Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar A51 için kapak ve cam filmi alacağım ama çok fazla seçenek var kararsız kaldım, tavsiyesi olan var mı acaba?
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Ben de tam alacakken ekşide bir yorumda okudum kronik ekran sorunu var diye. Araştırıp bu şikayeti de görünce şüpheye düştüm açıkçası ama anlaşılan kronik olmayan bir durum var ortada.
  • Arkadaşlar spigen kılıf kullanan var mı ?
    Kırılmaz cam kullanan var mı. Ekranı tam kapatan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asibet

Teşekkürler. Ben de tam alacakken ekşide bir yorumda okudum kronik ekran sorunu var diye. Araştırıp bu şikayeti de görünce şüpheye düştüm açıkçası ama anlaşılan kronik olmayan bir durum var ortada.
    sadece bluethooth sorunu vardı sanırım yazılımla düzelttiler.
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. Siparişi verdim.
  • S kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

Ben resimdekileri sipariş ettim. Ne idüğü belirsiz 20 liralık kılıf takmanın telefonu o kadar da korumadığına inanıyorum (tecrübe ile sabit). Koruyucu film için de nano film ile nano glass arasında kaldım ancak film tercih ettim, zore blue nano. Sebebine gelirsek daha önce glass kullandım durduk yere kenardan köşeden kendi kendine kırılıyordu ben de o görüntüyü sevmiyorum. Bu arada fiyatları normalde bu kadar pahalı değil ekran koruyucuyu 10-15 liralara bulabiliyorsunuz. Ancak 125 lira üzerine 40 lira bonus kampanyam vardı onun için pahalı olanı aldım 86 liraya geldi. :)

Telefonu cumartesi vatan'dan sipariş ettim, fiyatı düşmüştü ve peşin fiyata 6 taksit imkanı varken dayanamadım aldım. Anlayacağınız aranıza yeni katıldım kullanıma başladıktan sonra yazarım buralara.

Bu arada kimse kılıf-ekran koruyucu önermemiş onlarla ilgili de rugged armor ve nano film yorumlarımı eklerim. :)

• duzah kullanıcısına yanıt
    99tl gereksiz pahalı 40 tl lik bir şey bu deme nerde ara bul

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

99tl gereksiz pahalı 40 tl lik bir şey bu deme nerde ara bul
    Hocam param var alıyorum 99 liralık ürünü 40 liraya bulacağım diye günümün 5 saatini harcayamam. Varsa linki atın da orijinal ise bir tane de yedek alayım "40 TL'ye"
    Selamlar, spigen kalitesini biliyorum ama biraz daha sade bişey olsun istiyorum açıkcası, kapak geldiğinde fotoğraflarını atma şansınız var mı acaba?
  • S kullanıcısına yanıt
    Tabiki hocam gelir gelmez atarım, sizi de etiketlerim. :) Telefon gelince telefonla birlikte de atarım.
    Sonra da gider belediye ekmek kuyruğunda beklerim diyon effferim

• quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Sonra da gider belediye ekmek kuyruğunda beklerim diyon effferim
    Benden size tavsiye, ucuz etin yahnisi pek olur derler, siz tanımadığınız insanların harcadığı tutarlar için akıl vereceğinize kendi işinize bakın. Ayrıca ucuz diye sahibinden'den telefon alıp sonra savcılıkla uğraşmadım en azından. :)
  • Arkadaşlar iyi pazarlar. Bu telefonun arka kapağı plastik olduğu için lekelenme çizilme oluyor mu?

M30s ve A50'de kılıf takılmasına rağmen çıkmayan lekeler oluşuyordu

• asibet A kullanıcısına yanıt
    Bence bu telefon yere düşürülmüş

• teknosa magazasından almak ıstedım.ama malum sebeplerden dolayı tum magazalar kapalı.carrefoursa da teknosa mallarını satıyormuş.oradan aldım kaplı kutu dedıler.ama üstünde seffaf jıletın olması gerekmezmı.kutunun altında tek tarafında yapıstırılmış bır band vardı.bırzda tereddut ettım ama aldım.sıkıntı yok şimdilik.sızın telefonlarda jıletın varmıydı
    Vurdu gol oldu efferim

• ce35 C kullanıcısına yanıt
    Kullandınız mı telefonu? Akıcı mı, herhangi bir donma vb. durum gördünüz mü?

• 3 gundur kullanıyorum.şimdilik memnunum.gorusme ve sosyal medya olarak kullanıyorum.
  • ce35 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.