Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teli alanı 3 ay oldu ve şuanda 3 . kez mobil ağa erişimlemiyor uyarısı alıyorum ve telefonumla arama yapamıyorum . sanki tünelden geçiyorumda tel hiç tepki vermiyor. bu durum 15 dakikadır devam ediyor.

Şimdi yaptığım araştırmalarda Galaxy telefonlarda çok fazla bu sorunun olduğunu öğrendim ve şok oldum .

Konuya vakıf birileri varmıdır acep ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pofeenk

quote:

bazı uygulamalardan çıkmama rağmen(internet,mesajlasma,müzk oynatıcı) arkaplanda çalışmaya devam ediyor ve görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum bunun sebebi nyedir,halbuki geri yapıp çıkıyorum

Geri tuşuna basılı tutarak çık

eyvallah bak bu önemli bi ayrıntıymış ben basıp çıkıyordum yani basılı tutup çıkıcaz yeni birşey daha öğrendim

Yok buda degilmis hala acik gozukuyor demekki mecburen gorev yoneticisinden kapatmak zorundayiz..biraz sacma geldi bana bu durum

Bende çıkıyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: actafool

quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

Touchwiz Nature UX'a yakın arayüzüyle, Samsung Galaxy Ace 2

Launcher filan kullanıyormusun kullanıyorsan önerirmisin

Bendeki, launcherlı ama sadece launcher yükleyerek olmuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 20 Kasım 2012; 21:31:32 >
  • Uygulamalar sd karta atiliyormus yeni farkettim.

• Arkadaşlar bu ace 2 ocağın 17-18'i gibi ucuzlar mı ? ucuzlarsa ne kadar ucuzlar ? bu arada youtubeden videolara bakıyorum nova 3,modern combat 3 gibi oyunlarda telefon kasıyor bunun önüne geçmek için yapabilecek birşey varmı çünkü ben bu telefonu alırsam yüzde 90 oyun için alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaPasam -- 20 Kasım 2012; 22:37:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eklembacax

Arkadaşlar bu ace 2 ocağın 17-18'i gibi ucuzlar mı ? ucuzlarsa ne kadar ucuzlar ? bu arada youtubeden videolara bakıyorum nova 3,modern combat 3 gibi oyunlarda telefon kasıyor bunun önüne geçmek için yapabilecek birşey varmı çünkü ben bu telefonu alırsam yüzde 90 oyun için alırım

Seni kandirmislar

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Uygulamalar sd karta atiliyormus yeni farkettim.

Nasıl atılıyormuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanxtr

quote:

Orijinalden alıntı: eklembacax

Arkadaşlar bu ace 2 ocağın 17-18'i gibi ucuzlar mı ? ucuzlarsa ne kadar ucuzlar ? bu arada youtubeden videolara bakıyorum nova 3,modern combat 3 gibi oyunlarda telefon kasıyor bunun önüne geçmek için yapabilecek birşey varmı çünkü ben bu telefonu alırsam yüzde 90 oyun için alırım

Seni kandirmislar

hangi konuda hocam oyunların kasması konusunda mı yoksa ucuzlaması konusunda mı
  • JB bir gelse artik ya, ben de sabirsizlanmaya basladim.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pofeenk

quote:

bazı uygulamalardan çıkmama rağmen(internet,mesajlasma,müzk oynatıcı) arkaplanda çalışmaya devam ediyor ve görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum bunun sebebi nyedir,halbuki geri yapıp çıkıyorum

Geri tuşuna basılı tutarak çık

eyvallah bak bu önemli bi ayrıntıymış ben basıp çıkıyordum yani basılı tutup çıkıcaz yeni birşey daha öğrendim

Yok buda degilmis hala acik gozukuyor demekki mecburen gorev yoneticisinden kapatmak zorundayiz..biraz sacma geldi bana bu durum

task killer yükleyin marketten.

• ücretsiz navigasyon programı indiricebileceğim siteye iliştin link bilgisi veren olursa sevnirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

JB bir gelse artik ya, ben de sabirsizlanmaya basladim.

al bendende o kadarr
  • Jb gelsin artik

• bari kesin bir tarih verseler o da yok
  • cepten 100 mb ücretsiz internet paketi hediyem var.bu telefonda nasıl aktif edecğim.mobil ağlardan paket veri kullan ve veri dolaşımını etkileştir seçeneği ile mi bağlanacağız
  • ARKADAŞLAR SİZE ÇOK İYİ BİR HABERİM VAR :) SAMSUNGUN YAPTIĞI SON AÇIKLAMAYA GÖRE KULLANICI ŞİKAYETLERİNDEN DOLAYI Galaxy Tab 2 7.0 & 10.1, Galaxy Note 10.1, Galaxy SII, Galaxy Note, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy S Advance,Galaxy SII LTE, Galaxy Music, Galaxy Chat, Galaxy Ace 2, Galaxy Beam, Galaxy Ace Plus, Galaxy mini II ve Galaxy S DUOS GİBİ ORTA SEGMENTİN İYİ TELEFONLARINA JB GÜNCELLMESİNİ EN GEÇ 2013E KADAR VERECEĞİNİ SÖYLEDİLER. BUDA DEMEK OLUYOR Kİ ACE 2 ICS ALMADAN DİREK JB YE GEÇECEK. JB ALAMAYACAK DİYENLERİ RAHAT RAHAT SUSTURABİLİRSİNİZ ATRIK. ÖZELLİKLE DE ARKADAŞINIZ GALAXY WONDERLI İSE :) (WONDER E JB VEYA ICS VERİLMEYECCEK.) İSTEYENE AÇIKLAMANIN LİNKİNİ ATABİLİRM.

Birde sorum olacak telefonda N.O.V.A 3 ve Need For Speed Most Wanted 2012 oynayan varsa kasıp kasmadığını grafiklerin kalitesini söyleyebilir mi? (bu oyunlar için cihazın rootlu olması gerektiğini biliyorum kasmazsa telefonu alıcam)

• evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLackAndroid

evet

Hocam most wanted yukleyen var yag gibi akiyomus oyun. Telefonun tek sorunu hafiza sorunu root yapmak gerekiyo ins jb ile duzelir bu arada iyi haber icin tskler link atabilirmisin

• Arkadaslar herkeze selamlar.

SAMSUNG ACE 2 ALMAYI DUSUNUYORUM Daha doğrusu Eşime d. gunu hediyesi alacağım ancak tecrubelı arkadasların bırka. bılgısıne ıhtıyacım war.
    BİR KAÇ SAMSUNG TELEFONU ARASINDA GIDIP GELIYORUM SIZ HANGISINI TERCIH EDERDINIZ ?

SAMSUNG ACE 2
    SAMSUNG S3 MİNİ
    SAMSUNG S3

ŞUANDA ACE 2 AĞIR BASIYOR SEBEBI SANIRIM FIYATINA GORE İŞLEVSELLİĞİ KULLANICILARI MEMNUN EDEBILIYORMUS Bu konuda sızlerede danısmak ıstedım sımdıden tesukkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

cepten 100 mb ücretsiz internet paketi hediyem var.bu telefonda nasıl aktif edecğim.mobil ağlardan paket veri kullan ve veri dolaşımını etkileştir seçeneği ile mi bağlanacağız

evet

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.