Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WhiteMamba

quote:

Orijinalden alıntı: Sudolfin

Arkadaşlar bıraktım artık romları custom jbye geri döndüm. Sadece internet ve whatsapp kullanıyorum sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ancak bir şey soracağım yeni bir kernel yüklemeden nasıl cpu hızını 1 ve 1.2ghz ye çıkarabilirim?

Çıkaramazsın,kernel lazım.

Hocam peki stock jb icin onerebileceginiz kernel var mi? Amacin sadece oc yapmak. Uc adet kernel denedim telefon acilmadi tekrar jb flashlamak icin ugrastim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu bi kenara atmıştım. şimdi lazım oldu. telefonu jb ye güncelledim ama hala aynı değişen bir şey yok. ( Eşşeğe altın semer vursan eşek eşektir hesabı). custom rom kuracağım.
    OmniROM 5.1.1 for the Samsung Galaxy Ace 2 ( GT-I8160 ) bunu kurmam için telefon jb de kalsa da olur dimi. benim bildiğim ace 2 ye android 5.0 gelmedi.
    Cevaplarsanız sevinirim
  • telefonun garantisi bitti. Kasmayan son çıkan ne yükleyebilirim ?
  • Arkadaşlar jb resmi güncellesinden gb'e geri dönmek zorunda kalmıştım.

Telefon rehberi bile zorla kasıla kasıla açılıyor sonra sonra farkettim , baya da zor oldu jb den eski gb geri dönüş , tavsiyem 4 müş 5 miş uğraşmayın bu telefonun olayı 2.3.6 gb gayet stabil hızlı ve sorunsuz çalışıyor
  • Omni rom 5 yükledim. Fakat facebook bir türlü yüklenmiyor. Google play de dahil harici indirmede dahil denedim. Çözümü bilen?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefon kanserdir ya 1 aydır gün aşırı düşürüyorum çerçevesi kapağı heryeri darmaduman oldu ama hala çalışıyo ve ekranı kırılmadı lanet olası
  • bu telefona bu kadar vuruyorsunuz haklısınız ama bunun zamanında yokluk vardı şimdi android çok gelişti.
    350 liralık replika telefonlarda bile mediatek 4 çekirdekli işlemci ve 1 gb ram var her türlü akıyor

şimdi ben bu telefonu konuşmalık olarak babama vereceğim kendi kendine kapanmasın seste sorun olmasın yeter. orjinal romlar çok fena, stabil lollipop veya kitkat var mı ?

ChronoMonochrome [4.4.4] CyanogenMod 11 - 30/07/2015 [STABLE][FINAL] nasıl ?
  • Arkadaslar ikinci hat icin kullanilmasi lazim hemde ufak tasirken sikinti olmuyor. Jb de suan ve deli gibi kasiyor. 2.3.6 mi yuklemeliyim yoksa farkli bir sey mi? Birde ilk defa yapacagim ana sayfadakileri eksiksiz yapsam sorun olmaz degil mi?

• Ciktigi ilk hafta aldigim (temmuz 2012) ace 2 telefonumdan lenovo p70 alarak kurtuluyorum. O zaman o cihazi bimeks in 100tl lik gazete kuponu ile 800 tl ye almistim simdi bu cihazi yine 800 tl ye aldim... Hayat iste

• Ace 2 yi kasmadan kullanmak için ne yapmalı ? Resmi 4.1.2 var.

Not : Sadece telefon olarak kullan demeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Ace 2 yi kasmadan kullanmak için ne yapmalı ? Resmi 4.1.2 var.

Not : Sadece telefon olarak kullan demeyin

2.3.6'ya dönün.

• quote:

Orijinalden alıntı: !brahim

Ciktigi ilk hafta aldigim (temmuz 2012) ace 2 telefonumdan lenovo p70 alarak kurtuluyorum. O zaman o cihazi bimeks in 100tl lik gazete kuponu ile 800 tl ye almistim simdi bu cihazi yine 800 tl ye aldim... Hayat iste

Hayırlı olsun,darısı başımıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiteMamba

quote:

Orijinalden alıntı: !brahim

Ciktigi ilk hafta aldigim (temmuz 2012) ace 2 telefonumdan lenovo p70 alarak kurtuluyorum. O zaman o cihazi bimeks in 100tl lik gazete kuponu ile 800 tl ye almistim simdi bu cihazi yine 800 tl ye aldim... Hayat iste

Hayırlı olsun,darısı başımıza.

Amin

• foz54 kullanıcısına yanıt
    hocam baya geç olucak ama chronomonochrome kullandım tavsiye ederim
  • LG G3 Alarak aranızdan ayrılıyorum sizde kurtulun artık lanetli telefondan :) Diyorumki hayat varmış ya ace 2 neymiş ya öyle ölüm ya
  • Kyrillos rom v9 (XXMG2) kurunca gelen 'advances ' diye bir uygulama vardı. Şimdi başka roma geçtim. advances i bulamadim nette. Elinde olan varmı

• ozrock O kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadarı ile o Advances sadece o romu özel sadece bildirim panelini özelleştiriyor .
  • BEYLER TELEFONU HALA KULLANANLARA ÖNERİM KYRİLLOS V9 ROMU + ROOT VE SADECE VE SADECE KULLANACAGINIZ UYGULAMALAR ETKİN Bİ ŞEKİLDE KULLANIDIGINIZ UYGULAMALAR FAZLASI ZARAR BENDE AYNISINI YAPIYORDUM BEN SADECE CLASH WHATSAPP YOUTUBE BAŞKA YOKTU FACEBOOK BİLE YOKSA ÇÜNKÜ BAŞTA FACEBOOK KASTIYOR TELEFONU YÜKLEMEYİN YÜKLEYİNCE YAVAS YAVAS KASMALAR DONMALAR TAKILMALAR BAŞLIYOR BEN TELEFONU ÖYLE KULLANIYODUM

KYRİLLOS V9 XXMG2
    ROOT
    HAFIZA DEGİŞTİRME
    +
    CİDDİ SEKİLDE KULLANDIGINIZ UYGULAMALAR 3 DEN FAZLA OLURSA DONMA YASARSANIZ ....
  • Micro SD + Micro SDHC Farkı Nedir ?
  • bu ace 2 nin ses çipi ne çok kaliteli geldi bana müzik kalitesi
  • 
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.