Şimdi Ara

★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
27
Favori
120.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazin garantisi bitti bitiyor. Cihazlarına root atan veya farklı rom yükleyenler deneyimlerinu paylaşsada konu biraz canlansa.

Root atınca tüm uygulamarı sd karta atabiliyor muyuz ?

Rom ile wifi üzerinden tv ye canli ekran yansıtma özelliği aktif edilebiliyor mu ?
  • Konu biraz canlansa keske bende telefonumu garantiye verdim batarya degisimi ve soket degisimi gerceklesmis simdilik klavyedeki tahminci berbat olmus keske hala 5.1.1 kalsa performans acisindan bir degisiklik goremedim ama bataryanin drgistigi bariz hissediliyor ne kadar ekran suresi alacagim konusunda bir fikrim yok merakla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunyy2003

Konu biraz canlansa keske bende telefonumu garantiye verdim batarya degisimi ve soket degisimi gerceklesmis simdilik klavyedeki tahminci berbat olmus keske hala 5.1.1 kalsa performans acisindan bir degisiklik goremedim ama bataryanin drgistigi bariz hissediliyor ne kadar ekran suresi alacagim konusunda bir fikrim yok merakla bekliyorum
    2 defa bataryası değişmiş birisi olarak hiçbir şey değişmeyecek emin ol. Bende öyle oldu hatta " bu adamlar bu bataryayı değiştirmedi mi acaba?" dediğim bile oldu çoğu zaman. Dert etmiyorum artık. Rom + xposed +smart network modülü ve greenify ile bi günü rahat rahat çıkartıyor hatta ertesi güne bile şarjım kalıyor. Phoenix OS v1.1 kullanıyorum 7.1.1 tabanlı ROM . Ayrıca cihazımda rootlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsEsLee_ -- 19 Nisan 2018; 16:7:37 >
  • 2015 modeli var, ilk batarya 100 doluyken %0'a düşüyor diye servise yolladım ne hikmetse format atıp yollamışlar, dün gece sorun olmayan telefonda sabah kalktım wifi açılmıyordu hard reset attım şimdi gene açılmıyor üstüne bağlantı yok diye eula sözleşmesini geçemiyorum, garanti yok diye servis para isteyecek, durduk yere telefon mu bozulur, bilinçli eskitme dedikleri bu olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsEsLee_

2 defa bataryası değişmiş birisi olarak hiçbir şey değişmeyecek emin ol. Bende öyle oldu hatta " bu adamlar bu bataryayı değiştirmedi mi acaba?" dediğim bile oldu çoğu zaman. Dert etmiyorum artık. Rom + xposed +smart network modülü ve greenify ile bi günü rahat rahat çıkartıyor hatta ertesi güne bile şarjım kalıyor. Phoenix OS v1.1 kullanıyorum 7.1.1 tabanlı ROM . Ayrıca cihazımda rootlu

Alıntıları Göster
    Yok hocam eskiye gore cok fark etti 2 gunu devirdim 6 saat ekran suresi aldim ve ucretsiz batarya degistirmeleri cok iyi bir olay

• quote:

Orijinalden alıntı: sunyy2003

Konu biraz canlansa keske bende telefonumu garantiye verdim batarya degisimi ve soket degisimi gerceklesmis simdilik klavyedeki tahminci berbat olmus keske hala 5.1.1 kalsa performans acisindan bir degisiklik goremedim ama bataryanin drgistigi bariz hissediliyor ne kadar ekran suresi alacagim konusunda bir fikrim yok merakla bekliyorum
    2-3 gün daha kullanıp banada alıntı yaparak bilgilendirme yaparmısın .Bendede s7 var artık bataryam dayanmaz oldu. Belki bende degiştirrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

2-3 gün daha kullanıp banada alıntı yaparak bilgilendirme yaparmısın .Bendede s7 var artık bataryam dayanmaz oldu. Belki bende degiştirrim

Alıntıları Göster
    Degistir hocam olay bataryada gele garantin varsa ver gitsin 5.1.1 den gectim 7 ye memnunum varlla telefonla rahatca mincirmak gibisi yok

• Beyler A7 2016 için şöyle güzel bi rom varmı akıcı vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Beyler A7 2016 için şöyle güzel bi rom varmı akıcı vs.
    dream os v2.1

• Son günlerde bu baş gösterdi. Wifi sürekli böyle olmaya başladı eskiden böyle yapmıyordu. Var mıdır çözümü?

• Arkadaşlar 2 yıldır bu cihazı kullanıyorum. Geçen ay bataryasını garantide değiştirdim. Cihazdan memnundum. Aradan 15 gün geçti ve bir sabah uyandığımda ekranda mor leke belirdiğini gördüm. Hemen garantiye gönderdim media market aracılığıyla. Bir gün geçti mesaj geldi telefonuma; müşteri hatası olduğundan 435 tl ücret ödemem gerektiği yazıyordu. Mesajı reddettim çünkü hakem kuruluna gidecektim. Cihaz geldi bir de ne göreyim ekran kırık!!! Tekrardan gönderdik servise. Cihaz değişim veya iade talep ettik. Cihazı tamir edip göndermişler. Tüketici heyetine başvurdum ve güzel yanı cihazın bu süre içerisinde bende kalabilmesi beni çok memnun etti. Şuanda cihazı kullanıyorum davanın sonuçlanmasını bekliyorum. Yalnız cihazın ekranın sol alt camında kısa bir çizik-kırık meydana geldi bu sorun teşkil eder mi ?
  • Arkadaşlar benim telefon rahmetli oldu ekranı ve arka camı.Ben de kullanmamaya karar verdim artık.

İsteyene ucuz yollu anakart,orjinal pil,gümüş kasa ve orta kasa sağlarım...
  • Ben hayatımda böyle sorunlu telefon görmedim.önce bataryası şişti sonra ekranında mor lekeler belirdi.yaptırmak için 400tl para istiyorlar asla vermem,tekrardan aynı sorunlar olacak çünkü.samsung marka telefon birdaha almam bu da ders oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: LİUX

Ben hayatımda böyle sorunlu telefon görmedim.önce bataryası şişti sonra ekranında mor lekeler belirdi.yaptırmak için 400tl para istiyorlar asla vermem,tekrardan aynı sorunlar olacak çünkü.samsung marka telefon birdaha almam bu da ders oldu
    benim ekranda da mor lekeler oluştu ücretsiz değişim yapıldı.
  • Selam ekranda cizgi olustu alti pembe ustu normal ama cihaz rootlu napayım

• quote:

Orijinalden alıntı: brhncglr

Arkadaşlar 2 yıldır bu cihazı kullanıyorum. Geçen ay bataryasını garantide değiştirdim. Cihazdan memnundum. Aradan 15 gün geçti ve bir sabah uyandığımda ekranda mor leke belirdiğini gördüm. Hemen garantiye gönderdim media market aracılığıyla. Bir gün geçti mesaj geldi telefonuma; müşteri hatası olduğundan 435 tl ücret ödemem gerektiği yazıyordu. Mesajı reddettim çünkü hakem kuruluna gidecektim. Cihaz geldi bir de ne göreyim ekran kırık!!! Tekrardan gönderdik servise. Cihaz değişim veya iade talep ettik. Cihazı tamir edip göndermişler. Tüketici heyetine başvurdum ve güzel yanı cihazın bu süre içerisinde bende kalabilmesi beni çok memnun etti. Şuanda cihazı kullanıyorum davanın sonuçlanmasını bekliyorum. Yalnız cihazın ekranın sol alt camında kısa bir çizik-kırık meydana geldi bu sorun teşkil eder mi ?
    Mor leke bendede oldu ama cihaz rootlu

• Odin ile orjinal rom kur root kalkar

• Az önce A7 2016 telefonumu 1000 liraya satmış bulunmaktayım.
    Nasıl fiyat arkadaşlar iyi mi yaptım kötü mü yaptım ucuza mı gitti cihaz
  • burak-82 kullanıcısına yanıt
    Hocam git xiaomi redmi 5 plus al. sd625, 3gb ram 32gb hafıza 4000 mah pil ön flaş parmak izi(4gb+64gb lık versiyonda var) 1000 tl civarında bulursun(MIUI güncellemeleride cabası). Bende elimdeki a7 yi satmayı düşünüyorum şu wifi sorunu yüzünden. bundan sonra xiaomi. Bundan sonra telefona 1500 den fazla verilmez. çevremde alan oldu aşırı memnun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHEC -- 6 Ağustos 2018; 19:10:34 >
  • bu mor leke bende de oldu 10 günde tüm ekranı kapladı. benim garanti bittikten sonra 1 hafta içinde başladı TESADÜF birlikte bir yazı mı yazsak ne yapsak. tamirine 650 tl istiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.