Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.702
Cevap
98
Favori
519.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanan arkadaşlar işlemci hakkında yorum yapabilir mi? Kasma, geç yükleme vs. yok değil mi? 3-4 yıl kadar rahat götürür mü?

• alicon11 kullanıcısına yanıt
    Aynı işlemcili reno 4 kullandim gayet akıcıydı.ama samsungda nasil arayüzle uyumu falan merak ediyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ya şimdi bu cihazı kullanan arkadaşlar telefon 1080p 30 fps ve aşağısında ois açılıyormuş bu doğrumu

• alicon11 kullanıcısına yanıt
    Yağ gibi akıyor. Ben buraya S20 mi vermeden önce hız karşılaştırma videosu çekip koymuştum 5 gün önce. İkisi de aynı hızda. İşlemci nefis çalışıyor. Isınma hiç olmadı. S20 de avucumda hep bir ısı hissediyordum.

• Onu bilmiyorum. Ben video çok çekmem zaten telefonda. Benim için fotoğrafda ois olsun o önemli

• Ois bütün çekm modlarında çalışıyor fakat eis denen digital sabitleme sadece 1080p 30 da var.

Yani buda deli gibi sallanan video demek değil hafif de olsa sallantı hissedilir.

Eis ve ois ikisi bir arada olunca neredeyse pürüzsüz bir video deneyimi oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba son batarya kullanım istatistiklerim.sadece wifi internet. Bluetooth kapali,otomatik parlaklık, şu chrome da olmasa 10 saati bulacakmisim.5 dakikada %10 nasıl yemişse lanet.

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]

• Asetilsalisilikasit A kullanıcısına yanıt

Bir de debloat yapılsa yani gereksiz sistem uygulamaları kaldırılsa 10-11 saatlere rahat çıkar ekran süresi. Ben cihaz gelir gelmez csc değişip debloat yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Bir de debloat yapılsa yani gereksiz sistem uygulamaları kaldırılsa 10-11 saatlere rahat çıkar ekran süresi. Ben cihaz gelir gelmez csc değişip debloat yapacağım.

S20i sattin mi hocam

• tucsonFL kullanıcısına yanıt
    Hocam
    Csc yi nasıl değiştireceksin cihazda Android 11 var var mı değiştirmenin bir yolu bulundu mu

• Jakuboo kullanıcısına yanıt

Evet. Öylesine ilana koymuştum. Geçen gece adamın biri geldi aldı gitti bir anda Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]  alelacele olunca da telefonsuz kaldım hemen sipariş geçtim.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt

Snapdragonlu Samsung modellerinde odinden CSC dosyasıyla rom kurulumunda CSC değiştiği söyleniyor. Gelince direkt alman romunu atıp deneyeceğim hocam.

• trendyolda kırmızı elma da 3890 lıraya verıyorlar fırmadan cıhaz alan varmı

Hocam bende S20 de Alman romu kullanıyordum çok alışmıştım. Sen dene oluyorsa bana da haber ver bende yapayım hemen.

• ssavtak kullanıcısına yanıt

Daha cihaz elime ulaşmadı hocam. Yarın teslim edilecek gözüküyor. Önce kasaya bakıcam problem çıkmazsa kurulum yapmadan önce deneyeceğim.

A52 serisinde de yine ilk önce almanya güncelleme alıyor, kontrol ettim Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]  Tek fark, A52 serisinde almanya cscsi DBT değil de MBC olarak görünüyor ne hikmetse.

İlginç. Neden DBT değil acaba 🤔🤔

• ssavtak kullanıcısına yanıt

Eğer direkt rom flaşlamakla csc değişirse süper olacak valla. Hiç TR cscde kalasım yok.

Aynen

• ce35 C kullanıcısına yanıt

Fakir iphone u kardeşim o öyle bi telefona 4800 küsür bayılmak saçmalık ha boyutu ufak olsun stabil olsun beni 4-5 götürsün dersen al kullan ben mağazada kurcaladım tercih etmek için en ufak sebep bulamadım.

A52 güzel telefon pil i özellikle muhteşem ara ara ısınabiliyor telefon lakin çabuk soğuyor cayır cayır ısınma olayı yok 2 kere ısındı yani hissedilir derece o kadar onun dışında kamera ışık yeterliyse bayağı gransiz foto çekiyor arayüzde kasma takılma yok yağ gibi akıyor diğer özellikleride video da detaylı incelemişler.

Evet Snapdragonlu S10 Lite telefonumda Odin ile CSC değişiyor bende şu an İspanya Rom u kullanıyorum güncelleme ilk ona geliyor A52 dede aynı şey mümkün bence..

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.