Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52s 5G [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
56
Favori
173.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de son 1-2 haftadır bazen titreşim gidiyor. telefonu sallayınca geri geliyor. samsung members ten titreşim kontrolü yapıyorum orda da sallayınca düzeliyor. sanırım telefonu servise göndermenin zamanı geldi. ama alalı daha 2 ay oldu ne çabuk zamanı geldi anlamadım. telefonu yere felan da düşürmedim oysaki. baya canım sıkkın şuan.

• Şaka gibi ama ses kısma tuşu ve güç tuşuna aynı anda basarak ekran görüntüsü alamıyorum? Samsung için bu kombinasyon geçerli değil mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetgox A kullanıcısına yanıt

Uzun süreli basılı tutuyorsanız ondan dolayı ekran görüntüsü alamıyor olabilirsiniz. Her iki düğmeye de aynı anda basıp hemen geri çekerseniz ekran görüntüsü alması lazım.

• ugurel kullanıcısına yanıt

6 bin lira verilen telefonun böyle bir malzeme kalitesine sahip olması kabul edilemez. Aynı zaman da ekran hakkında soluk vs tarzında çok şikayet var . Kasa esnemeleri vs de çabası. Zaten samsung oldu olası tasarım yapamıyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankGallagherx -- 12 Ocak 2022; 20:6:32 >
  • Dolar bazında gayet makul kalite kasa esnemesi açıklığı şans işi belli bir seride olmuş olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sarppy kullanıcısına yanıt

Aynen öyle o yüzdenmiş çok teşekkür ederim

• Hocam ben burda yazılıma baya laf ettim ama malzeme kalitesi olsun ekran olsun kesinlikle üzmedi önceki telefonum p20 proydu metal kasa çok premiumdu ama bu da fiyatı nazarında iyi ayrıca 10 saate yakın ekran süresi aldım bunda da çok memnun etti

• arkadaşlar hepinize selam. ben de a52s 5g aldım artık aranızdayım. şuan şarjım ortalama 2 gün gidiyor.
    dün sabah çekmiştim bu gece şarja takacağım mesela. fakat 25w şarj cihazı için orijinal, güvenilir satıcı bulabildiğimi düşünmüyorum. şarj aleti konusunda satın alan varsa bizimle bilgilerini paylaşabilir mi?

• Merhaba acaba telefonu iademi ettiniz yoksa değişim mi talep ettiniz son durum nedir?

• İade için kargoya teslim ettim hocam. Henüz ulaşmadı satıcıya, bilgilendirme yaparım ulaştığında.

• Android 12 güncellemesi avrupa için yayınlanmış hayırlı olsun gelir bizede yakında

• bilygehan kullanıcısına yanıt
    İnşallah özellik gelmesede olur pil optimizasyonu olsun yeter s20fe sd de çok iyi bir pil performansı olmuştu

• Arkadaşlar grubun telegram veya WhatsApp sayfası mevcutmu

• Emre7492 E kullanıcısına yanıt

Benim şu anda 24 saat bekleme ve 8 saat ekran süresi ile hala %21 şarjım var bundan daha iyi olacağını sanmıyorum

Evet daha iyi olmaz

• Evet sonunda ben de tcell bayiye gidip aldim. Tcell faturali hattiniz yoksa 8700 tl liste fiyati var. Benim hattim faturasiz tcell oldugu icin kampanyadan yararlanamiyordum ama oradaki arkadaslar yardimci olup bir faturali hat kendilerinden bulup kampanyadan yararlanmamiz sagladilar. Ben kazik yedim ama en azindan gozumun onunde hersey ok olarak teslim aldim. 7200 tl odedim karsiliginda telefon, 25W orijinal samsung sarj aleti, silikon ince kilif, ttec 8000 mah powerbank ve ekran filmi verdiler. Merak edenler icin samsung 25w sarj aleti 499 tl fiyat etiketli idi. Kasa esnemesi yoktu. Ben memnun ayrildim.

• ugurel kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun kasa sorunun olmamasına sevindim yalnız 7200₺ değil 6299₺ olmalı size yapılan işlem peşine kontratlı işlem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre7492 -- 13 Ocak 2022; 22:54:16 >
  • Ram kullanımınız ne durumda acaba? Boşta kalan ram %23 gözüküyor bu biraz fazla değil mi?

Hiç bakmamıştım buna. Yazdığınızı görünce bana da çok geldiği için girip bir bakayım dedim. Ortalama %52 diyor bende. Tabii ben pek kullanmıyorum işin doğrusu   Yine de sizinki fazlaymış gerçekten de

• Nereden bakılıyor bende merak ettim

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.