Şimdi Ara

★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.806
Cevap
27
Favori
120.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Exynos 7885 Octa-Core 2.2 Ghz / 1.6 GHz ) yoksa Samsung Galaxy A7 2018 (Octa-Core ( 2.2GHz Quad + 1.6GHz Quad ) mi alınır?
  • arkadaşlar orjinal anakart,pil,orta kasa,dış kasa ihtiyacınız olursa benim telefondan söküp ucuza temin edrim sizin için,aklınızda bulunsun.
  • Bu telefona Android 7.1 veya güvenlik güncelliştirmesi gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7.0 son güncellemesini aldı, güvenlik güncelleştirmesinin geleceğinden emin değilim.

• Arkadaşlar telefonumun ekranını açmaya çalıştığımda flash patlıyor gibi oluyor ve açılmıyor. Yaklaşım 50-60 defa denedikten sonra anca açabiliyorum çıldırtıyor beni. Sizce nedeni nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marsu 3.16

Arkadaşlar telefonumun ekranını açmaya çalıştığımda flash patlıyor gibi oluyor ve açılmıyor. Yaklaşım 50-60 defa denedikten sonra anca açabiliyorum çıldırtıyor beni. Sizce nedeni nedir?
    açık mavimi flash rengi?
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Flash rengi hocam. Ekran parlaklığını kıstığımda cortlayan yerler ile aynı nerdeyse. Hatta şu anda farkettim ekranı kıstığımda da o flash patlamaya başlamış titreme yerine. Öğrenci adamım şehir dışındayım napacam bilemiyorum ya inşallah komple gitmez ekran. Bir daha asla samsung almam

• Ekran kilidini acinca ses geliyor mu ekran gelmese bile? Flash patlama olayi sıkıntı. Yani siyah ekranda mesela telefon calismaya devam ediyormu. Kilit ekranını nasil açıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 15 Aralık 2018; 16:37:17 >
    çalışmaya devam ediyor hocam. 15-40 denemeden sonra geliyor ekran.

• quote:

çalışmaya devam ediyor hocam. 15-40 denemeden sonra geliyor ekran.
    Benim telefonda da aynı sıkıntı var. Ben çözümü buldum. Telefon açılmayınca evdeyken ön camı fön makinesi ile bir ısıtıp denermisin açılacak mı? Çünkü telefon soğukken oluyor bu problem. Dene ön camı ısıt açılacak ekran
    https://www.youtube.com/watch?v=XTOzF19FPus

söyle bir çözüm buldum büyük oranda azaldı.
  • quote:

https://www.youtube.com/watch?v=XTOzF19FPus

söyle bir çözüm buldum büyük oranda azaldı.
    Bende işe yaramadı. Tek çözüm telefonu ısıtmak açılması için.
  • Sizce alınır mı bu telefon? Alırsam sorunlarla uğraşır mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Kumru

Sizce alınır mı bu telefon? Alırsam sorunlarla uğraşır mıyım?
    Artık alınmaz. Redmi 5 plus gibi alternatiflerine yönelin. Telefonumun 2. senesindeyim, ekranın yarısı amoled yanığı, mavi çizgi lekesi var, hafıza kart okuyucusu bozuk, bataryası ilk günkü gibi değil 4 saat ekran süresine şükrediyorum. Uygulamalara sürekli güncelleme geliyor ve depolama alanı yetersiz geliyor. En az 32 lik şart artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHEC -- 24 Aralık 2018; 0:32:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MHEC

Artık alınmaz. Redmi 5 plus gibi alternatiflerine yönelin. Telefonumun 2. senesindeyim, ekranın yarısı amoled yanığı, mavi çizgi lekesi var, hafıza kart okuyucusu bozuk, bataryası ilk günkü gibi değil 4 saat ekran süresine şükrediyorum. Uygulamalara sürekli güncelleme geliyor ve depolama alanı yetersiz geliyor. En az 32 lik şart artık.

Alıntıları Göster
    Cevabınız için teşekkürler. 800 TL gibi bir fiyata alacağım ama şimdi kararsız kaldım.
  • 2 senedir kullanıyorum.

Lolipop ile devam ediyorum, oyun oynamam .

Batarya sürem , ekranım , akıcılık ve hafızam sorunsuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Benim telefonda da aynı sıkıntı var. Ben çözümü buldum. Telefon açılmayınca evdeyken ön camı fön makinesi ile bir ısıtıp denermisin açılacak mı? Çünkü telefon soğukken oluyor bu problem. Dene ön camı ısıt açılacak ekran

Alıntıları Göster
    Bu videodaki aynı şey bende de yapmaya başladı birden bire , garanti bitti hemen başladı nasıl oluyorsa yalnız bu aralar kesildi maşallah soğuklarda mi yapıyor , siz nasıl düzelttiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig

Bu videodaki aynı şey bende de yapmaya başladı birden bire , garanti bitti hemen başladı nasıl oluyorsa yalnız bu aralar kesildi maşallah soğuklarda mi yapıyor , siz nasıl düzelttiniz.

Alıntıları Göster
    Ekran titreme ve açılamama sorunu mevcut. Telefon soğuk olunca oluyor bizzat gözlemledim. Telefonun ön camını fön makinesi ile hemen ısıtıyorum ve telefon açılıyor, ekrandaki titremede gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Ekran titreme ve açılamama sorunu mevcut. Telefon soğuk olunca oluyor bizzat gözlemledim. Telefonun ön camını fön makinesi ile hemen ısıtıyorum ve telefon açılıyor, ekrandaki titremede gidiyor

Alıntıları Göster
    Soğuk olduğu için zaten dışarda denk geliyor hep dışarda nasıl yapacağız . Fön makinası ile mi gezeceğiz. 😁😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: abidig

Soğuk olduğu için zaten dışarda denk geliyor hep dışarda nasıl yapacağız . Fön makinası ile mi gezeceğiz. 😁😁😁

Alıntıları Göster
    Malesef ona çözüm yok.. Bir yerde oturursan çay kahve içerken telefonun üstüne koyarsın bardağı
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.