Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A8 (SM-A800F) [ANA KONU] ★★ (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.790
Cevap
18
Favori
75.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz büyük ihtimal le 2016 modeli ni alacaksınızdir. Ben 2015 modelini kullanıyorum. Herhangi bir kronik sorunu yok cihazın. Gayet iyi bi performansi var fiyatına göre. 2016 modeli hakkinda yeni bir konu açılmışti. O konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün A8 almış bulunmaktayım. Ayarlarını falan yaptım ancak bildirim ışığı varmı bu telefonda göremedim. Eğer varsa nerden açılıyor
  • Konsantrasyon. kullanıcısına yanıt
    Hocam A8 lerde Bildirim Işığı bulunmuyor malesef

• samsung tema desteklı tüm cihazlarında ücretlı temaları ücretsız sınırsız kullanabılırsınız root gerekmeden çok basıt yöntemle
    lınke tıklayın nasıl yapılcagı ve uygulama lınkı vardır
    https://youtu.be/skdHo5zX-KU
  • Webtekno yayinlamis android nougat guncellemesi alacak telefonlar listesinde A8 var ama 2015 mi 2016 mi yazmiyor.

Galaxy A3 (2016 ve 2017)

Galaxy A5 (2016 ve 2017)

Galaxy A7 (2016 ve 2017)

Galaxy A8

Galaxy A9/A9 Pro

Galaxy S6

Galaxy S6 Active

Galaxy S6 Edge

Galaxy S6 Edge+

Galaxy S7

Galaxy S7 edge

Galaxy S7 Active

Galaxy Note 5

Galaxy Tab S2

• buminimben kullanıcısına yanıt
    Diğer telefonlarda 2016 2017 diye belirtip bizdekine belirtmedihine göre 2015 den bahsediyor herhalde ki zaten 2016 resmi olarak da Türkiye de tam yok gibi.

• selam arkadaslar 3 seferdır telefonumun sarjı %17 kapanıyor nasıl duzelır yardım tşk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^asya^^

selam arkadaslar 3 seferdır telefonumun sarjı %17 kapanıyor nasıl duzelır yardım tşk...

benim sürekli böyle. bazen 30larda kapanıyor.
    bazen 50lerde.
    şarja takıyorum bakıyorum 50den başlıyor 10 dk sonra 60ları geçiyor.
    açıyorum telefonu hiçbişey yok devam ediyor.
    ama servise gidemedim
  • Dostlar a8 2016 dada ram 3 mü 2 mi birde genel kullanımda özellikle sosyal medya kullanımında kullanımı nasıl almayı düşünüyorumda

• Memoland kullanıcısına yanıt
    2016 da 3 2015 de 2. Ben 2015 kullanıyorum ve hiç bir sorun veya yavaşlama yaşamadım. O yüzden rahatlıkla tavsiye edebilirim. 2016 modeli de zaten hem işlemci hem grafik birimi hemde ram olarak daha iyi ayrıca kasası tamamen metal o yüzden iki üründe gayet iyi. Fakat a serisinin 2017 serisine çok güzel şu anda a8 2016 ve a5 2017 aynı fiyata satılmakta o yüzden karar vermek zor oluyor. 2017 nin kamerası muhteşem

• Arkadaşlar merhaba

Bilenler bilir cihazımı aldığımda batarya sorunu ve kameramda ufacık bir siyaj nokta (kamera lensine yapismis toz parçası gibi) sorunum vardı. 25 ocakta cihazı ankara destek bilişime garantiye verdim bu sorunlari söyledim. Cihazımin bunlar dışında asla bir sorunuda yoktu. Verdiğim günün aksamina cihaz takip sitesinden baktığımda cihaz paneli darbeli anakart panel pil kamera ucreti 1226.39 tl gibi fahiş bir fiyat çekildi. Çıldırdım dellendim fittirdim :D neyse daha sonra başladım isyan etmeye samsungu ariyorum baya sikayette bulunuyorum destek bilisimin müşteri hizmetleri zaten sıfır o yüzden direk genel müdüre genel müdür yardımcısına ve ankara daki sube muduru ve yardımcısına mailler atıyorum cihazimin sorunlari sadece pil ve kameradir diye. En sonunda bağıra çağıra musteri memnuniyeti adi altında pil kamera şarj soketi degistiriliyor. 1 haftadır yedek parça bekleniyor. Bakalim umarim bi an evvel yapılır. Tek korkum yapıldıktan sonrasi ve anlamadigim şarj soketimin neden yapıldığı :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t-con

Cidden mutlu etti ya böyle güzel bir telefona gelmezse ayıp ederlerdi.
  • 1 yıl daha ömrü uzadı. Artık 2018 modellerini bekleyelim.

• selam arakadaslar bende a 8 gec sarj olmaya basladı 5 saat gecı bazen kaplo sarj cıhazı deıstırdım yıne aynı orjınal hepsıde sarj cıhazları pıl yıne nerdeyse 2 gunu cıkarıyo normal kulanıyom tlf sızce sorun ne olabılır tşk......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^^asya^^ -- 12 Mart 2017; 10:34:58 >
  • bu telefonu almayı düşünyorum 1850 tl ye önerir misiniz arkadaşlar?
  • merhaba ben iphonedan gecis yaptim.

birkac sorum olacak. Android tecrubem yok.

1- ios'ta whatsapptan medya almayi kapat deyince fotograflar ve videolar galeriye kayit olmazdi. bunda da mobil veri ve wifi kisminda kaldirdiginda foto bulanik olarak geliyor ama acarsan yine kayit ediyor. ben gizlemek degil galerime kayit etmesin istiyorum. yolu var mi?

2- whatsapttan biri bisi yazdiginda ekran isigi yanmiyor ses duymazsan ya da bakmazsan gozukmuyor. ekranda nasil gozukur?

tskler

• alvarez kullanıcısına yanıt
    Şu an Xiaomi Mi 5 e geçtim ama tüm hepsinde ayar aynı. WhatsApp ı açın sağ üst köşedeki alt alta 3 noktaya dokunun açılan menüden Ayarlara girin. Veri kullanımı yazan yere dokunun ve Medyayı otomatik indir başlığı altındaki tüm seçeneklere girin ve seçili olan medyaların ( fotoğraf ses video) işaretlerini kaldırın.

Bildirim içinde WhatsApp bildirim ayarlarını telefon aylarından kontrol edin kapalı olabilir.

Cihazı şu an kullanmadığım için ikinci sorunuza sağlıklı bir cevap veremiyorum. Bildirim ışığı olmadığı için bildirim titreşimini aktif edebilirsiniz. Bildirim geldiği zaman telefonu alınca titreme oluyor ve bildirim geldiğini o şekilde anlıyorsunuz.

• whatsapp indirme tikini kaldirdigin zaman birisi sana resim atarsa resmi görüntuluyemiyorsun. ustune basip aciyorsun. bu seferde yine galeriye atiyor.

iphone da ornegin resmi biri bana yollasin ustune basmadan bulanik olmadan resmi goruntulerdim ama galeriye fil rulosuna kayit etmezdi. onu sordum o yok mu

• Telefonum hiçbir darbe almamasına rağmen ekranın sol üst köşesinden mor bi sıvı akmaya başladı bu 2 saat sonra ekranı tamamen kapladı fakat daha önceden ekrandakı sol üst köşesine bastırdığımda içe göçüyordu garantiye gönderdim kullanıcı hatası dediler darbe almadığınıda kabul ettiler ama ısrar etmeme rağmen 450 tl karşılığında yaptırmak zorunda kaldım(telefon dün elime geçti). Fakat ufak bi araştırmayla anladım ki bu hata bütün A8 modellerinde varmış paramı nasıl geri alabilirim? Şuan fark ettim telefonun sol ust köşesi yine içe göçüyor. @MexeSs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrtCnqq -- 3 Nisan 2017; 12:48:45 >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.