Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mi 11 güzel telefon ince hafif ve arka kapak tasarımı çok güzel lakin yazılım konusunda marka sınıfta kalıyor ayrıca A52 kadar ayırıcı bi özelliği de yok mantıklı değil almak.

Ben alırsam S20FE Snapdragon lu modeli alcam aslında S21 FE niyetlendim ama çip krizinden dolayı satışa çıkmadı alacağım telefon kesinlikle SD işlemcili olcak ve çin markası olmayacak.

Hocam benim dediğim titreme fiziksel değil yani hissedilen bi şey değil veya titreşimde değil görüntüde oluyor misal chrome da DH açık şuan mesaj yazıyorum ekranda ne açıksa o görüntü de oluyor ben Samsung TR yi aradım bi kusur değil dediler özellikmiş sözde yalanlarını seveyim onların.

Ama genel olarak telefondan memnunum 90 hz ekran çok akıcı ve telefon çok hızlı kasma donma takılma hiç yapmadı bataryasıda efsane gidiyor kamera da gayet iyi S20FE ye geçersek arada bi kamera kalite farkı olacak ve o işlemci uzun yıllar götürür bence 720G kaç yıl götürür bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Ben Samsung TR fiyatına bakarım İnternet platformunda ki satıcıların fiyatlarından banane ben alırken gidip Samsung yetkili bayisinden aldım bu cihazı ki internetten alanların çoğundq bu kasa problemi var mesela.

Ha şu da saçma arada 600 TL fark var gidip n11 den Hepsiburada dan sıfır cihazı almak mantıklıda satıcıyıda tanımıyoruz nasıl güvencen ??

En az 3500 e okutulur bu cihaz 21-22 ay garantisi var faturalı kutusuyla aksesuarlarıyla vercez çünkü.

Gider mediamarkt veya vatan gibi yerlerden görerek alırım orda da cihaz 4200 şuan.

3500 e kullanilmis cihaz alinacagina 600 ekler gider tertemiz kutusunda cihaz alir alacak insan. İkinci el almak zaten basli basina bir kumar. 600 lira su devirde para degil. Neden kullanilmis cihaz alinsin ki 600 lira fark icin?

• dün gece hb indirimi ve visa indirimiyle 3850 tl ye aldım cihazı. satıcı samsung türkiye. umarım sıkıntısız gelir.

• maxpayne455 M kullanıcısına yanıt

Merhaba,samsungtaki guncelleme garantisi ve nispeten daha uzun sure kullanilabilir olmasi cezbediyor beni.

• Cihazını satmayı düşünenler 3000 TL gibi bence hazırlasın kendini. 3700 - 3800 gibi rakamlara daha yeni alanlar var buraya yazan. Kimse 3500 vermez ikinci eline diye düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alicon11 kullanıcısına yanıt
    Volte açık ise volte'yi kapatıp öyle deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

merhaba. bu modelde fm radyo var mı acaba? baız sitelerde var diyor bazı siteler yok diyor.

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

O zaman OIS'in ne anlamı kaldı ki... Bari 1080p 60 fps'de çalışsaydı...

Alıntıları Göster

Benim kendi denemelerimde ois tüm çözünürlüklerde çalışıyor ama verimi farklı oluyor.

• ssavtak kullanıcısına yanıt

O kadar da değil hocam. 3500 civarına her türlü satılır.

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Sarı siteye koysunlar sıfırdan daha pahalıya 2.el telefon satanlar var..

• Netlik açısından 1080p mi 4K mı video çekmek iyi olur? (Full hd ekranda izlemek şartıyla)

• Arkadaşlar bu telefonda One UI 3.1 sürümü var mı? Yok ise gelecek mi veya gelmesi planlanıyor mu? Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeStorm -- 26 Temmuz 2021; 18:24:32 >
  • DeStorm kullanıcısına yanıt
    Telefon Android 11 One UI 3.1 ile çıktı zaten..

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Telefon Android 11 One UI 3.1 ile çıktı zaten..

Hocam bazı sitelerde 3.0 yazmışlar da eğer 3.1 varsa çok iyi. Ekran görüntüsü alabilir miyim rica edersem

Yok bende A52 yok GSMArena da kontrol ederseniz 3.1 olduğunu görürsünüz ben genede oradaki bilgilerin fotosunu atayım..

• Merhaba, ben bugün bu telefonu satın aldım. Kaç saat şarj etmeliyim? Bir de çok ısındı şimdiden sebebi nedir?

• Hayırlı olsun. İşiniz bittikten sonra %100'e kadar doldurun yeter. Eskidendi o ilk gün 12 saat şarj etmeler. İlk kurulumda arkada bir sürü iş yapıldığı için ısınması doğaldır, bir problem yok.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim

• Hocam dokunmatiği çık mu yavaş bir de bu kasa ve çerçevedeki esneme vb. problemler devam ediyor mu acaba ?

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.