Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende çok memnunum konuda bulunan hiç bir sorundan müzdarip değilim, telefon yağ gibi akıyor çok hızlı. Türk telekom dan aldım bende.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefonun dokunmatıgı hassasmı acaba.a50 de kılıfla kullanılmasına ragmen çıkmayan lekeler olusuyordu bu cıhazda varmı.bırde edge bolumunden gelen cagrıları ayarlayabılıyormuyuz.bıldırım geldıgınde anımasyon yapılıyormuş.bılgı verrsenız sevınırım.https://www.youtube.com/watch?v=qxKunFiAnQw
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtzn

hangi satıcı?
    Satıcı da hepsiburada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşime bu telefondan almayı düşünüyorum. Özellikler ve tasarımı beğendim. Telefonda takılma, donma, kasma olmasın, kamerası ve pil süresi iyi olsun, önceliklerimiz bunlar. Önerir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cihazı alalı tam 2 ay oldu. Hepsiburada'dan aldım satıcı da Hepsiburada'ydı.

İlk aldığım da sadece bluetooth sorunu vardı. Ama benim için önemli bir sorun değildi. Güncellemeden sonra bu sorun da düzeldi. Şu an gayet memnunum benim ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor. Arayüz de kasma ve donma olmuyor. Ama nadiren de olsa bildirim merkezin de gezinirken donmalar oluyor. Bu da giderilir umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Eşime bu telefondan almayı düşünüyorum. Özellikler ve tasarımı beğendim. Telefonda takılma, donma, kasma olmasın, kamerası ve pil süresi iyi olsun, önceliklerimiz bunlar. Önerir misiniz?
    a51'den memnun olmayanlar da var bizim gibi memnun olanlar da var. bende eşime aldım telefonda hiçbir sorun yok kasma,donma...vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuRDocK34

Airpod 2 Wireless modeli satın aldım 2. nesil inanırmısınız kullanamıyorum bile parayla rezil olduk. Ocak ayında yazılım gelicek diyenler olmuş mart bitiyor nerde bu çözümler. Telefonu sıfır aldım airpodu sıfır aldım elim kolum bağlı kaldım. Bu sorun nasıl düzelicek. Bluetooth tam bir rezalet.
    Airpods lar maalesef andrkid teldfonds kullanıma uygun degil pek. Ben de birinci nesilden alip kullanmıştım. Ve bir cok sorinu mevcuttu.

O yuzden satip, daha farkli modellere bakabilirsiniz. Yakin zamanda airpods un birebir kopyası realmenin kulaklıkları gelecektir trye. Tavsiye ederim, guzel cihazdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ce35

telefonun dokunmatıgı hassasmı acaba.a50 de kılıfla kullanılmasına ragmen çıkmayan lekeler olusuyordu bu cıhazda varmı.bırde edge bolumunden gelen cagrıları ayarlayabılıyormuyuz.bıldırım geldıgınde anımasyon yapılıyormuş.bılgı verrsenız sevınırım.https://www.youtube.com/watch?v=qxKunFiAnQw
    kullanan arkadaslar yardımcı olabılırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: seanzz24

Airpods lar maalesef andrkid teldfonds kullanıma uygun degil pek. Ben de birinci nesilden alip kullanmıştım. Ve bir cok sorinu mevcuttu.

O yuzden satip, daha farkli modellere bakabilirsiniz. Yakin zamanda airpods un birebir kopyası realmenin kulaklıkları gelecektir trye. Tavsiye ederim, guzel cihazdır.

Alıntıları Göster
    Cihazın uyumluluk problemi yoktur kim diyorsa boş yapmış :D Uyumluluktan kastınız ear Detection sensörleri gibi özelliklerse onun pekte bir etkisi yok olmasada olur. Çalışmasına engel olacak bir olay değil. Bir çok android cihazda denenmiştir gümbür gümbür çalışıyor. Sadece a51 modellerinde çalışmıyor. Zaten ear detection kullanmak için kimse android cihaza bu ürünü almaz. Bu özellikler dışında kusursuz çalıştığına emin olabilirsiniz bunu apple store teknik çalışanları bile söylemektedir.

• Gereksiz bloatware ve google servislerini silen var mı?

• Arkadaşlar kız arkadaşıma almış olduğumuz (1 ay önce) a51 telefon bazen günde bir bazen günde iki kere kendiliğinden kapanıp açılıyor. Bu korona döneminde de telefonu garantiye göndermek istemiyoruz. Acaba bu sorunla karşılaşan var mı? Herhangi bir çözüm önerisi olan var mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim, çok can sıkıcı bir durum.

Teşekkürler

• Arkadaşlar bu telefondan hiç bir çağrı kaydetme programı düzgün çalışmıyor çalıştırabilen varmı bu benim için çok önemli yeni aldım google yasaklamış diye tutturdular elimde kaldı telefon saçma sapan iş programlar kuruluyor kayıtlar alınıyor ses yok içi boş boş kayıt acr cube vs bir sürü program denedim lütfen yardımcı olun işim ses kaydıyla yürüyor benim

• A51 orjinal sarj başlığı bazi telefonları sarj etmiyor denyen varmi arkadaslar. Xiaomi redmi 5 plus var bende sarj etmiyor. Mi powerbank var doldurmuyor. Bozuk zannetim ama telfonu sarj ediyor

• Çağrı sonunda telefon 5-10 saniye kapanmıyor. Tuş komut almadı sanıp kapatma düğmesine basıp duruyorum
    Sonraki arama için de benzer sorunlar yapıyor.

Bu sorunun çözümü hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

• a50 kullandım arka tarafında kılıf kullanmama ragmen lekeler cıktı.degıstırıp xaomı not 8 pro aldım.onunda menusunden dolayı gerı verdım.bu telefonu alayım dedım kullananlar hep şikayetçi.son çare a30 alayım bari.samsungtan baska telefon dusunmuyorum.
  • Ben olsam s8 s9 arar alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: MuRDocK34

Cihazın uyumluluk problemi yoktur kim diyorsa boş yapmış :D Uyumluluktan kastınız ear Detection sensörleri gibi özelliklerse onun pekte bir etkisi yok olmasada olur. Çalışmasına engel olacak bir olay değil. Bir çok android cihazda denenmiştir gümbür gümbür çalışıyor. Sadece a51 modellerinde çalışmıyor. Zaten ear detection kullanmak için kimse android cihaza bu ürünü almaz. Bu özellikler dışında kusursuz çalıştığına emin olabilirsiniz bunu apple store teknik çalışanları bile söylemektedir.

Alıntıları Göster
    Kardeşim en büyük sıkıntı AAC ses kalitesi performansı ve pil verimliliği.
    Bu konuda bir cok yorum okuyabilirsin. Günümüzdeki dandik kulaklıkların çoğundan iyi tabii ki, ama ses kalitesinde kayıplar var İPhone a oranla.

https://www.soundguys.com/dont-use-airpods-android-20767/

Burada da örnekler mevcut.

• Selam Arkadaşlar; ben general gm8 dual modelini kullanıyorum ve oldukça aktif kullanıyorum. qtc 1 pro modeli olan bluetooth kulaklık kullanıyorum karşıdan arayanın sesi oldukça az ve beni çıldırtıyor. samsung j7 de kulaklıkları denedim çok harikaydı.

şimdi ben A51 modelini almak istiyorum çift hatlı olması önemli benim için, ama yorumların çoğu bluetooth sorunlarını yazmış.
    ama bu sorun yazılımsalmı donanımsalmı tam olarak çözülmemiş gibi duruyor. hala devam ediyormu acaba yada yeni bir yazılım gelip sorunu çözdülermi '' donanımsal değilse'' bu konu hakkında bilgi verirmisiniz rica etsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: utopiautopia

Arkadaşlar bu telefondan hiç bir çağrı kaydetme programı düzgün çalışmıyor çalıştırabilen varmı bu benim için çok önemli yeni aldım google yasaklamış diye tutturdular elimde kaldı telefon saçma sapan iş programlar kuruluyor kayıtlar alınıyor ses yok içi boş boş kayıt acr cube vs bir sürü program denedim lütfen yardımcı olun işim ses kaydıyla yürüyor benim
    Son çıkan kanuna (kvkk) göre suç teşkil ettiğinden resmi yazılımlarla kayıt alınamıyor. Samsungu bilmiyorum ama Xiaomide belli bölgelerin (hindistan gibi) sürümleriyle alınabiliyor.
    Sizin için bu kadar önemliyse neden araştırmadan aldınız telefonu?

• Arkadaşlar A51 ile A50 ve A71'i kıyaslayabilir misiniz? Hangisini almak daha mantıklı? Acilen almam gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.