Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (349. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar root atmadan hangi oyunlari acar. Most wanted acarmi yada bu tarz oyunlardan hangilerini ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müzik çalarda neden albümündeki resmi müzik çaların ana ekranında gösteriyor nasıl kaldırabilirim bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan369

quote:

Orijinalden alıntı: BLackAndroid

ARKADAŞLAR SİZE ÇOK İYİ BİR HABERİM VAR :) SAMSUNGUN YAPTIĞI SON AÇIKLAMAYA GÖRE KULLANICI ŞİKAYETLERİNDEN DOLAYI Galaxy Tab 2 7.0 & 10.1, Galaxy Note 10.1, Galaxy SII, Galaxy Note, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy S Advance,Galaxy SII LTE, Galaxy Music, Galaxy Chat, Galaxy Ace 2, Galaxy Beam, Galaxy Ace Plus, Galaxy mini II ve Galaxy S DUOS GİBİ ORTA SEGMENTİN İYİ TELEFONLARINA JB GÜNCELLMESİNİ EN GEÇ 2013E KADAR VERECEĞİNİ SÖYLEDİLER. BUDA DEMEK OLUYOR Kİ ACE 2 ICS ALMADAN DİREK JB YE GEÇECEK. JB ALAMAYACAK DİYENLERİ RAHAT RAHAT SUSTURABİLİRSİNİZ ATRIK. ÖZELLİKLE DE ARKADAŞINIZ GALAXY WONDERLI İSE :) (WONDER E JB VEYA ICS VERİLMEYECCEK.) İSTEYENE AÇIKLAMANIN LİNKİNİ ATABİLİRM.

Birde sorum olacak telefonda N.O.V.A 3 ve Need For Speed Most Wanted 2012 oynayan varsa kasıp kasmadığını grafiklerin kalitesini söyleyebilir mi? (bu oyunlar için cihazın rootlu olması gerektiğini biliyorum kasmazsa telefonu alıcam)

Linki atabilir misiniz? Merak ettim

hocam şuan pc gremem girdiğimde atarım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReL

Arkadaslar root atmadan hangi oyunlari acar. Most wanted acarmi yada bu tarz oyunlardan hangilerini ?

hocam benim bildiğime göre çoğu oyunu açar ancak 1gb geçmemesi lazım most wantedi açar ancak bir iki işlem yapman lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

quote:

hocam walla jb ile hafıza probleminin düzeleceğini düşünmüyorum ancak kullanılan hafıza bölümlerini iyileştirirler :(

o aaciklama herkez tarafindan bilniyordu ve 2 ay oldu o cikali bende yeni bi a
    ciklama oldu sandim

25kasımda yapıldı açıklama;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcz -- 21 Kasım 2012; 21:34:03 >
  • quote:

quote:

quote:

hocam walla jb ile hafıza probleminin düzeleceğini düşünmüyorum ancak kullanılan hafıza bölümlerini iyileştirirler :(

ciklama oldu sandim

2 ay oldu 25 kasim derken neyi kastettin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkan369

quote:

ARKADAŞLAR SİZE ÇOK İYİ BİR HABERİM VAR :) SAMSUNGUN YAPTIĞI SON AÇIKLAMAYA GÖRE KULLANICI ŞİKAYETLERİNDEN DOLAYI Galaxy Tab 2 7.0 & 10.1, Galaxy Note 10.1, Galaxy SII, Galaxy Note, Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy S Advance,Galaxy SII LTE, Galaxy Music, Galaxy Chat, Galaxy Ace 2, Galaxy Beam, Galaxy Ace Plus, Galaxy mini II ve Galaxy S DUOS GİBİ ORTA SEGMENTİN İYİ TELEFONLARINA JB GÜNCELLMESİNİ EN GEÇ 2013E KADAR VERECEĞİNİ SÖYLEDİLER. BUDA DEMEK OLUYOR Kİ ACE 2 ICS ALMADAN DİREK JB YE GEÇECEK. JB ALAMAYACAK DİYENLERİ RAHAT RAHAT SUSTURABİLİRSİNİZ ATRIK. ÖZELLİKLE DE ARKADAŞINIZ GALAXY WONDERLI İSE :) (WONDER E JB VEYA ICS VERİLMEYECCEK.) İSTEYENE AÇIKLAMANIN LİNKİNİ ATABİLİRM.

Birde sorum olacak telefonda N.O.V.A 3 ve Need For Speed Most Wanted 2012 oynayan varsa kasıp kasmadığını grafiklerin kalitesini söyleyebilir mi? (bu oyunlar için cihazın rootlu olması gerektiğini biliyorum kasmazsa telefonu alıcam)

Linki atabilir misiniz? Merak ettim

hocam şuan pc gremem girdiğimde atarım :(

acelesı yok kafana gore :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ciklama oldu sandim

verdiğim linkteki açıklama 25.10.2012 tarihli resmi açıklamadır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ciklama oldu sandim

biz 21 kasimdayizda 25 diyince
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ciklama oldu sandim

pardon ya daha yeni geldim okuldan da kafam allak bullak oldu 10ayda yapılmış .s

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ciklama oldu sandim

pardon ya daha yeni geldim okuldan da kafam allak bullak oldu 10ayda yapılmış .s

• 1.2 ghzlik karneli recovery modda kurmaya calistim doldu sonuna kadar baya bi beklememe ragmen yukleme bitti falan yazmadi bende reboot attim acaba yuklenmismisir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Uygulamalar sd karta atiliyormus yeni farkettim.

Nasıl atılıyormuş..

Görev yöneticisini açlıktan sonra indirildi giriyorsun. Ordan uygulamaya tıklayınca uygulamayla ilgili bir yer açılıyor. Orda sd karta taşı var.

• Bu NFS Most Wanted Neo v de bile yag gibi, bu telefonda kasmasi imkansiz.

Bir de Ace 2 icin sayac sifirlama icin henuz bir bilgi yok degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fırat.ç. -- 21 Kasım 2012; 23:47:03 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

Uygulamalar sd karta atiliyormus yeni farkettim.

Nasıl atılıyormuş..

Görev yöneticisini açlıktan sonra indirildi giriyorsun. Ordan uygulamaya tıklayınca uygulamayla ilgili bir yer açılıyor. Orda sd karta taşı var.

o telefonun kendi hafızasındaki sd kart olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fırat.ç.

Bu NFS Most Wanted Neo v de bile yag gibi, bu telefonda kasmasi imkansiz.

Bir de Ace 2 icin sayac sifirlama icin henuz bir bilgi yok degil mi?

sayaç sıfırlama?
  • 1.2 kernel kurdum , nasıl öğrenirim işlemcinin 1.2 olduğunu
  • arka planda ve beklemedeyken gereksiz birçok uygulama çalışıyor ve ramdan harcıyor.bunları elle kapatabileceğim ve ben bir daha istemeden açmayan bir program varmı.advanced task killer bi işe yaramıyor.kendi kendine kapatsan bile sonra tekrar açıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayisikent

Arkadaşlar Ace2'ye oyun indirken nasıl indireceğiz, Armv7 destekleyen oyunları indireceğim değil mi? Data dosyasını offline olarak indirme yöntemini kullanacağım da :) Misal most wanted'ın datasını kurup çalıştıran bir arkadaşım linkini bana gönderebilir mi, hatta oyunla ilgili bir site :) Asphalt 7 kasmadan çalıştıryor değil mi?http://g1211.hizliresim.com/13/p/g4qcj.jpg SG2 olanı mı indireyim?
    Kare içindekini indireceğiz değil mi?

Arkadaşım o resimle gösterdiğin sitenin linkini pm ile atabilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

arka planda ve beklemedeyken gereksiz birçok uygulama çalışıyor ve ramdan harcıyor.bunları elle kapatabileceğim ve ben bir daha istemeden açmayan bir program varmı.advanced task killer bi işe yaramıyor.kendi kendine kapatsan bile sonra tekrar açıyor

bendede aynı sorun var devamlı haritalar çalışıyor ve bunun gibi asla kullanmayacağım bi ton nane.

google kendi ayağına sıkıyor resmen

millete illa benim uygulamamı kullan dayatması yapıyor. halbuki bi çok farklı ve güzel program var.

mikrosoft yapınca tekelci diyorlar google yapınca kimse iplemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.