Şimdi Ara

Samsung Galaxy A72 [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.473
Cevap
30
Favori
122.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dediğiniz dokunmatik ekran sorununu en son 2010 yılında iPod Touch + Çin malı adaptörde yaşamıştım. 12 sene olmuş hey gidi günler :)

Araştırmanızı öneririm.

• arkadaşlar.babamın telefonu oppo reno 4.ekran yenileme hızı çok düşük.ekran kasıyormuş gibi geliyor.satıp samsung a72 alsam iyi yapmış olurmuyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scorpion3560 S kullanıcısına yanıt

Ekranda vardır bir problem a72 de ben 60 hz kullanıyorum önceki telefonlarımla da öyle idi hep 60hz

• Tface T kullanıcısına yanıt

hocam ben iphone 13 pro kullanıyorum belki de bana öyle geliyodur oppo ya bakınca

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt

Olabilir hocam... telefon daha yüksek desteklemesine rağmen 60 hz kullanırım ;)

• galaxy a72 telefonum var 1 haftadır sarj ile ilgili bir sirun var fisi takıyorum telefon yeterli sıcaklığa ulasamadi sarj durduruldu uyarisi veriyor sarj belli aralikla kesiliyor 1 saat dolan sarj 7 8 saatte dolmuyor ayni sarj aleti ile işyerinde takiyorum hicbir sorun yok

• Selamlar 2 senedir kullandığım A51 Telefonumun aniden Anakart arızası verdi çözüm bulunamadı. Yeni telefon araştırırken A72 ye denk geldim 8GB/256 olanı almayı düşünüyorum veya 6GB/128 olanı tavsiye eder misiniz? Değerli fikirlerinize açığım.

• Yeni güncelleme 814mb yükleyen varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, eşim bu cihazı kullanıyor ve genel olarak memnunuz ancak parmak izi okuyucu tam bir felaket. Tekrar parmak izi tanıttık ancak çözüm olmadı, kesinlikle kullanılmıyor, çok zor okuyor . Bununla alakalı önerisi olan var mı ?

• Selamlar. Benim bir önceki telefon A72 idi. Şimdi A52S kullanıyorum. İki telefonun parmak izi okuyucusu arasında çok büyük fark var. Mevcut telefonum neredeyse kusursuza yakın çalışıyor. A72 forumunda geçmişe dönük incelerseniz okumayı iyileştirecek birkaç yöntem tarifi var. Onlara bir bakın derim. Bir de ekran koruyucu çok önemli. Mümkün olduğunca ince bir koruyucu ve temiz tutmaya gayret edin. Fakat dediğim gibi birazda A72 ile alakalı bir sorun. Ama bir buçuk yıl kullandım güzel telefon. Parmak izi harici üzmez. Birde ben kullanırken telefonu kaldırınca uyandırma , eldivenle kullanım modu açık , parmak izi animasyon kapalı , yüz tanima açık olacak şekilde kullanıyorum. Ekran çabuk uyanır. Ama YouTube da da detaylı videoları var.

• CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Biraz önce yaptım hocam. Gözle görülür pek bir fark yok şimdilik. Samsung Galaxy A72  [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    TR cihazları 6/128 değil 8/128 hocam. Benim telefonum da 8/128. Hepsiburada'ya baktım orada satılan 128'in de detaylarında RAM 8 GB diyor. 6/128 versiyonu yok diye biliyorum ben. Bir araştırın isterseniz.

• Hoparlörde konusurken karşıya sesin net gitmemesi problemi yaşayan var mı? A72 kullanıcılarının ''şikayetvara'' çok sayıda bu konuda şikayetini görüyorum. Yazılımsal mı donanım mı kaynaklı acaba bilen yaşayan var mı? (yazılım güncel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philophobia -- 10 Ağustos 2022; 20:15:31 >
  • Philophobia kullanıcısına yanıt
    Merhaba A72 kullanıyorum devamlı hoparlörden konuşurum ortam müsait ise dediğiniz sıkıntıyı yaşamadım yazılımsal olabilir belki

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

Ben yaşıyorum. Ne zaman hoparlörden konuşsam karşıdaki şikayet ediyor. Uzakta da tutsam ağzıma da soksam ses düzgün gitmiyor. Bunun dışında bir problem yaşamadım.

• 5burak5 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Umarım düzelir. Çok kişide olması yazılımsal olma ihtimalini de güçlendiriyor veya servis sağlayıcısı da (Vodafone) sorumlusu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philophobia -- 15 Ağustos 2022; 11:30:11 >

ben de Vodafone kullanıyorum.

Bende Vodafone kullanıyorum. Bende bu sorun yok. Stok ROM'u Odin ile yüklemiştim o zaman düzelmiş olabilir. Önceden varmıydı hiç dikkat etmedim.

• Merhaba yeni güncelleme geldi telefona Samsung Galaxy A72  [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.