogulcan erman

quote:

Orijinalden alıntı: haylazromeo

quote:

İyi forumlar bende 2 gün önce bu telefonun beyazından aldım şu an gayet memnunum telefon herşeyimi karşılıyor fakat forumda genel hava root yapmılmasının olumlu olucağı havasında telefon yeni olduğu için açıkcası biraz korkuyorum sizce bu root gereklimidir bi riski varmıdır ? benide kullananlar arasına katarsanız sevinirim tekrardan iyi forumlar

ben root moot yapmadım, gayet de memnunum
    gerek yok bence

bende yapmayı düşünmüyorum şimdilik.

Siz bilirsiniz yakında anlarsınız ne kadar önemli olduğunu.

• bilgisaayar kullanmadan telefondan indirip hafıza kartına atıp root yapabilirmiyim telefona ?
  • quote:

bilgisaayar kullanmadan telefondan indirip hafıza kartına atıp root yapabilirmiyim telefona ?

Evet yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

Orijinalden alıntı: ckt

En uzun şarj denemem:

Ana ekranım:

Android sürümü:

Flash player kurdum denemesi:

Vidgedleri kaldırıp 3 tane ana ekranı 1 e düşürüp ekran parlaklığını 1 e indirip deneseydiniz daha fazla dayanırdı.

Alıntıları Göster
    @khanjui

12 saat sarj yapmadim bu yuzdende olabilir mi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.1996

@khanjui

12 saat sarj yapmadim bu yuzdende olabilir mi

Alıntıları Göster
    @ckt
    bilmiyorum bende hiç düzenli şarj yapmadım.
  • quote:

@ckt
    bilmiyorum bende hiç düzenli şarj yapmadım.

Alıntıları Göster
    @khanjui

Sizin ne kadar gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.1996

@khanjui

Sizin ne kadar gidiyor

Alıntıları Göster
    @ckt

Hiç test etmedim
  • Arkadaşlar merhaba,

Samsung Galaxy Ace S5830I ile ilgili daha önce açılmış olan ana konu, konu sahibinin ilgisizliği nedeni ile tarafımca kilitlenmiştir. Artık bu cihazı kullanan arkadaşlarımızın sorun ve sorularını bu başlık altında paylaşmalarını rica ederim.

Umuyorum bu konunun sahibi olan arkadaşımız konusuna gerekli ilgi ve alakayı gösterir.

Hepinize iyi forumlar dilerim.
  • Selamın aleyküm arkadaşlar beni de ekleyin. Bir sorum olucak telefonu rootladıktan sonra kendi ayarlarından format attım fakat telefon hafızası 27 mb dolu gösteriyordu. bunun nedeni root mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekurt92 -- 19 Temmuz 2012; 21:33:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

Arkadaşlar merhaba,

Samsung Galaxy Ace S5830I ile ilgili daha önce açılmış olan ana konu, konu sahibinin ilgisizliği nedeni ile tarafımca kilitlenmiştir. Artık bu cihazı kullanan arkadaşlarımızın sorun ve sorularını bu başlık altında paylaşmalarını rica ederim.

Umuyorum bu konunun sahibi olan arkadaşımız konusuna gerekli ilgi ve alakayı gösterir.

Hepinize iyi forumlar dilerim.

Teşekkürler usta.

Rica etsem üst başlık yapabilirmisin diğer ana konular gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekurt92

Selamın aleyküm arkadaşlar beni de ekleyin. Bir sorum olucak telefonu rootladıktan sonra kendi ayarlarından format attım fakat telefon hafızası 27 mb dolu gösteriyordu. bunun nedeni root mudur ?

Hayır, telefonun içindeki standart uygulamalar götürüyor.
  • quote:

Rica ederim.

Konuyu üst başlık yapmamız şu an için uygun değil. Ayrıca bir konunun üst konu olması konunun görünürlüğünü ve popüleritesini sınırlandırıyor. Bu şekilde inanın daha çok kişiye ulaşacak ve faydalı olacaktır. Üst konular güncel konulardan ziyade, biraz daha eski konular olduğu için gerilere düşüp ulaşılması zor olmasın diye üst konu yapılıyor. Ancak bu konunun öyle bir işleme ihtiyacı yok.

Ek olarak önemli bir hususta sizlerden ricam olacak.

Birbirinizin mesajlarını alıntılarken çok uzun ve özellikle resim video vs. içerikli art arda alıntılar yapmanız sayfayı boğmakta ve özellikle mobil kullanıcıları çok zor durumda bırakmaktadır. Bu çoklu alıntılar yerine sadece mesajına cevap yazdığınız kişinin ismini alıntılayabilir, ya da @üyeismi olarak belirtebilirsiniz. Bu şekilde çok daha sade ve düzenli bir konu içeriği olacaktır.

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

Tavsye için teşekkürler, sizede iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanjui -- 19 Temmuz 2012; 21:48:41 >
  • Merhaba iyi akşamlar.bir kaç gün içerisinde bu cihazı almayı düşünüyorum.genellikle siyah mı ya da beyaz mı tercih ediliyor?? ve fiyat uygunluğu garanti sağlamlığı gibi hususları da düşünerek nerelerden almamı tavsiye edersiniz??Listeye de şimdi den eklerseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aventador07

Merhaba iyi akşamlar.bir kaç gün içerisinde bu cihazı almayı düşünüyorum.genellikle siyah mı ya da beyaz mı tercih ediliyor?? ve fiyat uygunluğu garanti sağlamlığı gibi hususları da düşünerek nerelerden almamı tavsiye edersiniz??Listeye de şimdi den eklerseniz sevinirim

ben mediamarkt"tan aldım (siyah)
    tavsiye ederim

• quote:

Ben dokunarak inceleyerek almayı tercih ettiğim için mediamarkt dan 1 ay önce 579 a almıştım. Renk olarak siyah benimkisi kutusunda beyaz kapak çıkıyor ama takınca temiz kullanmak lazım siyah siyah kirleniyor (silince geçiyor kalıcı değil) siyah kapakta sorun yok renk olarak sihay tavsiye ediyorum.
  • Teşekkürler arkadaşlar.bu medaia markt internet sitesinde yok mu ürünler ben mi bulamıyorum:) varsa link atarmısınız
  • quote:

Teşekkürler arkadaşlar.bu medaia markt internet sitesinde yok mu ürünler ben mi bulamıyorum:) varsa link atarmısınız

Mediamarkt malesef sitesine koymuyor gidip bakmak lazım.
  • Antalya için olanına bakamıyormuşum pardon çözdüm
  • Espark - eskişehirdekinde ürünler yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.