Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.702
Cevap
98
Favori
519.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çift sim belki etkiler ama bu denli etkilememesi lazım.

• Google play hizmetleri aşırı kullanmış. Benim de başıma gelmişti anca sıfırlayınca düzeldi

• Dr James Wilson kullanıcısına yanıt

komple telefonumu sıfırlamam gerekli?

• evet ben öyle çözebilmiştim

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

90 Hz açık mı hocam? Bir de pil için yaptığınız başka şeyler var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt

90 hz adaptif modda açık. Önceki sayfalarda bahsettiğim galaxy max hz uygulaması sayesinde adaptif olarak kullanabiliyorum 90 hz'i. Onun dışında sadece adb ile gereksiz birkaç sistem uygulaması silmiştim, başka bir ayar yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tucsonFL -- 27 Temmuz 2021; 21:6:56 >

Anladım hocam. Ben de bir bakayım o uygulamaya. Bu arada yazı tipi problemimi çözdüm hocam. Windows 10'un varsayılan yazı tipini ayarladım sisteme, çok beğendim gerçekten. Uzun süre değişmem artık. Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] 

Zfont3 uygulamasıyla font değişmek oldukça kolay, hayırlı olsun Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] 

Aynen öyle, sayenizde. Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] 

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]
    Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]xda developers forums
    [App]Galaxy Max Hz (Refresh Rate Control, Quick Resolution Switcher, Screen-Off Mods, Adaptive Mod, Keep High/Adaptive on Power Saving Mode and More)
    https://forum.xda-developers.com/t/app-galaxy-max-hz-refresh-rate-control-quick-resolution-switcher-screen-off-mods-adaptive-mod-keep-high-adaptive-on-power-saving-mode-and-more.4181447/

Galaxy max hz uygulamasının ana konusu. Buradan inceleyebilirsiniz.

Teşekkürler hocam. İnceledim. Çok uğraşmak istemedim. Biraz da üşendim doğrusu. Onun yerine YouTube ve Kamera uygulamalarını açınca 60 Hz'e çekecek şekilde Bixby rutini ayarladım. Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]  Zaten A72'de çok etkilemiyor pili. Bilmiyorum yani 120 Hz'in tadı başka bence. Benim için biraz da gereksiz 90 Hz. Canım sıkılınca açıyorum. Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] 

• maalesef bazı cihazlarda hala var

• Bir kere alışıldı mı yüksek tazeleme hızına, daha 60 hz'in yüzüne bakılmıyor valla Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] 

Ben de bu süreyi alıyorum ama 60 hz de. 90 hzde bu sürenin yarısını alabiliyorum.

çok mu kötü 60 hz gerçekten?

• maxpayne455 M kullanıcısına yanıt

Cihaz takılıyormuş hissi veriyor, o sebepten 60 hz'de kullanamıyorum

• Bu benim ekran sürem wifi açık genelde ve 90hz hep açık 60 hz zaten hiç kullanmadım telefonu.
    Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]

bixby rutin ile adaptif ekran hızı değiştirebiliyor muyuz?

• Kamera performansını merak eden birisi vardı mesajlarda, 147. Sayfada birkaç örnek atmıştım. İnceleyebilirsiniz...

Aslında cihazda OIS olması demek sürekli çalıştığını gösterir. Mekanik bir parça çünkü siz 1080P 60fps ile video çekerken bile OIS olmayan cihazlara göre daha iyi görüntü ve daha az titreşim görürsünüz.

El işareti olan süper dengeli modda ise aşırı bir düzeltme oluyor jelly effect denen durum var.. o modla video çekmenizi önermem.

Doğrudur hocam alıştıktan sonra kötü oluyor, YouTube'a geçtiğim zaman bariz fark ediyor. Bazen YouTube'da uzun vakit geçiriyorum. Zaten YouTube son güncellemesinden sonra pili çok sömürmeye başladı. Aynen iOS cihazlar gibi. Birkaç hafta öncesine kadar YouTube çok cimriydi pil konusunda. Şimdi bir de 90 Hz açarsak pil dayanmaz. Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]  Ama cidden 563 ppi QHD+ Dynamic AMOLED S20 ekranını 90 Hz'e tercih ederim. O panel olsa 60 Hz'de seve seve kullanırım. Bunlar daha önemli benim için. Ekranın doygunluğu, keskinliği yeter. Ahhh şu Exynos. Bir zamanlar Snapdragon'dan daha iyi olan Exynos. Batırdın beni. Gidip iPhone bile aldık Exynos yüzünden.

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.