Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A7 2018 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
12
Favori
45.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu kullanan arkadaşlar telefonun kamera kısmından mod geçişlerinde ve telefonu bıraktığınızda mekanik ses geliyor mu? Kamera çekimlerinde bir problem veya telefonun çalışmasında bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ac2x -- 21 Ocak 2019; 21:34:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ac2x

Telefonu kullanan arkadaşlar telefonun kamera kısmından mod geçişlerinde ve telefonu bıraktığınızda mekanik ses geliyor mu? Kamera çekimlerinde bir problem veya telefonun çalışmasında bir sıkıntı yok.
    Evet aynı şekilde geliyor. Kamerayı açıp kapatırken çıt diye ses çıkıyor. Ayrıca kamera kapalıyken telefonu sallayınca bi parça sanki boşlukta kalmış gibi ses geliyordu. Kamerayı açıp sallayınca ses gelmiyor. Telefonda ois yok ama bu ses ois olan kameralardan geldiğini öğrendim. İlginçtir bizdekinden de geliyor.
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Problem olmaması güzel. Ama gerçekten ilginç

• Arkadaşlar İşbankası yada Samsung kampanyası ile alan varmı.
  • Arkadaşlar bu telefonu dün aldık 2199 liraya. Hoparlörünün cılızlığı dışında Samsung özelinde bence fiyat/performans telefonu. 6 çekirdek Arm Cortex (Exynos) ve 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza ve OIS yok ama 3 kamera ile geniş açı derken ben şahsen beğendim. Yalnızca hoparlörü çok küçük ve yetersiz o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 14 Nisan 2019; 22:2:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Arkadaşlar İşbankası yada Samsung kampanyası ile alan varmı.
    O kampanyanın bir anlamı yok, vade farksız ödemede promosyon kodu kullanılmıyormuş.Zaten samsung-tr normale göre 500 lira fazlaya satıyor kodla 100 lira fazlaya satıyor...
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Dun vatanda bende baktım ciddi ciddi almaya niyetlendim.. P20 lite ve buna.baktım.. Ancak a7 de selfie kamerasi ile resim çektiğimde arkadaki kişiler bulanik göründü. Sonra internete baktim sikayetvarda bu konuda baya yakinan var sizde nasil

• quote:

Orijinalden alıntı: titan1905

Dun vatanda bende baktım ciddi ciddi almaya niyetlendim.. P20 lite ve buna.baktım.. Ancak a7 de selfie kamerasi ile resim çektiğimde arkadaki kişiler bulanik göründü. Sonra internete baktim sikayetvarda bu konuda baya yakinan var sizde nasil
    Hocam çok selfie çeken birisi değilim ama ayarları kurcalamak lazım. Bu arada P20 Lite'da var mı bilmiyorum ama A7'de önde de flash var lakin bildirim ışığı yok ne yazık ki. Bir de Bixby sesli komut tuşu yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera acik olsa da kapalı olsa da parmakla hafif vurunca içinde boşlukta kalan parça var gibi cırt cırt ses geliyor kronik sorun mu acaba. Eğer değilse iade etmeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

cihazı yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum, biraz daha kullanayım bir inceleme yazacağım. kamerası yerine göre iyi, yerine göre kötü ama mate 20lite a göre çok iyi hem ekran hem kamera. şimdilik onunla karşılaştırma şansım oldu.
    Hocam ben de bu 2 telefon arasında kaldım. Hangisi daha iyidir ve ne açılardan yazman mümkün müdür? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: c4rp3

Hocam ben de bu 2 telefon arasında kaldım. Hangisi daha iyidir ve ne açılardan yazman mümkün müdür? Teşekkürler

Alıntıları Göster
    ben iphone x e geçtim hocam çok yorum yapamayacağım şuan
  • Telefonu birkaç saattir kullanıyorum. Tasarımı gayet hoş ve güzel.
    Ekran parlaklığı ve ses seviyesi memnun edicek düzeyde.
    Sesi çok fazla açtığınızda hafif çızırtı duyuyorsunuz fakat bu sizi rahatsız edecek düzeyde değil.
    Parmak izi sensörü gayet hızlı çalışıyor.
    Yüz tanıma özelliğini kullanmadım.
    Bildirim ışığı yok fakat okunmamış bildirimleriniz var ise telefonda ayar yaparak 1 dakikalık yada 15 dakikalık aralıklarla telefon size okunmamış bildirim var diye hem sesli hem titşemle uyarı veriyor.
    Kamera gayet güzel gelişmiş selfy seçeneği ile daha geniş görüş alanı oluşturarak arkadaşlarınızlada geniş geniş selfy ler çekenbilirsiniz.
    Ben telefondan baya memnun kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meftunyekta -- 21 Şubat 2019; 13:54:25 >
    Hocam Amazon 2.000 tl ye satıyor.

Annecik ile Babişkoma almayı düşünüyorum

Bu ürünün kronik bir problemi var mı ? Alanlar memnun mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam Amazon 2.000 tl ye satıyor.

Annecik ile Babişkoma almayı düşünüyorum

Bu ürünün kronik bir problemi var mı ? Alanlar memnun mu ?
    Şimdiye dek bir yamuğunu görmedim hocam. Tam bir fiyat/performans telefonu. 3 kamers var ama geniş açı dışında çok esprisi yok ve bir de OİS özelliği yok haliyle ama çekimler çok net. Sanırım Sony lens var. Ayrıca kasma donma yok. Akıyor Oreo 8 ile. Şiddetle tavsiye ederim şahsen ben ama yine de beklentilerinize göre değerlendirmeyi siz yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu cihazın 400 - 500 yukarısına başka alternatifi var mı

Android den anlamam iOS kullanıyorum

Siz be tavsiye edersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    huawei mate 20 lite bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asiltane

huawei mate 20 lite bakabilirsin
    Daha mı üstün bir telefondur ?
  • Çift hatlı 128gb olanı 6gb ramlimi alan kullanan varmı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.