Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Evil Belief

Hmm anladım hocam sağolun.
    Peki garantiye işimiz düşerse o faturayla gidince bakmıyorlar mı? Ben başkasından 2. el almıştım ama garantisi devam ediyor desek.
    İyi bilmiyorum bu konuları da.
    Garanti ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamazsınız içiniz rahat olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Her mağaza anlaştığı bankaya yönelik ekstra taksitlendirme yapıyor sanırım. Bende Garanti ticari var, 30 TL de puan verdi. Hepsiburada o karta 6 taksit yapıyor.
    Bu ticari Kart nasıl alınıyor acaba biz tuttuk Turkcell'den 4150 ye aldık 12 ay vade faturaya ek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Bu ticari Kart nasıl alınıyor acaba biz tuttuk Turkcell'den 4150 ye aldık 12 ay vade faturaya ek.

Alıntıları Göster
    ticari vergi mükellefiyetiniz varsa bankanızdan ticari kredi kartı talep edebilirsiniz. Zaten vermek için can atıyorlar.
  • Ekran altındaki parmak izi okuması berbat. Aynı parmağı üç farklı şekilde tanıttım yine de zor okuyor. Ekranı kaplayınca siz düşünün artık. Kaliteli bir ekran koruyucu almıştım cam plastik karışımı, dokunmada hiç sıkıntı yaratmadı ancak parmak izi hiç okumadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet05

ticari vergi mükellefiyetiniz varsa bankanızdan ticari kredi kartı talep edebilirsiniz. Zaten vermek için can atıyorlar.

Alıntıları Göster
    Ticaretle uğraşmadım için esnafta olmadığım için Yok.

• Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt
    O zaman ticari kredi kartı edinmeniz olanaksız.

Şartları:
    1- Bireysel Vergi levhası ve ticaret yapıyor olmanız gerekir. Banka ile ilişkiniz ticari olur ve talebiniz halinde çıkarırlar.
    2- Şirketiniz olmalı. Bankanız çıkarır
    3- Bir şirketin çalışanı iseniz şirketiniz çalıştığı bankadan sizin adınıza bu kartı çıkarabilir.

• keybi K kullanıcısına yanıt
    aldıgınız ekran koruyucu ekranı tam kaplıyormu memnunmusunuz? bazı ekran koruyucuların çevresindeki siyah bolumler kalın oluyor ekranı daraltıyor böyle bir durum varmı rica etsem nerden aldınız bilgi verebilirmisiniz varsa link te iyi olur.

• parmak izi okuyucusu nasıl? en büyük çekincem bu
  • Hardware Plus az önce A71 inceleme videosunu attı. Ekranla alakalı herhangi bir sorundan bahsetmemişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • priapos_17 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142388597

• GUERRA kullanıcısına yanıt
    gayet hızlı a70 den daha iyi
  • A71 ile Note 10 Lite’ı karşılaştırdım ve aradaki 1.250 TL fiyat farkına değer bir fark var mı görmeye çalıştım. Diğer tüm özellikleri aynı görebildiğim kadarıyla.

A71:
    -SD730 (AnTuTu V8: 263.396)
    -4’lü kamera (64MP ana kamera, 12MP geniş açı, 5MP makro, 5MP derinlik)
    -4K 30fps video kaydı

Note 10 Lite:
    -Exynos 9810 (AnTuTu V8: 341.212)
    -Kalem
    -3’lü kamera (12MP f/1.7 OIS ana kamera, 12MP geniş açı, 12MP OIS telefoto 2x optik zoom)
    -4K 60fps video kaydı
    -20 gram daha ağır
    -1 mm daha kalın

Youtube’dan karşılaştırma videolarını izledim. İlginç bir şekilde speedtest videolarında A71 önde. AnTuTu’nun ne kadar anlamsız olduğu böylece ortaya çıkıyor. Neredeyse SD845 seviyesindeki Exynos 9810 işlemci nasıl oluyorsa speedtest’te SD730’a yeniliyor.
    Battery drain testinde ise A71, Note 10 Lite’tan 34 dk daha fazla ekran süresi almış.
    Fotoğraf kalitesi olarak da A71’i daha çok beğendim. Note 10 Lite’la çekilen fotoğraflarda muhtemelen bir yazılım sorunu var, renkler ve netlik A71’e kıyasla çok başarısız.
    Videoda ise OIS farkını göstermiş, Note 10 Lite çok daha iyi.
    Kalem şart değilse ve çok video çekmiyorsanız A71 bana fiyatına göre daha mantıklı geldi.
    Note 10 Lite biraz Note 10 Plus’lara bütçesi yetmeyip kalemden de vazgeçemeyenlere yönelik bir model olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Belief -- 14 Mart 2020; 14:35:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• A70 ile arasındaki 800 TL farka değer mi?
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Değer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bende dün a71 aldım mavi renk.. her şey güzel şimdilik ama fotoğraf biraz geç çekiyor sizde de öyle mi basar basmaz çekmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetNacak -- 14 Mart 2020; 21:59:1 >
  • AhmetNacak A kullanıcısına yanıt
    3:4H modunda mı ayarı?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Ikisinde de denedim geç tepki veriyor

• AhmetNacak A kullanıcısına yanıt
    Mağaza da denediğim kadarıyla 3:4 modu 3:4H modundan daha hızlı çekiyordu?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.