Şimdi Ara

Samsung Galaxy A72 [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.473
Cevap
30
Favori
122.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 4 güncellemede hep aynı şeyler yazıyor

• Kamera uygulamasının dengesi iyileştirildi.
    • Aşağıdaki uygulamalar veya özellikler eklendi: RAM Plus
    • Cihazınızın genel kararlılığı iyileştirildi.
    • Cihazınızın güvenliği iyileştirildi.

https://doc.samsungmobile.com/SM-A725F/TUR/doc.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihaz ile hoparlörde konuşurken karşı tarafın sesinizi duymadığı oluyor mu ?

Bende halen android 11 var, aynı sorunu yaşayıp 12'ye güncelledikten sonra düzelen var mı ?

• Tface T kullanıcısına yanıt

5 gönderi geride konuşuldu hocam aynı sorun.

• 5burak5 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam, sanırım sorun yazılımsal, hoparlörde iken telefon sesimi dış ses olarak algılayıp sesimi kısıyor. Bunu dışında çok çok memnunum cihazdan.

• arkadaşlar telefonu çift hat ile kullanan var mı? Çift hat kullanmaya başladığımdan beri konuşurken ses kesiliyor, bazen ben karşıyı duyamıyorum bazen karşı taraf beni duyamıyor, internet kullanımıda sürekli 4,5G den 3G ye düşüp çıkıyor, sayfaların , uygulamaların açılışları yavaşlıyor.

İki hattın 4,5G bağlantısını aktif ettim, birini kapatıp tekini aktif denedim ama problemler devam ediyor, kronik bir sorunmu var acaba?

• 1 seneden fazla çift hat kullandım, öyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım açıkçası. Ancak çift hat olunca sanki hat çekim gücü bir miktar düşüyor gibi oluyordu ancak internet ile ilgili bir sıkıntı görmemiştim. 1. Hattım vodafone 2. hattım telekom idi.

• Volte yi kapatıp öyle kullanmayı dene hocam.

• Parmak izi düzgün çalışmadığı gibi yakınlık sensörü de olmadığı için konuşma bittiğinde ekranı açmayan, yanlışlıkla dokunma koruması ise elime aldığımda açmama izin vermeyen ama nedense cebimdeyken türlü türlü numaraları aramaya çalışan işe yaramaz dandik bir telefon. 10bin lira olmuş bir de

• barsoy kullanıcısına yanıt

Merhaba,

2 seneye yakındır kullanıyorum tabi ben aldığımda fiyatı insaniydi yalnız yakınlık sensörü ile ilgili ve cepteyken arama yapması ile ilgili bir sıkıntı hiç yaşamadım.

Parmak izi konusunda haklısınız bir Huawei değil.

Şu an ki fiyatı ise zaten tartışılacak bir konu değil çünkü a71 i de aynı fiyattan satan yerler var :)

• Merhaba.Android 11 ile Android 12 arasında bataryayı daha hızlı tüketme açısından bir fark var mı acaba.

• noviden N kullanıcısına yanıt
    Android 12 bana daha çok yaradı açıkçası.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Deneyeyim ben de o zaman.Teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaşlar benim A72 ekranda durduk yere mor lekeler oluşmaya başladı daha önce bu sorunu yaşayıp servise gönderen varmı

Samsung Galaxy A72  [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 26 Eylül 2022; 8:54:26 >
  • A52'nin Android 13 alacağı kesinleşti. A72'ye de gelir diye düşünüyorum.

Samsung Galaxy A72  [ANA KONU]
    Samsung Galaxy A72  [ANA KONU]teknoloji haberleri - shiftdelete.net
    Samsung'dan giriş seviyesi modele Android 13 sürprizi
    https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-a52-android-13-guncellemesi-alacak
  • 5burak5 kullanıcısına yanıt
    Android 15 e kadar alıyor olacağız. 3 büyük guncelleme garantisi var cihazlarda artık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimalle garanti kapsamında değişecektir. Tabi Samsung Servis kıvırmaya çalışmaz ise.

Yeni güncellemede de aynı şeyler yazıyor :)

• zopheal kullanıcısına yanıt

inşallah Bdh Bilişim Ankara Samsung servisine yönlendirdi Samsung Türkiye bulundugum ilde servis olmadıgı için oraya gönderdim kargo ile

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt

Bu ghost screen değil mi ya?

Yok hocam ekranda durduk yere lekeler oluştu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.