Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
155.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az once telefonu satin aldigim yere gittim.Teshirdeki a51 ile bir bluetooth hoparloru bagladik.Youtubedan muzik actik ve 1-2 snlik durma-ileri sarma sorunu yasandi.Boylece bu sorunun kronik oldugu kanitlandi.Cihazdan cihaza fark yok.Satici cocuk deger kaybi talep edip guncelleme bekleyebilirsiniz/ust modelle degisiklik talep edebilirsiniz/ucret iadesi alabilirsiniz dedi.Yarin kvk ya gidecegim hangisini yapacagima karar verecegim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefondada standart üzerinde ekran koruyucu film varmı? Yoksa alacağım o yüzden sordum.

Teşekkürler.
  • Tube Screamer kullanıcısına yanıt
    Var.Kutudan film yapistirilmis olarak cikiyor

• Tasarim oldukça iyi.
    Ön kamera da guzel is çıkarmış lar.

A50 pek incelemedim. A50 ye göre;
    A51 tasarim çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Bluetooth sorunu donanımsal olma ihtimali var mı

• Hepsiburada ve Amazon da 2500 lira civarında bulunabiliyor. Bence fiyatı çok makul. 2 hafta içinde almayı düşünüyorum. Xiaomi nin sürekli telefon çıkarması ve MIUI can sıkmaya başladı.

Bluetooth sorunu yakında düzelir umarım. Bu arada Android 10 ile ilgili olabilir bu sorun.

• Vietnam için yeni yani Ocak güncellemesi verildi Bluetooth sorunu için yüklenip denene bilinir.

https://samfrew.com/download/Galaxy__A51__/yxh1/XXV/A515FXXU1ATA4/A515FOLM1ATA4/
    https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-a51/firmware/SM-A515F/XXV/download/A515FXXU1ATA4/313042/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner23 -- 31 Ocak 2020; 10:28:24 >
  • copyone C kullanıcısına yanıt
    Redmi note 8 pro alsan daha hesaplı olur sizin için a51 fiyat olarak kendisnini a50 ile a70 arasinda konumlandiracaktir 2800 gibi yani

• FlightClub kullanıcısına yanıt
    Xiaomi sürekli telefon çıkarıyor diyorsanız bence Samsung'a hiç bulaşmayın. 6-8 ay içinde A11'den A91'e kadar telefon çıkarabilirler hatta bunların daha s modelleri bile çıkabilir. Piyasada Samsung kadar çok telefon çıkaran marka yoktur. Xiaomi zaten orta giriş segmenti telefonlar için ayrı alt markalar çıkardı.

Tabi MIUI sıktı diyorsanız geçebilirsiniz.

• Merhaba.

Daha önce konu açmıştım A70 mi yoksa P Smart 2019 mu diye, dün mağazada A51'i görünce ve çentikten sıkılınca A51 almayı düşünmeye başladım. Sizce değiştirmeye değer mi yoksa P Smart'ı kullanmaya devam etmeli miyim?

İyi forumlar.

• Sık çıkartıyor dememde ki kastım şu; ben eylül de 2100'e redmi note 7 aldım. 2-3 ay içinde bu fiyatlara redmi note 8 pro satılmaya başlandı. Yani değerleri çok çabuk düşüyor. Şuan redmi note 7, 1300 liraya belki satarım.

Örnek veriyorum. A50'yi aynı aylarda 2500'e almış olsaydım şuan ki sıfır değeri 2100 civarında. Satmak istesem daha karlı olurdu.

Yani Samsung daha sık çıkarsa bile telefonların değeri Xiaomi gibi düşmüyor.

• kingsansar kullanıcısına yanıt
    A51 şuan 2450 lira ne 2800ü?

• quote:

Orijinalden alıntı: FlightClub

Hepsiburada ve Amazon da 2500 lira civarında bulunabiliyor. Bence fiyatı çok makul. 2 hafta içinde almayı düşünüyorum. Xiaomi nin sürekli telefon çıkarması ve MIUI can sıkmaya başladı.

Bluetooth sorunu yakında düzelir umarım. Bu arada Android 10 ile ilgili olabilir bu sorun.
    bende de Xiaomi var miui resmen leş one ui yanında bende a51 e geçiş yapacam 1 hafta içinde şuan 2500 e alınabiliyor fiyat gayet makul bir seviyede Xiaomi yazılım işinde tam bir facia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 31 Ocak 2020; 14:48:52 >
  • Androbench testi ekrandadir hala ufs mi degil mi anlamadim

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• Çok büyük sıkıntı bir durum çıkmazsa samsung bu telefon ile satış rekoru kırar.
  • Bluetooth sorunu yasayarak cihazi geri vermek isteyenler kesintinin oldugunu kanitlayan bir video ceksinler.Bunu youtubedan bir muzik acarak yapip videonun basinda veya sonunda ayarlara girip telefonun imei numarasinin gozukmesini saglasinlar.Bu kanitla birlikte samsung a gidip telefonu incelemeye yollasinlar.

Pendikteki samsung hizli cozum e gittim.Calisanlar cok kibar ve cozum odakli.Sorunu anlattim ellerindeki yazilimi yuklediler deneyin eger sorun olursa yukarida yazdiklarimi yapmami istediler.2 gun icinde inceleme sonucu donermis.Para iadesi alacagim.2850 tlye almistim telefonu 4k ya kadar hangi telefonu alsam bunun yerine?A50 alip aradaki fark cebime mi kalsa?

• quote:

Orijinalden alıntı: cordelio91

Bluetooth sorunu yasayarak cihazi geri vermek isteyenler kesintinin oldugunu kanitlayan bir video ceksinler.Bunu youtubedan bir muzik acarak yapip videonun basinda veya sonunda ayarlara girip telefonun imei numarasinin gozukmesini saglasinlar.Bu kanitla birlikte samsung a gidip telefonu incelemeye yollasinlar.

Pendikteki samsung hizli cozum e gittim.Calisanlar cok kibar ve cozum odakli.Sorunu anlattim ellerindeki yazilimi yuklediler deneyin eger sorun olursa yukarida yazdiklarimi yapmami istediler.2 gun icinde inceleme sonucu donermis.Para iadesi alacagim.2850 tlye almistim telefonu 4k ya kadar hangi telefonu alsam bunun yerine?A50 alip aradaki fark cebime mi kalsa?
    Yüklenen yazılımın sürümü nedir?
  • Telefonu kvk samsung akilli çözüm merkezine teslim ettim.Salı gününe kadar inceleme sonuçlanırmış.Büyük ihtimalle ücret iadesi çıkacak.Araba kullanırken telefondan müzik dinliyorsanız bu sorun sizi çıldırtacaktır.Bluetooth cihazla kullanmayanlar bu ürünü düşüneblir.
    Her türlü probleminizde pendik kvk samsung u tercih edin yedek telefon olarak j7 prime verdiler ve uslüpları çok iyi.
  • cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    bütün a51 lerde bu sorun olmaz size denk gelmiş yiğenimde var bluetooth kulaklıkta kullanıyor sorunsuz donanımsal dır bluetooth çipinde arıza vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 31 Ocak 2020; 20:12:31 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.