Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Umarım gelir valla. Korkuyorum pazartesiye kalmasından.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt
    Internetten bakmıştım hepsijet saat 23'e kadar dağıtım yapıyor görünüyor çok şaşırmıştım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

Sabah 9'da çıkmış dağıtıma. Yürüyerek gelse şimdiye teslim edilmişti.  

Pazar günü ise saat 18'e kadar çalışıyormuş hocam

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

Anladım. Beklemedeyiz bakalım, sorunsuz gelsin de.

• Kırmızı elma saticisindan aldım biraz önce teslim aldım tam bir hayal kırıklığına uğradım jelatini yok daha önce açılmış bir cihaz ve korumasız göndermişler pazartesi iade edeceğim kimse sakin bu saticidan almasın sağlam güvenilir bir satıcı varmi tavsiye Edeceğiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonerdursun1 S kullanıcısına yanıt

Daha önce açılmış olduğunu nasıl anladınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

Kırmızı elma saticisindan aldım biraz önce teslim aldım tam bir hayal kırıklığına uğradım jelatini yok daha önce açılmış bir cihaz ve korumasız göndermişler pazartesi iade edeceğim kimse sakin bu saticidan almasın sağlam güvenilir bir satıcı varmi tavsiye Edeceğiniz

Bende bu yuzden guvenemedim teknosadan aldim. Su anda trendyolda 3830 bittibitiyor dan var. Bu saticidan genel olarak memnunlar

Üzerinde jelatin yok güvenlik bandrolu el ile tekrardan yapıştırılmış sanki ikinci el telefon alıyoruz ve hiçbir koruma yapmadan direk kargo poşetiyle göndermişler insan utanır yahu yazık okadar para veriyoruz.

• Samsung cihazlarda kutuda jelatin olmaz. Sadece güvenlik bandı olur. Telefonun ekranı koruyucu olmadan geliyor. Eğer güvenlik bandında sıkıntı varsa önceden açılmış olabilir.

• chelisky_ C kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım A 52 de jelatinli ve koruma bantı açılmamış geldi. İlk ben açtım. Bence o ürünü iade edin. Şüpheli durum var.

• mbed M kullanıcısına yanıt
    Evet buradan sorun duymadım bu konuda.

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim kutuda jelatin olmaz apple da ki gibi. Kutuda güvenlik bandı olur. Cihazın etrafında tabi ki jelatin olur.

Aşağıdaki gibi olması lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=FEz35pfJSpM&feature=youtu.be

• chelisky_ C kullanıcısına yanıt
    Benim cihazın kutusu tamamen jelatin ile kaplıydı. Hatta jelatin üzerinde uyarı vardı. Bu ambalajı açarsanız iade yapamazsınız diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 8 Mayıs 2021; 18:48:40 >
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Yeni bi konu daha olustu.
    Şimdi dışta jelatin var mı koruma bandı var mı telefonda jelatin var mı hepsi bi cevaplanması gereken mesele.

• Cihaz sonunda elime ulaştı. Bittibitiyor satıcısından almıştım HB üzerinden, siyah modelini. %62 şarjla geldi ve kasada herhangi bir problem görmedim o kadar bastırmama rağmen, gayet tok hissettirdi.

Kutu jelatinle kaplı değildi fakat cihazın kendisi full kaplıydı ve kutudaki güvenlik şeridi olması gerektiği gibiydi. En büyük korkum kasanın problemli olabileceğiydi ama neyse ki öyle olmadı. Arka kapak da burada söylendiği kadar esnemedi bende. Şimdilik ilk izlenimim olumlu yönde.

Hayırlı olsun.

• Daha önce s20 fe aldım samsung shoptan kutuda jelatin yoktu. A52 yi de samsung bayisinden aldım ondada yoktu. Samsung cihazlar kutuda jelatin olmadan satılır. Eğer var ise sonradan satan firma yapmış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Cihaz sonunda elime ulaştı. Bittibitiyor satıcısından almıştım HB üzerinden, siyah modelini. %62 şarjla geldi ve kasada herhangi bir problem görmedim o kadar bastırmama rağmen, gayet tok hissettirdi.

Kutu jelatinle kaplı değildi fakat cihazın kendisi full kaplıydı ve kutudaki güvenlik şeridi olması gerektiği gibiydi. En büyük korkum kasanın problemli olabileceğiydi ama neyse ki öyle olmadı. Arka kapak da burada söylendiği kadar esnemedi bende. Şimdilik ilk izlenimim olumlu yönde.

Güle güle kullanın hayırlı olsun. Hocam telefonun ekranında koruyucu jelatin geliyor mu yapışık olarak merak ettim?

• Am I Evil ? kullanıcısına yanıt

Maalesef hocam, ekranda herhangi bir koruyucu yok. Benim için dert değil açıkçası.

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.