Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

Bada86 bir sorum olacak. İlk kez bu işi denediğim için emin olamadığım bir yer var.

sırasıyla sızıntı 1, sızıntı 2 ve portekizi kurdum. Daha sonra hafıza kartına LRV1.4.1.zip, update.zip, BlueHead_PatchV1.1.111.zip ve cwm-6-20130319-UNOFFICIAL-rookie.zip dosyalarını attım. İlk olarak update.zip 'i yukledikten sonra "cwm-6-20130319-UNOFFICIAL-rookie.zip" dosyasını yuklemem mi lazım? ben emin olamadığımdan cwm yi atlayıp lite rom ve blue modu yukledim. Sorun olur mu?

cwm'yi sonradan yuklesem sorun olur mu?(yuklemek zorundamıyım onu da bilmiyorum)

cmw zaten rcorvy menusunun detaylı ara yuzu onu ,tema gibi dusun uptade dosyasını falslayınca hemen cmw modunda acılıyor zaten anladın onu acmadan menulere girip yukleyemezsin zaten ,mount and stroge ye 'de ordan ulasabiliyorsun zaten

• @TheLegendy Tek farklılık uygulamalar olur diye tahmin ediyorum. Ama umarım portekiz romu gibi kaldırılabilir olur

@şansölye Ben çokta bilgili değilim aslında. Ki hayatımda ilk defa custom rom u bu sabah yükledim

İngiltere romuna bakmadım henüz. Sızıntı mı yoksa portekiz gibi yüklenecek konusu indirince görülür. Ya portekiz gibi sadece md5 vardır yada sızıntı/rus gibi 3 tane :)

@bada86 Bu sürümde tek bir sorun var. Eposta uygulaması yok :( Hostingime bağlı eposta mı ekleyecek uygulama yok. Bildiğin veya önerebileceğin bir email uygulaması var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrsrsln -- 29 Mayıs 2013; 12:24:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şansölye

quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

quote:

Orijinalden alıntı: şansölye

quote:

Orijinalden alıntı: bada86

.

Şu an için yüklediklerim;

1. sızıntı, 2. sızıntı, portekiz, lite rom, blue mod ve ram miktarı 624 :)

2. sızıntıyı stabilite için öneriyorlar.

resmi U.K sürümü çıkmış. onunda sonu mc8 ile bitiyo. sızıntılarla hiç uğraşmadan direk bu sürüm yüklenip üstüne lite yada italianjob kursak olur mu güzelse resmi uk sürümdede kalınabilir aslında.

beyler UK için dandik bi güncelleme verdiklerini düşünmüyorum en azından verdiler bize o da yok henüz . bide bunu nasıl yüklüycez onuda açıklarsa biri sizintilar gibi 3 parçalı falan mı yükleniyo acaba yoksa portekiz yada resmi gb TR gibi sadece pda dan gösterip mi ?

valla onu bilmiyorum daha indirirsek goruruz ama buyuk ihtimal pda'dır direk gb'den sonra onu kurman için ilk sızıntıyı yukle istersen ,ram artsın diye ama pit csc ve pda lıysa zaten ramda artar tek parçaysaki bence tek parça o zamanda,ram direk kurarsan düşer

• U.k deneyenler Ekran görüntüsü ve antutu benchmark sonucu koyabilir misiniz. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmdgn

U.k deneyenler Ekran görüntüsü ve antutu benchmark sonucu koyabilir misiniz. ?

aynen bende sızıntı ve lite romunu kurmayı dusunuyordum uk 4.1.2 cıkınca güncelleme yaklaştı gibime gelmeye basladı biraz daha beklemeyi düşünüyorum
  • Şuan indiriyorum. Biraz yavaş ama yarım saate iner :) İndirip kurunca gerekli açıklamaları yaparım. Merak etmeyin... :) Bu arada arkadaşlar siz deneyin stabilse bizde kuralım mantığıyla gitmeyin lütfen... Burda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

Şuan indiriyorum. Biraz yavaş ama yarım saate iner :) İndirip kurunca gerekli açıklamaları yaparım. Merak etmeyin... :) Bu arada arkadaşlar siz deneyin stabilse bizde kuralım mantığıyla gitmeyin lütfen... Burda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.

aynen kardesim forumda bunu ilk soyledigimde tepki almistim kimse kobay degil burda isteyen deneyip sonuclari yazar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • United Kingdom I8160MC8 ROOM İNDİR

MC8 buda inşallah portekiz gibi değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atak-1 -- 29 Mayıs 2013; 12:33:29 >
  • quote:

Şuan indiriyorum. Biraz yavaş ama yarım saate iner :) İndirip kurunca gerekli açıklamaları yaparım. Merak etmeyin... :) Bu arada arkadaşlar siz deneyin stabilse bizde kuralım mantığıyla gitmeyin lütfen... Burda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor.

tamam kardeş haber bekliyoruz mutlaka

@kdrsrsln aslında şimdiye indirirdimde internet sorunlu yarıda kalır gıcık olurum şimdi

@bada86 bu resmi sürüm sızıntıların düzeltilmiş şekli olduğundan ram artar diye düşünmüştüm ama en iyi yol indirip görmek sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: ergunx

i8160 uk 4.1.2 cikti
    www.sammobile.com/firmwares/

eğerki "sammobile" üyeliğiniz yoksa İNDİRME LİNKİnden indirmeyi deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 29 Mayıs 2013; 12:50:51 >

• quote:

nasil durum su staj bitseydi bende cakcam hemen indirip

• Arkadaşlar bu yeni çıkan U.K romunu odinden direk kurabiliyor muyuz? Kafam biraz karıştı. Sızıntı romu falan yüklemeye gerek var mı?
  • quote:

İndirdim, şuan telefona kuruyorum. Tek parça Portekiz romu gibi. Odin'i açıp, PDA'ya yerleştirip kuracaksınız.

quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

Arkadaşlar bu yeni çıkan U.K romunu odinden direk kurabiliyor muyuz? Kafam biraz karıştı. Sızıntı romu falan yüklemeye gerek var mı?

Direk kurabilirmiyiz derken GB'mi kullanıyorsunuz?
  • Valla bende indiriyorum ama içimden bir ses portekiz room'unun aynısını kopyala yapıştır yapmış olmaları ki bence öle ama dur bakalım indirince görcez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atak-1 -- 29 Mayıs 2013; 13:11:42 >
  • arkadaşlar room portekiz romu uk'nin cunku cıkıs yerine bakarsanız sammobile'da march yazıyo diğer roomlarda may yazıyo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

quote:

i8160 uk 4.1.2 cikti
    www.sammobile.com/firmwares/

sürümü deneyenler bi yazsın stabilse geçebilirim oyun performansı önemli

Daha yeni cikti sammobile de daha oncede bi tartisma olmustu siz yukleyin stabilse bende yuklerim demek yanlis olur

telefon rootlu içinde oyunlar yüklü o yüzden deneyip pişman olursam geri dönmeye üşeniyorum çünkü uzun sürüyor dosyaları yedeklemek

• quote:

Orijinalden alıntı: bada86

arkadaşlar room portekiz romu uk'nin cunku cıkıs yerine bakarsanız sammobile'da march yazıyo diğer roomlarda may yazıyo

harbi ya şimdi baktım da aynısını çakmış sanki adamlar

gb kullanıp sızıntıyı atlayarak direk bunu yükleyen olursa ram durumundan anlarız sanki durumun ne olduğunu
  • quote:

quote:

İndirdim, şuan telefona kuruyorum. Tek parça Portekiz romu gibi. Odin'i açıp, PDA'ya yerleştirip kuracaksınız.

quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

Arkadaşlar bu yeni çıkan U.K romunu odinden direk kurabiliyor muyuz? Kafam biraz karıştı. Sızıntı romu falan yüklemeye gerek var mı?

Direk kurabilirmiyiz derken GB'mi kullanıyorsunuz?

stabilmi nasil kullanimi kernel portekizle aynimi degisiklik varmi

• beyler deneyenler stabilitesinden bahsetsinler bitirelim bu beklemeyi inş iyi bişeydir ??
  • beyler ilk kurum ve kullanım için diyebilirmki portekize göre ilk kullanımda gözle görülür şekilde hisedilebilir bi hızlanma var yani en azından ilk etap için bunu soyluyebilirm.Ram 380 Seviyelerinde şimdilik
  • 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.