Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY ACE İ ANA KONU [Teknik Yardım] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.865
Cevap
33
Favori
138.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben yaklaşık iki hafta önce Samsung Galaxy Ace s5830i aldım. Telefondan memnunum fakat flash ve 3d oyunlar için root yapmak gerekiyor heralde. Açtığınız konuyu inceledim gerekli zip dosyasını indirdim hafıza kartına attım. Telefonu recovery mod da çalıştırıyorum. Gelen menüde "Apply update from sdcard" sekmesine tıklıyorum.

Fakat ekranın altında

E:failed to mount /sdcard (no such file or directory)
    E:Can't mount /sdcard

Install from sdcard complete

böyle bi uyarı veriyor. Tahminimce hafıza kartını okumuyor görmüyor. İnternette biraz araştırdım. Hafıza kartını biçimlendirin öyle deneyin yazmışlar hafıza kartını biçimlendirdim yine aynısı oluyor. Başka bi hafıza kartıyla denedim yine aynı. Bi türlü işin içinden çıkamadım.

Ne yapmam gerekir?
  • Yaz benide :)
  • Ace konusuna yaz benide dostum :) kullanıcılara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckt

sizin tam şarjlarınız kaç saat gidiyor benim rekor 1 gün 22 saat

birde mesela sadece internette wi fi ile 5 dk gezinmem %5 şarj götürüyor normal mi?

Wifi bende %2 şarj götürüyor 30 dk'de. Telefonu aldıktan sonra en az 16 saat şarj yaptın mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanclb38

Ben yaklaşık iki hafta önce Samsung Galaxy Ace s5830i aldım. Telefondan memnunum fakat flash ve 3d oyunlar için root yapmak gerekiyor heralde. Açtığınız konuyu inceledim gerekli zip dosyasını indirdim hafıza kartına attım. Telefonu recovery mod da çalıştırıyorum. Gelen menüde "Apply update from sdcard" sekmesine tıklıyorum.

Fakat ekranın altında

böyle bi uyarı veriyor. Tahminimce hafıza kartını okumuyor görmüyor. İnternette biraz araştırdım. Hafıza kartını biçimlendirin öyle deneyin yazmışlar hafıza kartını biçimlendirdim yine aynısı oluyor. Başka bi hafıza kartıyla denedim yine aynı. Bi türlü işin içinden çıkamadım.

Ne yapmam gerekir?

http://snappybytes.blogspot.com/2012/04/how-to-fix-cant-mount-dbdata-error-sgs.html

Buraya bir bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: herkesz

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanclb38

Ben yaklaşık iki hafta önce Samsung Galaxy Ace s5830i aldım. Telefondan memnunum fakat flash ve 3d oyunlar için root yapmak gerekiyor heralde. Açtığınız konuyu inceledim gerekli zip dosyasını indirdim hafıza kartına attım. Telefonu recovery mod da çalıştırıyorum. Gelen menüde "Apply update from sdcard" sekmesine tıklıyorum.

Fakat ekranın altında

Ne yapmam gerekir?

http://snappybytes.blogspot.com/2012/04/how-to-fix-cant-mount-dbdata-error-sgs.html

Buraya bir bak.

Tam anlamıyorum ne demek istiyor burda

• quote:

Orijinalden alıntı: musiqua

Benide ekleyebilirsin

Ayrıca bir soru sorcam telefonun ram kullanımı 230/290 civarlarında hep normalmidir bu rami temizlediğim zaman düşüyor fakat sonra tekrar artıyor.

yardım bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herkesz

quote:

Orijinalden alıntı: ckt

sizin tam şarjlarınız kaç saat gidiyor benim rekor 1 gün 22 saat

birde mesela sadece internette wi fi ile 5 dk gezinmem %5 şarj götürüyor normal mi?

Wifi bende %2 şarj götürüyor 30 dk'de. Telefonu aldıktan sonra en az 16 saat şarj yaptın mı ?

hayır tam dolunca çektim şimdi ne yapmam gerekir. telefon 6. şarjını oldu dün.
  • Benide ekleyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertS.Y

Merhaba Arkadaşlar,ben eski konuda da vardım.size bir dizi sorum olacak.Acil Lütfen!
    1-Ben,telefonumda,overlock istiyorum Ace -i- telefonumda,setcpu sanırım htc için.Rootlu yada Rootsuz bir overlock aracı istiyorum,832 mhz yi 1ghz veya 1.2 ghz yapmak istiyorum acil yardım lütfen!
    2-Rom için root şart sanırım.En iyi VE SAF!!! ics romu ve Sense 3 romu ace i için hangisi cm değilde saf varmı?
    Cevaplarınızı Bekliyorum,Şimdiden Sağolun...

Ace i ye o.c yapılan kernel henüz yok bu yüzden yapamazsın. Olsaydı ben hemen yapardım (Bkz imzam )
  • quote:

quote:

Benide ekleyebilirsin

Ayrıca bir soru sorcam telefonun ram kullanımı 230/290 civarlarında hep normalmidir bu rami temizlediğim zaman düşüyor fakat sonra tekrar artıyor.

yardım bekliyorum.

E-mail aktifleştirmeyecektin ilk açtığında formatla. Birde google senk. i kapat benim 200 lerde.
  • İsimlerin hepsi yazılmıştır.
  • Beni de ekleyebilirisiniz. :)
    Bugün hediye geldi bana ama bu i olayını bilmiyordum. Umarım sıkıntı yaratmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

quote:

Benide ekleyebilirsin

yardım bekliyorum.

E-mail aktifleştirmeyecektin ilk açtığında formatla. Birde google senk. i kapat benim 200 lerde.

e maili etkinleştirmeden google play'i kullanabiliyomuyum ? format atmadan devre dışı bırakmanın bir yolu yokmu ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benide ekleyebilirsin

yardım bekliyorum.

e maili etkinleştirmeden google play'i kullanabiliyomuyum ? format atmadan devre dışı bırakmanın bir yolu yokmu ?

Evet e mail olmadan kullanabiliyorsun zaten gmail soruyor sana telefonu açarken. Başka türlü olmuyor.

• Arkadaşlar ben de telefonu 3 ay önce aldım. Root attım ama sonra unroot yaptım. Root işlemi biraz gereksiz geldi. Her neyse şimdi Google Play'den Anti Theft diye bir program yükledim Daha sonra sildim. Telefonun ekranı bir türlü kapanmıyor. Telefonu kapatıp tekrar açtım yine sorun düzelmedi. Telefonun ekranını kapatma tuşuna basıyorum ekran kararıyor birkaç sanie sonra ekranın ışığı tekrar açılıyor. Kendi kendine kapanıp sönüyor. Lütfen yardım edin. Ne yapmalıyım ? Servise göndermeli miyim ?

Not: Ayrıca beni de listeye eklerseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesrsln

Arkadaşlar ben de telefonu 3 ay önce aldım. Root attım ama sonra unroot yaptım. Root işlemi biraz gereksiz geldi. Her neyse şimdi Google Play'den Anti Theft diye bir program yükledim Daha sonra sildim. Telefonun ekranı bir türlü kapanmıyor. Telefonu kapatıp tekrar açtım yine sorun düzelmedi. Telefonun ekranını kapatma tuşuna basıyorum ekran kararıyor birkaç sanie sonra ekranın ışığı tekrar açılıyor. Kendi kendine kapanıp sönüyor. Lütfen yardım edin. Ne yapmalıyım ? Servise göndermeli miyim ?

Not: Ayrıca beni de listeye eklerseniz sevinirim.

Listeye ekledim formatla düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Beni de ekleyebilirisiniz. :)

Herhangi bir sıkıntı çıkmadı şu ana kadar ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertS.Y

quote:

Orijinalden alıntı: ortadogu06

Iyi sabahlar Degerli dostlar. Sahura kalktim malum uyku tutmadi :) yaklasik 3 yildir Blackberry 8120 kullanmaktayim, android li bir telefona gecmek istiyorum. Galaxy Ace hosuma gitti.Ortalama bir duzey kullaniciyim. Bu telefonu tavsiye edermisiniz? 2 model arasinda kaldim ya 3GS ya da Ace yardimlarinizi bekliyorum.

BU ARADA ORUCUNU KABUL ETSİN ALLAH,BEN DE TUTUYORUM,KONYANIN SICAĞINDA,

Amin. Hepimizin ibadetlerini yuce allah kabul etsin. Herkese hayirli ramazanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Beni de ekleyebilirisiniz. :)

Herhangi bir sıkıntı çıkmadı şu ana kadar ekledim.

Grafik kartı falan farklıymış ya ondan demiştim. Keşke rom da çıksaydı, 2.3.6 eski sanki biraz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.