Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.706
Cevap
98
Favori
520.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xTheXx

Bence acele etmeyin Oppo veya Mi 11 Lite her ikisinin de fiyatları düşecektir. Evet yazılım olarak Samsung çok başarılı ama keşke birazda kaliteye özen verselermiş. Çerçeveyi biraz sıkınca esnemesi hiç hoş değil. Yani bunca para vere çerçeve esnesin. Ne IP kalır ne de dayanıklılığı...

Alıntıları Göster

Reno 5 in özelliklerine bakıyordum , birşeyin olmadığını farkettim ve reno 5 i direkt eledim . Çift sim desteği yokmuş, benim için çift sim olmazsa olmaz bir özellik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Illa boyut farkı için alacaksa fakir olanı almasın 12 mini var :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Reno 5 in özelliklerine bakıyordum , birşeyin olmadığını farkettim ve reno 5 i direkt eledim . Çift sim desteği yokmuş, benim için çift sim olmazsa olmaz bir özellik

Alıntıları Göster

Seçenekler kişinin kullanımına göre değişiyor tabi. Sonuç olarak herkes memnun kalacağı telefona yöneliyor. Umarım size uygun güzel bir cihaz bulursunuz :)

• Arkadaşlar rica etsem bir bakabilir misiniz? Telefon A51, oraya yazdım ama konu ölü olduğu için kimse cevap vermedi. Şansımı bir de burada deneyeyim.

"Arkadaşlar selam. Arkadaşımın telefonu son güncellemeyi yüklerken şu ekranda takılı kaldı. Kendisi aydında ben ankarada. uzaktan bir iki şey tarif ettim (power + ses kısma) ama yine aynı ekranda kalıyor. bunu pc'ye bağlayıp mı kurtarabiliriz?"

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]
  • Yukarıda işlemci performansını merak eden beni götürür mü diyen arkadaşlar olmuş şöyle yardımcı olabilirim. Telefonum asus zenfone 3 snapdragon 625 var 3gb ram. 4. Yılına girmek üzere. Bu telefonda bile rahatsız edici bir kasma donma bir sıkıntı yok. Hatta şimdinin 720g sinin olduğu gibi zamanın orta seviye işlemcisi olmasından dolayı inanılmaz bir şarj tasarrufu var. Isınma yapmıyor. Tabi ki bu gündelik kullanım için geçerli. Hala her oyunu oynayabiliyorum çok büyük oyunlar yüksek grafikler hariç. Oyun delisi değilseniz samsung yazılımıyla telefonu bilinçli kullanmayla 720g işlemci ile 4 5 yıl kullanırsınız içiniz rahat olsun

• M51 ile arasında kaldım ne tavsiye edersiniz?

• wolverine738 kullanıcısına yanıt
    Batarya hariç m51in hicbir avantajı yok.ama karar sizin.

• vfnv kullanıcısına yanıt
    Kasasında esneme var diyorlar birden fazla kişide çıkmış haberiniz var mı?

• Daha önce söyledim fikrimi kronik bi sorun mu belirli bir partide mi olduğunu anlayamadık.ama şu aralar kasa sorunundan bahsedilmiyor.demekki ya düzeltildi yada birli bi partiyle sınırlıydı.

• telefonun incelemelerinde gördüğüm bir nokta var,

OIS telefonda sanırım biraz sorunlu zira hiç dengeleme yapmıyır, belki de guncelleme ile düzelir.

Buna dikkat eden başkası var mı acaba?

• Kasa da esneme soran arkadaşlar buraya yazana kadar üşenmeyip bir kaç cevap yukarı baksalar bunun herkes de olmadığını burada da bir veya iki kişinin karşılaştığını görürler.

Lütfen aynı soruları yazıp konuyu kirletmeyin!

Telefon sürekli elimde olmuyor çoğunlukla hep standby durumda ve şarjı neredeyse bitmiyor. iPhone 8 ve Xperia Z5'i kullanmasam da günde bir veya ertesi gün öğlen şarj etmem gerekiyordu, bu açıdan memnunum.

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] 

Genel kullanım da herhangi bir yavaşlama veya ısınma gözlemlemedim ben ve 90hz ekranla oldukça sıkıntısız ve akıcı bir deneyim sunuyorlar.Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] 

Yukarıda CSC değişimi ve farklı ülkelerin romuna geçme konuları konuşulmuş, ben bu konulara yabancıyım, bilgi sahibi olanlar bizleri aydınlatırlarsa çok sevinirim.

• Şimdi benim merak ettiğim konu telefonda olduda kasa problemi çıktı iade edicem sim takmıyoruz bu şart belliki jelatini falan soysak biraz deneme amaçlı kullansak iade kabul olurmu ilk defa internetten telefon alıcam insan tereddüt ediyor sonuçta 14 gün iade hakkımız var ama çok şartları var sanırsam

• bende bugun teknosadan 3999 tl beyazi siparis verdim. 50 lira bonus veriyor. KaSadaki esneme olayindan dolayi beklemistim. esneme siyah renkte olmus onun icin beyaz renk aldim sans artik bakalim. Insallah sorunsuz olur. Hepsi burada trendyol vs. Guvenemedim. Hepsi buradadan alirdim genelde ama cok bozmus eskisi gibi degil. Siparis zamaninda gelmiyor vs.

• Şuan 3830 a siyah a52 var trendyol da satıcı bittibitiyor alıyımmı almayayımmı gidip geliyorum olurda sorun olursa iade nasıl olur acaba diye

• mbed M kullanıcısına yanıt
    Bende internetten ve siyah renk aldım. Esneme çıtırdama falan yok. Biri attı kuyuya bir taş hala 40 kişi çıkarmaya çalışıyor. Fesüpanallah.. 🙄🙄

• Arkadaşıma iki gün önce oradan mor A72 aldık. 1 günde teslim oldu hiç sıkıntı yaşamadı. Gayet memnun.

• Ben de hepsiburada bittibitiyordan siyahını satın aldım. Satıcı aynı gün kargoladı. Bugün gelecek nasipse, bekle bekle ağaç etti hepsijet.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt
    Hocam kargo dağıtıma çıktıysa akşam da olsa bugün gelir
    Birkaç gün önce hepsiburada'dan ürün siparişi verdim Kargo dağıtıma çıktı akşam saat 7.30 civarında getirdiler

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Valla alıyım bakalım inşallah sorun olmaz ekran koruyucu kılıfta lazım şimdi buna en azından koruyucu filmle gelseydi iyiydi

Edit: 3830 a trendyol bittibitiyor dan siyahı sipariş verdim bakalım inşallah sorun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 8 Mayıs 2021; 17:23:6 >
  • Ben bi süre kılıfsız kullanmayı düşünüyorum. Film zaten sevmem ekranda, yokluğu isabet oldu benim için.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.