Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A9 KULLANICILARI (ANA KONU)!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
7
Favori
32.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

z6 ultra 6.4 incle gelecek. hangisini beklesek acaba.

Sanırım 2k ekran ile gelecek. 1080p den fazlası bana anlamsız geliyor. Boşyere işlemci ve GPU yorup fazladan batarya ömrü kısaltmakla kalmayıp telefonun da gereksiz ısınmasına sebep oluyor. Ama olur da 1080p ile çıkarsa neden olmasın Sony de son zamanlarda güzel modeller çıkarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam istediğim cihaz çıksa da bir an önce alsam
  • 6 inch ve üstünde piyasada çok az telefon var, A9 bu boşluğu doldurabilir...
  • Samsung Galaxy A9, çıkışa bir adım daha yaklaşmış. Aylardır gündemde olan telefon, piyasaya sürülmesi için FCC’den gerekli sertifikaları alması gereken telefon, bu sertifikaları aldı ve artık satışa sunulmaya hazır.
    ALINTIDIR
  • A7 benim hoşuma gitti yabancı sitelerin incelem videolarını izledim cok hoştu ama turkiye ne zaman gelecek bilinmiyor samsung aradım onlarda bilmiyor gelecegini haberi bile yoktu adamın bu telefondan :))
  • Telefonun çinde ortaya çıkan son görselini ilk mesaja ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafas42

A7 benim hoşuma gitti yabancı sitelerin incelem videolarını izledim cok hoştu ama turkiye ne zaman gelecek bilinmiyor samsung aradım onlarda bilmiyor gelecegini haberi bile yoktu adamın bu telefondan :))

Ocak ayının ilk haftası gelse kesin alırdım bir mağazada alışveriş çekim var. Ama sanırım daha gecikecek... Telefon da bildiğin canavar olmuş. 4000 batarya, 3GB ram, ois+1.9f li ön kamera, 2.5D ön cam ekran...

• quote:

Orijinalden alıntı: Orgeneral

quote:

Orijinalden alıntı: mustafas42

A7 benim hoşuma gitti yabancı sitelerin incelem videolarını izledim cok hoştu ama turkiye ne zaman gelecek bilinmiyor samsung aradım onlarda bilmiyor gelecegini haberi bile yoktu adamın bu telefondan :))

Ocak ayının ilk haftası gelse kesin alırdım bir mağazada alışveriş çekim var. Ama sanırım daha gecikecek... Telefon da bildiğin canavar olmuş. 4000 batarya, 3GB ram, ois+1.9f li ön kamera, 2.5D ön cam ekran...

Aynen ayın 8 ine kadar %25 :))) ama bize vurmayacak sanırım :(

• Veee Resmi olarak tanıtıldı. Buradan
  • Antutu Sonucu 73592 olarak açıklanmış. Bu değerlerde gelirse haikaten çoğu amiral gemisinin tahtını sallayacağa benziyor. Ocak ortası Çinde satışa çıkacakmış, Ancak başka yerde satılıp satılmayacağı henüz kesinleşmedi. Gelmezse büyük hayal kırıklığı olacak.
     SAMSUNG GALAXY A9 KULLANICILARI (ANA KONU)!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsakingss -- 28 Aralık 2015; 1:51:31 >
  • A9'un 500$ civarında olacağı ile igili haber yapmış gsmarena. Geçtiğimiz Temmuz'da da A8 32gb'lik modeli için 564$ olacağını duyurmuştu. Yani A9 azami 1800tl den giriş yapacak. Belki daha da aşağısında diye tahmin ediyorum.

İlgili bağlantılar:
    http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_a9_rumoured_to_carry_price_tag_of_around_500_in_china-news-15760.php

http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_a8_prices_revealed-news-13073.php

• İlk çıkış fiyatının pahalı olacağını hepimiz biliyoruz ama şuan bana biri durdurup telefon alacak olsan özellikleri nasıl olmalı diye sorsa direk Galaxy A9'u tarif ederdim. İşlemci,ram performans mükemmel, tasarım mükemmel, pil mükemmel, ekran boyutu (benim için) mükemmel. Yani bir cihazdan başka hiçbir şey beklemem. Paralel ithalat ve kredi kartı + kupon kampanyalarıyla 1500 TL altına getirilebilir ilk çıkıtığında bile. Mükemmele cihaz olur o fiyatlara getirebilene.
  • z6 ultrayla kiyaslamak lazım.ikiside güzel telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin samsung sitesinden anladığım kadarı ile çift sim kart takılı iken harici sd kart da takabileceğiz cihaza. bu çok önemli bir özellik benim için. ilk mesaja resmini koydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salsakingss

Antutu Sonucu 73592 olarak açıklanmış. Bu değerlerde gelirse haikaten çoğu amiral gemisinin tahtını sallayacağa benziyor. Ocak ortası Çinde satışa çıkacakmış, Ancak başka yerde satılıp satılmayacağı henüz kesinleşmedi. Gelmezse büyük hayal kırıklığı olacak.
     SAMSUNG GALAXY A9 KULLANICILARI (ANA KONU)!!!

İlk mesajda antutu ya 45 bin yazmışsınız ama. Bu görseli ekleyin bence.

• ok
  • A7 ile A9 çok beyendim üst teki arkadaşın dediği gibi indirim kupon falan 1500 olur sa süper olacak :)

• Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. Çift hatlı telefonlar genelde çift hat kullanımda sorunlar çıkarıyor. Hattın biri aktifken diğer hattan arama almaması gibi v.s. Böyle telefonlar tek hat kullanımında da sorun çıkarır mı acaba. Ben çift hat kullanmıyorum ama a8 veya a9 almak istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayvaz.A.N.

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. Çift hatlı telefonlar genelde çift hat kullanımda sorunlar çıkarıyor. Hattın biri aktifken diğer hattan arama almaması gibi v.s. Böyle telefonlar tek hat kullanımında da sorun çıkarır mı acaba. Ben çift hat kullanmıyorum ama a8 veya a9 almak istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

ben discovery 1 kullanıyorum şu an söylediğin tür bir problemle karşılaşmadım. hele ki bu telefonda öyle bir sorun olacağını da sanmıyorum.
  • Beyler simdi tam anlatabilir miyim bilmem de s6 note 5 ve s6 edge stabilite acisindan nasil biliyoruz hepimiz bu a9 da oyle mi olur yoksa sonradan yavaslayacak bir telefon almak istemem note 4 ve 5 arasinda mesela cok fark var aslinda yazilim acisindan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.