Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A7 2018 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
12
Favori
45.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun batarya performansı baya baya iyi. Amoled ekran ve exynos 7885 le 4k bataryalı telefonlardan iyi süreler sunuyor. Kamerası pek iyi değil yani s8 kalitesi beklemeyin. Micro usb koymuş samsung saçmalık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anneme düşünüyorum bu telefonu ama ful plastik kasa olduğu için soğudum cihazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

anneme düşünüyorum bu telefonu ama ful plastik kasa olduğu için soğudum cihazdan
    Full plastik kasa mı
    Sen j6 ile karıştırdın heralde. :D BU A7 2018 full metal ve arka kısmı da metal ve cam :DDD
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    valla incelemelerini izleyebilirsin polikarbon diye geçiyor malzemesi polikarbon plastik ürünüdür, onu geçtim teknosa da samsung elemanı bile söyledi 3 kamera var evet ama bu seriyi plastikimsi bir malzemeden yaptılar diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 21 Aralık 2018; 10:48:32 >
  • cihazı yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum, biraz daha kullanayım bir inceleme yazacağım. kamerası yerine göre iyi, yerine göre kötü ama mate 20lite a göre çok iyi hem ekran hem kamera. şimdilik onunla karşılaştırma şansım oldu.
  • bende takipteyim eşimin s7 sinin ekranı pert oldu. bataryada ölü 2si bin tl ediyor. yaptırmak yerine a7 mi alsak diye düşünüyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

Full plastik kasa mı
    Sen j6 ile karıştırdın heralde. :D BU A7 2018 full metal ve arka kısmı da metal ve cam :DDD

Alıntıları Göster
    Gsmarenada polikarbona benziyor demiş ama çokta önemli değil aşınma olmasın yeter. Telefonun en büyük dezavantajı microusb kullanması 2.5 saatte şarj olması. Uzun şarj süresi olsada 7 saat ekran süresi alınıyor. Gpusu güçlü olmadığından oyunlarda bir snaodragon 660 performansı sunamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 23 Aralık 2018; 18:11:49 >

• Aynı telefon için çok iyi diyende var, çok kötü diyende var. Kim neye göre çok iyi veya çok kötü diyor belli değil.

• iyi günler arkadaşlar.
    Telefon alanlar aldığında orjinalden ekran koruyucu varmıydı üstünde. benim aldığımda üstünde ekran koruyucu var ince nano gibi ama fabrikasyon gibi. kutuyu ilk kendim açtım.
  • Cihaz full plastik.

• quote:

Orijinalden alıntı: forodun

iyi günler arkadaşlar.
    Telefon alanlar aldığında orjinalden ekran koruyucu varmıydı üstünde. benim aldığımda üstünde ekran koruyucu var ince nano gibi ama fabrikasyon gibi. kutuyu ilk kendim açtım.
    ben aldığımda da vardı, fabrikasyondan böyle geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

TÜRK TELEKOM kullanıyorum, telekom sistemi cihazı görmüyor. bu yüzden volte yi kullanamıyorum. Cihazda volte ayarını açtım ama sistem görmediği için hattan volte ayarını açtıramıyorum bi türlü. Sizde durum nasıl çözümü ne ??
    TT listesinde volte destekleyen bir cihaza tak hattını, mesaj at ayarları al. Sonra o hattı kendi cihazına tak :)
  • Bu telefonu kullanan var mı? 2200 eder mi? Kamerası hızı falan nasıl? Bir de bildirim ledi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 2 Ocak 2019; 15:17:41 >
  • beyler annemin telefonunda sim karti deligine sokuyorum ignegi ama sanki icinde hic engel yokmus gibi sonuna kadar gidiyor igne. sim karti girisini nasil aciyoruz bilen var mi.

• A7 2017 var bende, arkadaşım 2018 almış. bildiğin benim telefonun yanında oyuncak gibi. her yeri plastik, sanki yere düşse anında ortadan ikiye ayrılacak gibi. kamerasında o kadar iyi değil. samsung sırf yapmak için yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doksanlar çocuğu

A7 2017 var bende, arkadaşım 2018 almış. bildiğin benim telefonun yanında oyuncak gibi. her yeri plastik, sanki yere düşse anında ortadan ikiye ayrılacak gibi. kamerasında o kadar iyi değil. samsung sırf yapmak için yapmış.
    aynen öyle rezalet yani geçen sene çıkan cihaza buna bak bide fiyatına bak, dalga geçiyorlar resmen insanla, bunu alana kadar a8 alın saçma sapan bir cihaz usb type c portu bile yok
  • orhuntus81 O kullanıcısına yanıt
    kullanmadığım için bilmiyorum
  • Bu tlefonu alacagına 2500 300 koy meızu 16 al .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • amazon tr'de 2.084 tl idi dün gördüm 64 gb siyah samsung tr garantili
  • Arkadaşlar 2000-25000 arası bütçem var.
    a7 2018lere bakıyorum. Kullanan arkadaşlar ne diyorsunuz alınır mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.