Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A9 KULLANICILARI (ANA KONU)!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
7
Favori
32.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salsakingss

Çin samsung sitesinden anladığım kadarı ile çift sim kart takılı iken harici sd kart da takabileceğiz cihaza. bu çok önemli bir özellik benim için. ilk mesaja resmini koydum.

Aynen ben de çift hat kullanıyorum ve bu yüzden hafıza kartı takamamak istemem. Zira bu telefona 128gb bir micro sd yakışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Beyler simdi tam anlatabilir miyim bilmem de s6 note 5 ve s6 edge stabilite acisindan nasil biliyoruz hepimiz bu a9 da oyle mi olur yoksa sonradan yavaslayacak bir telefon almak istemem note 4 ve 5 arasinda mesela cok fark var aslinda yazilim acisindan.

A8 kullananlar var forumda ve kimse yavasladigindan ya da geçişlerde kasmalar olduğundan bahsetmedi simdiye kadar. A9 un özellikleri daha da iyi A8 e göre. Ben bir sorun yaşayacağımi sanmıyorum bu telefonla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salsakingss

quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Beyler simdi tam anlatabilir miyim bilmem de s6 note 5 ve s6 edge stabilite acisindan nasil biliyoruz hepimiz bu a9 da oyle mi olur yoksa sonradan yavaslayacak bir telefon almak istemem note 4 ve 5 arasinda mesela cok fark var aslinda yazilim acisindan.

A8 kullananlar var forumda ve kimse yavasladigindan ya da geçişlerde kasmalar olduğundan bahsetmedi simdiye kadar. A9 un özellikleri daha da iyi A8 e göre. Ben bir sorun yaşayacağımi sanmıyorum bu telefonla.

Buyuk ihtimal dediginiz gibidir ama ozellik olarak zaten s4 bile iyi denebilir yazilim onemli samsung dersini aldi gibi geliyor bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar a8 i geçen kvk da gördüm inceledim. Çok güzel ve kalite hissi veriyor. Samsung j7, A8 ile birlikte cihazlarını plastik görüntüsünden uzaklaştırmış. Yıllardır sony kullanan bir kullanıcı olarak a8 yada a9 kesinlikle nasipse almayı düşünüyorum. A9 özelliklerini araştırdım şok oldum açıkcası.. Samsung 2016 da telefon piyasasını alt üst edecek.

• siyah rengi olmaması kötü bir tek,
    diğer özellikleri hele 6 inch telefon yokluğunda boyutu çok çok iyi,
    ben de düşünüyorum fiyat abartılı olmazsa...
  • harika ya bu yeni 2016 A serisi özelllikle bu A9 fena olmuş donanım olarak ama ülkemizde malasef 2000 tl den aşşağı girmez 1700 tl gibi satılabilseydi rekor kırardı bu telefon işlemci orta sınıfın çok üzerinde a72 çekirdekleri çok güçlü
  • Ces 2016 dan birşey çıkmadı A9 ile ilgili. Beklemedeyiz hala...

• a9'un Türkiye'ye geleceği kesin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: magic32

a9'un Türkiye'ye geleceği kesin mi?

yazılan çinde duyurusunun yapıldığı (çince samsung siteside resmi duyuru ve sayfası mevcut) birkaç ay sonra da amerika ve avrupada satışa çıkacağı yönünde. hangi ülkeler olduğu bilinmiyor daha. Büyük ihtimalle ülkemize de geleceğini düşünüyor ve umut ediyoruz.
  • Televizyonda 2016 A serisi reklamları dönmeye başladı arkadaşlar. Bence vuslat yakındır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sammobile den takip ediyorumdum 2016 A3 A5 A7 serileri Türkiye ye gelmeden çok önce firmware ları çıkmışı A9 için halen Çinin haricinde firmware mevcut değil benim tahminim gelse bile kısa sürede gelmez gibi.
  • Bekliyoruz çikmasını ama epey oldu artık umutlar da azalmaya başlıyor.

• Çin hariç tüm dünya bekliyor şuan. TR'ye de gelecektir. Ama sanırım 2000 üzeri bir fiyatla gelecek. Çin'de 500$ altına satıp da TR'de 2000 fiyat çekerlerse 5 para etmez gözümde apple dan farkı kalmaz samsung'un da...

• quote:

Orijinalden alıntı: Orgeneral

Çin hariç tüm dünya bekliyor şuan. TR'ye de gelecektir. Ama sanırım 2000 üzeri bir fiyatla gelecek. Çin'de 500$ altına satıp da TR'de 2000 fiyat çekerlerse 5 para etmez gözümde apple dan farkı kalmaz samsung'un da...

geçen gün mediamarkt ta A7(2016) inceledim. Görünüş olarak çok güzel etkileyici, çerçeve ön-arka 2.5D cam ama fiyatı note 4 ile aynı idi 1799TL. Çift sim olmadığını söyledi A7 de satıcı ama tüm sitelerde çift sim destekli olduğu yazıyordu. A9 un fiyatı da 2000 üzeri olacaktır büyük ihtimalle. A8 (2016) yı nereye konumlandıracaklar yoksa? Ben en çok jiroskop özelliği olduğu için bekliyorum A9u. VR gözlük ile kullanmayı düşünüyorum ilerde.

• @salsakingss Ben de inceledim, A7 kesinlikle Malzeme kalitesi olarak 5 yıldızı hakediyor. A9'da farklı olmayacak..

Jiroskop ismini de ilk defa sizden öğrendim. Nedir, ne işe yarar tam olarak açıklar mısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orgeneral

@salsakingss Ben de inceledim, A7 kesinlikle Malzeme kalitesi olarak 5 yıldızı hakediyor. A9'da farklı olmayacak..

Jiroskop ismini de ilk defa sizden öğrendim. Nedir, ne işe yarar tam olarak açıklar mısınız.

360 derece videoları izlerken telefonu pynattığınızda video görüntüsü de değişiyor. odanın farklı yerlerini izliyor gibi. bunu sanal gözlüklere aktarıyorlar. telefonları sanal gerçeklik gözlüğüne çeviren üniteler mevcut bunun için. VR glasses diye aratırsanız bulursunuz. A9 da gyro sensör var diğer A serisinde bu yok. gelecek VR gözlüklerle şekillenecek. önümüzdeki senelerde epey moda olacaklar..

• @salsakingss Telefonları elimizden bırakamıyoruz zaten, iyice içine gireceğiz anlaşılan... :))

• Yeni kutu açılış videosu ilk mesaja eklenmiştir. Cihaz su anda çinde satışa sunulmuştur

• Güzel video S6 ve A7'nin yanında dev gibi kalmış. :) gsmarena bir test yapsa da batarya dayanıklılık süresini de öğrensek.

Samsung daha güçlü bir versiyonunu da A9 Prof adıyla hazırlıyor. Sanırım S7'den sonra Türkiye'ye gelir.

• Android Authority Vİdeo İncelemesi İlk Mesaja Eklenmiştir. Özellikle Futuremark batarya testinde %80-%20 arasında 8 saat ekran süresi almasıyla rahat 2-3 günü çıkartacak bir telefon olmuş. Çok heyecanlandım. Umarım En kısa zamanda Türkiyede de satışa başlar.
    LİNK:http://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-a9-review-672557/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsakingss -- 14 Şubat 2016; 11:55:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.