Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A7 [ANA KONU] ★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.940
Cevap
22
Favori
78.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum bende hiç bi sorun yok her oyunu çok akıcı biçimde oynuyorum büyük ekran ayrı bir zevk veriyor. Ayrıca küçük takılmalar olsa bile farkedilecek düzeyde değil. Ya sen çok hassassın ya da telefonda bi terslik var. Aldığın model tek simli olan model mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wilkommen

dinledim hiçbi sıkıntı yok o sana gelen mesajdan kaynaklanabilir dostum telefon gayet güzel benc ateş ediyo ates

Katılıyorum

Hiç bi sorunu yok nazar değmesin

• arkadaşlar cıhazda antutu skoru (tek sımlı exynos ıslemcılı model) ve group play uygulaması benım ıcın onemlı benım ıcın denermısınız? gruop play cıhazda yuklu gelmesı lazım? yuklu değilse samsung apps tan yukleyıp benım ıcın bakabılırmısınız? şimdiden cok sagolun :)@mertcand33@wilkommen@GeoMatrix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 3 Temmuz 2015; 18:30:09 >
  • Beyler bugün anneme galaxy a7 aldık telefon güzel hoş ama güncelleme daha gelmemiş gibi görünüyo şuanki sürümü 4.4.4, internette biraz baktımda haziranda gelmesi lazımdı sizce ne zaman gelir bu güncelleme?
  • ensar14 E kullanıcısına yanıt
    Dostum telefon garantiden gelince deniyeceğim..

• wilkommen kullanıcısına yanıt
    Hocam ses yüksek olduğu için onu örnek verdim,normal görüşme esnasında da sesi en sondayken parazit oluyordu,dur bakalım garanti ne diyecek..

• N9005 paralel zaten samsung garantili yok ayrıca arada 1000 TL fiyat farkı yok Note 4'ü kastediniz sanırım N9005 ile A7 Samsung garantili aynı fiyat ikiside 1500 TL civarı satılıyor onun için yazdım ben olsam N9005'i tercih ederim ama A7 de iyi cihaz ufak tefek sorunları olsa da tercih edilebilir.

• Arkadaşlar ülkemize gelen modellerden hangileri exynos işlemcili acaba, exynos olanlar tek hat snapdragonlar çift hat mı kesin bilgi bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybershock

Arkadaşlar ülkemize gelen modellerden hangileri exynos işlemcili acaba, exynos olanlar tek hat snapdragonlar çift hat mı kesin bilgi bulamadım.

SM-A700F-FQ kodlu exynos işlemcili SAMSUNG TR GARANTİLİ
    SM-A700H kodlu snapdragon işlemcili duos
    İTHALATÇI FİRMA GARANTİLİ
    Kutunun arkasında sol alt köşede yazar.

• xsw X kullanıcısına yanıt
    gsmarena'dan ben de bu şekilde olduğunu öğrenmiştim ancak gg ilanlarından birinde birisi a700f ilanında çift hatlıdır demiş.
  • Selamlar. Bende aranıza katılmış bulunuyorum. Beyaz renkli, A700FD Duos olanını aldım. Cihazdan çok memnunum. İnşallah sizde memnun olursunuz. Lollipop a geçmedim. Kitkatda rootlu kullanıyorum. Viper4Android ekleyincede ses kaymak gibi oldu. Bayağı bir modifiye ettim. Samsung bu sefer bendden puan aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesga -- 5 Temmuz 2015; 14:18:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsw

N9005 paralel zaten samsung garantili yok ayrıca arada 1000 TL fiyat farkı yok Note 4'ü kastediniz sanırım N9005 ile A7 Samsung garantili aynı fiyat ikiside 1500 TL civarı satılıyor onun için yazdım ben olsam N9005'i tercih ederim ama A7 de iyi cihaz ufak tefek sorunları olsa da tercih edilebilir.

hocam sorun derken ahıze sorunu cıkmıs bır kac telefonda ondan harıc baska sorunlar mı var bılmedıgımız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesga

Selamlar. Bende aranıza katılmış bulunuyorum. Beyaz renkli, A700FD Duos olanını aldım. Cihazdan çok memnunum. İnşallah sizde memnun olursunuz. Lollipop a geçmedim. Kitkatda rootlu kullanıyorum. Viper4Android ekleyincede ses kaymak gibi oldu. Bayağı bir modifiye ettim. Samsung bu sefer bendden puan aldı.

nerden , kaça aldınız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: mesga

Selamlar. Bende aranıza katılmış bulunuyorum. Beyaz renkli, A700FD Duos olanını aldım. Cihazdan çok memnunum. İnşallah sizde memnun olursunuz. Lollipop a geçmedim. Kitkatda rootlu kullanıyorum. Viper4Android ekleyincede ses kaymak gibi oldu. Bayağı bir modifiye ettim. Samsung bu sefer bendden puan aldı.

nerden , kaça aldınız acaba

istanbul bilisim den aldım. 1399 tl. sitede A700 diyor ama cihaz A700FD.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesga -- 5 Temmuz 2015; 16:45:35 >
  • http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-A8-brosurleri-ortaya-cikti.htm

Galaxy A8 geliyor ama RAM'i artırmamış Samsung yine 2GB bu cihaza SP808 yakışırdı malesef SP615 var.
    Pil 3050 MAH olmuş hafıza 32GB ekranda 5.6" bence A8 hayal kırıklığı gibi belki A9 da bombayı patlatabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsw

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Samsung-Galaxy-A8-brosurleri-ortaya-cikti.htm

Galaxy A8 geliyor ama RAM'i artırmamış Samsung yine 2GB bu cihaza SP808 yakışırdı malesef SP615 var.
    Pil 3050 MAH olmuş hafıza 32GB ekranda 5.6" bence A8 hayal kırıklığı gibi belki A9 da bombayı patlatabilir.

desene hocam a7 eskımeyecek. 3 gb ram olsa hadı neyse.. tobe tobe..
  • A7 root etme hakkında bilgisi olan var mı?
  • 1 Temmuz'da ses problemi nedeniyle verdiğim telefonun işlemi tamamlanmış ve yönlendirme mesajı geldi, muhtemelen yarın elimde olur ve servisi aradım yazılım yüklendi dediler,gelince bakacağım..

• Ne kadar az kullanıcısı varmış bu telefonun pişman oldum şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Ne kadar az kullanıcısı varmış bu telefonun pişman oldum şimdi

neden pişman oldunuz ki çok guzel bir telefon, fazla bilinmedigi için kullanıcıs sayısı az
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.