Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A8 (SM-A800F) [ANA KONU] ★★ (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.790
Cevap
18
Favori
75.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar HB.de siyah ithalatçı garantili 1200 TL. satıcı HB.

eşime almayı düşünüyorum.

benim için (daha doğrusu hanım için) öne çıkan özellikleri:
    full metal kapak, sağlamlık
    ince, hafif ve zarif olması

önerir misiniz?
    yoksa bu fiyatı geçmeyecek şekilde, saydığım özellikleri de göz önüne alarak önereceğiniz başka modeller varmı?

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • superspeeed S kullanıcısına yanıt
    Selam, nerede değiştirttiniz bataryayı? Benim sorduğum tamirciler ekran kırılır diye yanaşmıyor. Telefonsuz kalacağım için servise veremiyorum. Gerçi servis de işi yokuşa sürüyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A800s kore versiyonuna nougat güncellemesi geldi..

A800f ve diğer mıdeller için de güncelleme yakındır..

• Gelecek güncellemeler arasında olmayacağını açıklamıştı Samsung Turkiye.

şimdi güncellemeleri aşağıdaki adreste yayınlıyorlar ve bu listede de yok.

http://www.guncelmiyiz.com/takvim
    http://www.guncelmiyiz.com/arama/sm-a800i
  • egitimci35 E kullanıcısına yanıt
    bolu da bi telefoncu yarım günde halletti sorunsuz
  • ıyı aksamlar arkadaslar telfonum ust kısmında kucuk saat resmı cıkıyo sonra kendı kendıne kayboluyo 2 ay once servıse gıtı mıkrofon pıl arızası yuzunden ondan once yoktu bu bı sorunmu yoksa bı ayarımı olması lazım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: machiner.

arkadaşlar HB.de siyah ithalatçı garantili 1200 TL. satıcı HB.

eşime almayı düşünüyorum.

benim için (daha doğrusu hanım için) öne çıkan özellikleri:
    full metal kapak, sağlamlık
    ince, hafif ve zarif olması

önerir misiniz?
    yoksa bu fiyatı geçmeyecek şekilde, saydığım özellikleri de göz önüne alarak önereceğiniz başka modeller varmı?

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

16 gb olan bu ilginc tir bu telin 16 gb olması
  • ^^asya^^ ^ kullanıcısına yanıt
    alarmları kontrol eder misin?

alarm kurulu iken çıkması lazım. tüm alarmları kaldır saat var mı bak
    sonra tekrar alarmlara gir ve bir saat sonrasına alarm kur ve kontrol et çıkıyor mu

alarm çaldıktan sonra saatin kaybolması lazım. benim alarmlar haftanın 5 günü açık olduğu için saat hiç gitmiyor.
  • buminimben kullanıcısına yanıt
    hıc bı alarm kurulu deyıl arda kendı kendıne cıkıp kayboluyo ne oldunu bulamadım tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^^asya^^ -- 26 Kasım 2017; 15:18:6 >
  • Bu telefonu çok severek almıştım ama bu telefondan da Samsung'dan da nefret ettim. Bir güncelleme yollamak bu kadar mı zor? Alt seviye telefonlara bile gelen Android 7.0 buna niye gelmyior? Bir daha Samsung'un yanından geçersem 2 olsun.
  • Arkadaşlar A8 de volteyi kapatamıyorum öyle bir seçenek yok çözümü nedir acaba ?

• daha önceleri önemsizdi fakat şuanda ihtiyaç duyduğum bi özellik arayan kişinin rehberdeki ismini sesli söylemesini istiyorum bi türlü nasıl yapacağımı bulamadım bilen birisi yardımcı olabilirmi
  • Uzun zamandan sonra bir güncelleme gelmiş galiba. Yükleyen var mı? Neler değişmiş neler değişmemiş. Artılar eksiler neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoupman -- 6 Mart 2019; 20:22:26 >
  • telefonun batarya öldü değiştirmek zorunda kaldım
    bir gün sonra ekran çarptı köşesinden siyahlaşmaya başladı, ertesi gün tamamen siyah ekran oldu
    tamir için 400tl istediler. maalesef bu telefonla vedalaşmamız oldu.
  • bu telefonun 5.7" ekranını sökmek tam bir risk. ekran sökme makinesiyle bile risk almak istemiyorlar. benim de değişti çok şanslıyım bir sorun yok.
  • buminimben kullanıcısına yanıt
    Batarya degiştirme işini samsung serviste mi yaptınız? Ücret talep ettiler mi ettilerse ne kadara mal oldu?
    Cihazı ne zaman almıştinız garanti kapsamındamıydı?
    Bilgilendirirseniz memnun olurum.

• Hayır özel servis. 200 tl ( 50 batarya 150 işcilik) Sıfır almıştım ama şans garanti bittikten sonra bitti batarya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoupman -- 7 Mart 2019; 13:3:31 >
  • scoupman S kullanıcısına yanıt
    Hocam pili siz mi aldinız servis mi temin etti?
    50TL ise orjinal değil sanırım ya da servis ucretini ona göre ayarlıyorlar. Pil performansı nasıl farketti mi bir şeyler telefonu ilk aldığınız zaman ki gibi mi batarya performansı?

• Orjinal batarya. Pil performansı farketti. İlk aldığım günlerdekiyle aynı gibi. Tabi Hiçbir zaman ilk aldığınız gün gibi olamaz telefona wipe yapmanız gerek. Aldıktan sonra yüklediğiniz her app batarya süresinden yer. Performans uygulama yükledikçe düşer. Benim telefon %58 lerde çat diye kapanıyordu. Şimdi % 5 e kadar bana mısın demiyor. Ama ben genelde %40 larda takıyorum şarja bataryayı çok zorlamamak için. İşçilik pahalı. Bu telefonun ekranını kırmadan yapıştırıldığı orta kasadan çıkarmak çok zor ve riskli. A8 2018 gibi arkadan da yapıştırma kapağı olsaymıuş çok daha kolay ve ekranı riske atmadan hallolurmuş.
  • scoupman S kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız bende alalı 3 sene oldu %30'larda kapanma oluyor. Internette batarya değiştirme videolarını izledim bana da çok riskli geldi her serviste yaptırılmaz bu işlem diye düşünüyorum. Siz bataryayı değiştirdikten sonra telefonun herhangi bir yerinde çizilme, açılma, vs. Gözlemlediniz mi? Birde hangi serviste yaptırdınız? Bu işleminsamsung servisleri yapıyor mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.