Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A7 [ANA KONU] ★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.940
Cevap
22
Favori
78.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ensar14

quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

Antutu
     ★★ SAMSUNG GALAXY A7 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY A7 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY A7 [ANA KONU] ★★

hocam test için tesekkurler. yanlız skor bıraz dusuk mu acaba? nette 44 bın, 47 bın gıbı puanlar gordum de :) sızınkı tek hatlı modeldı sanırım garantıye gıttıgıne gore. note 3 un puanı ile karsılastırsak hangısı daha ıyı gelır acaba?

Bende de yaklasik bu puan cikti. Model sm a700fq.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bendeki A700FQ

• Antutunun sonuçları dengesiz sırf denemek için birkaç test yaptım 41000 ile 31000 arasında sonuçlar aldım.
  • Note 3 antutu skoru.

★★ SAMSUNG GALAXY A7 [ANA KONU] ★★

• MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Valla dostum 18 telefon vardı sıralamada not3 yoktu,resimlere bakabilirsin

• demek ki antutuya güvenmeyeceksin...
  • adurann kullanıcısına yanıt
    bendeki puanları ilk sayfada yüklemiştim. 48 bin filan note 4 ün hemen altıydı. Güven olmuyor evet.

Telefon performans konusunda sıkıntı çıkarmıyor arkada 10 uygulamayı açık unuttuğum oluyor. Oyunda denemedim ama olsun.

Ben kılıf istiyorum beyler. slikon kılıflar hoşuma gitmiyor. şeffaf iyi ama çabuk kirleniyor kötü duruyor. Metal bumper aldım kılıfı çıkarmadan şarj edemiyorsun. şarj aleti girmiyor. takıp çıkarırken de telefonu çiziyor.

Derili metal kılıflarda hoş duruyor ama şarj aleti problemini onda da yaşar mıyım diye korkuyorum. Öneriniz varsa başka kılıflara da bakarım.

Gold modeli kullanıyorum tek hatlı. fQ 15700 dü 111 hediye puan 111 tl indirim ile aldım. bi kaç ay önce uyguna geldi.
  • Ben telefonu ikinci el aldim. Lg g2 vardi 16gb. Uzerine 450 tl verdim ve a7 aldim. A7 de ikinci el 10 gunluk telefon. Lgnin garantisi dolmak uzereydi. Telefoncu oem siyah bir kilif verdi telefonu tam sariyor ve cok ince, mat. Kiliftan memnunum. Aliexpresste farkli tipte uygun fiyata kiloflat var. Bakmani tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Lolipop update istemem ama root şart çok fazla gereksiz uygulama var ve viper zaten olmazsa olmaz.Xda da bile A7 konusu henüz açılmamış.Ben bulabilirsem Huawei Mate7 ye kaçarım gibi

Valla ben kullanmanı tavsiye ederim. Zarifliği ve donanımıyla süper telefon. Hem görenler çok beğeniyor hemde gerek oyun olsun gerekse uygulama olsun hızlı ve kaliteli çalışıyor. Ben çok memnunum maşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesga M kullanıcısına yanıt
    Cihazla ilgili hiçbir sıkıntım yok sadece root edememek çok canımı sıktı.Ben Mate7 almak için yola çıkmıştım telefıncumun azizliğine uğradım.Sağlık olsun root çıkmasını beklerim bu arada telefonun şarj süresi de uzadı.Yalnız cihazın dokunmatiği hayrete düşürdü çok hassas dokunmadan algılıyor

• antutuda alınan 48 k puan hangi işlemci modelinde exynos mu yoksa snapdragon mu ?

benim de aklım bu cihazda kaldı 1600 lira bütçem var , öncelikle g3 düşündüm ama sonradan incelemelere baktım ve telefonu kullandım kasma ve ısınma sorunları var gerçekten

g2 düşündüm bir ara ama çoğu telefonda bunun gibi sanal tuşlar var sanal tuşlardan hoşlanmıyorum, rahatsız ediyor.

a7 ise harika geldi gözüme vatandan almayı düşünüyorum hangi işlemci kullanıyor ve kaç puan alıyosunuz genelde ?

bir de vatandaki versiyon SM-A700FD versiyonu sanırım 64 bit işlemcili snapdragon sizce iyi midir?

hangisini tavsiye edersiniz SM-A700FZ Mİ FD Mİ ? FD iyi ise nereden alabilirim ?

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearlestorm -- 11 Temmuz 2015; 6:46:37 >
  • XDA da şimdilik şöyle bir başlık var ilerde daha da gelişir.
    http://forum.xda-developers.com/t/samsung-a-series
  • zaferaxu kullanıcısına yanıt
    Siz telefonu nereden aldiniz?
    Sm-a700fz mi fd mi?
    Facebook,twitter ve internette dolasirken kasma donma yapiyor mu?
    Akıcılık ne derecede?
    Bu cihazlari mâlum magazalarda bu sekilde deneyemiyoruz uygulama kuramiyoruz...

• fearlestorm kullanıcısına yanıt
    Telefon Avea'dan alınma SM-A700FQ cihazda hiçbir takılma yok yağ gibi akıyor.
    sm-a700fq uretici kodlarinda sm-a700fz olarak geciyor.

• Samsung SM-A700FZDATUR olarak geçiyor FQ'lar...

• FQ veya FZ her ikisi de yok sammobile da

Turkiye de satilan modellerin hepsi 32 bit exynos islemcili sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Cihazla ilgili hiçbir sıkıntım yok sadece root edememek çok canımı sıktı.Ben Mate7 almak için yola çıkmıştım telefıncumun azizliğine uğradım.Sağlık olsun root çıkmasını beklerim bu arada telefonun şarj süresi de uzadı.Yalnız cihazın dokunmatiği hayrete düşürdü çok hassas dokunmadan algılıyor

hiç sorma alışana dek dokunmatikle çok komik anlar yaşadım. daha önce xperia z1 kullanıyordum. onda bu kadar hassas değildi. bir cihazın kullanıcısının çok olup olmaması kalite açısından önemli değil. yazılım, root vs desteğinde sıkıntı olabilir tabi. ama önemli olan güzel görünüşlü ve istenileni veren bir cihaz olması bence. yılllardır elektronik ve yazılımla uğraşan biri olarak samsung bu sefer güzel iş yapmış diyebilirim. ama nedense pek sahip çıkmıyor. halbuki tasarımı, inceliği, büyük ve kaliteli ekranı, yeterli donanımı, fm radyosu olması ve hafıza artırabilirliği ile alınası bir cihaz. benim şahsi düşünceme göre note serisini bana aratmıyor. tasarımını ve büyük ekranını gören hayran kalıyor zaten. gözlerinin önünde gta sa ve asphalt 8 gibi oyunları hızlı bir şekilde ve çok az ısıyla oynayınca hemen fiyatını soruyorlar görüntü güzel, ses kaliteli, fotoğraf ve video gayet iyi çekiyor, fm radyosu var ve hafıza artırılıyor. uygulamalar ve oyunlar randımanlı çalışıyor. daha ne isteyeyim? bu telefonun roota da pek ihtiyacı yok aslında. lüzumsuz uygulamaları devre dışı bırakabilirsin. ses kaliteside viper olmadan bile gayet iyi. basslar tatminkar. ama ben alışkanlıktan olsa gerek rootladım tabi eğer root olmadan da eklenebilen şeyler olursa burdan paylaşacağım. örneğin xperia ların walkman uygulaması 8.5.3.2 sürümü bu telefona kurulabiliyor ve ben onu kullanıyorum. daha kullanışlı geldi bana. play storedeki HERE navigasyonuda tavsiye ederim. bu cihazla gayet uyumlu çalışıyor. launcher olarakta xperia home 7.0.A.1.12 kullanıyorum. sıralama düzenleme ve klasör oluşturma özelliği işime yarıyor.

Walkman 8.5.3.2=http://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=6901

Xperia Home 7.0.A.1.12=http://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=7164

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesga -- 11 Temmuz 2015; 22:16:27 >

• mesga M kullanıcısına yanıt
    Sizin cihazın modeli nedir nasıl root ettiniz.Ben cihazı değiştirmek için birkaç Huawei matem kullanıcısına msj attım kabul etmediler telefoncu bugün 1400 lira verdi cihaza ikinci elde 1000 liraya cihazını satmaya çalışan adamlar kabul etmiyorlar hayret.Cihaza temperli cam taktırıp kullanmaya devam edeyim en iyisi zamanla root işi halledilir

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.