Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.029.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Youtube Vanced,İnsta aero çok şarj götürüyor.İnsta aero'nun eski versiyonunu saklamıştım.Dünden beri onu kullanıyorum.O biraz daha az götürüyor.Zaten cihazı aldım alalı max 7 buçuk saat.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Voxville

Merhabalar, arama yapınca hat düşmemesi sorununu yaşayan var mı? Ne bir çalma sesi, ne bir meşgul sesi, hiçbir şey çalmıyor. Mobil veriyi kapatıp açıyorum, bazen de VoLTE ve WiFi aramasını kurcalıyorum falan öyle düzeliyor. (iki seçenek de operatör tarafında aktif olması lazım)

Son resmi güncellemeden sonra ara sıra denk gelmeye başladım. Muhtemelen o sırada arama da gelemiyordur.

Evet ben de uzun süredir bu problemi yaşıyorum, önceki telefonum j7 pro idi asansörde bile full çekerdi ama A50 başkaca problemler ile beraber ciddi şebeke problemleri yaşattı bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 17 Mayıs 2021; 12:59:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zn_volkan Z kullanıcısına yanıt
    Siz de Türk Telekom mu kullanıyorsunuz? Asansörde full çektiğine göre düşük ihtimal ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Voxville -- 16 Mayıs 2021; 23:54:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    Ortalama bu süreler fena değil. Kullanıcıya ve zamana göre göre değişkenlik gösterebilir. Ben her gece şarja taktığım için sıkıntı yok günüde çıkartıyor rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Voxville

Siz de Türk Telekom mu kullanıyorsunuz? Asansörde full çektiğine göre düşük ihtimal ama...

Turkcell kullanıyorum A50 sağolsun zengin etti beni operatör değiştirdik.

• Ben de aynı şeyi yaşıyorum. Orijinal güncel ROM kullanıyorum. Operatör de Türk Telekom.

• Telefonu servise götürdüm, bayram dönüşü olduğu için müthiş kalabalıktı. Garanti kapsamında batarya değişikliği için gittim, çok ilgili ve bilgilendiriciydi çalışanlar. Cihaz durumunu orada görüntülüyebiliyorlar, batarya sağlığım orta gözüktüğü için kabul ettiler, işçiliklerini bilmiyorum umarım teslim ettiğim şekilde alırım geri çünkü cihazda çizik bile yoktu hep koruyucu + kılıf düzenli şekilde kullandım. Şimdilik beklemedeyim, bakalım sonuçları yazarım.

• bimcell kullanıyorum arada türk telekom hattı takıyordım... volte aramaları açık kullanıyordum arada arama kısıtlaması yani hatta aramama hatası veriyordu iki gün önce volte aramasını kapatınca arama problemi düzeldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 19 Mayıs 2021; 3:32:57 >
  • Telefonun bir anda donup siyah ekranda kalması sorununun hafıza kartı ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü bende hafıza kartı yoktu ama yinede yapıyordu.

Servisle alakalı izlenimlerimi yazmak istiyorum. Donma sorunu ile ilgili olarak samsungu aradım 10 mayısta. Durumu anlattım sıfırladığım halde düzelmediğini aynı sorunun devam ettiğini söyledim Hemen kayıt açıp kurye yönlendirdiler. 11 inde kurye gelip orjinal aksesuarları ile birlikte teslim aldı. 12 si sabah 10 gibi telefonun anakartının şarj soketinin ve pilin değiştiğini ve onarımın tamamlandığı bilgisini verdiler ama arefeye geldiği için gönderim yapamadılar. Telefon kurye aracılığıyla dün elime ulaştı. Bilgi verdikleri şeyler dışında şarj kablosunu ve kulaklığında yenisini göndermişler. Ekrandaki cam koruma çıkarılmış. Servise vericekler eğer tamir görücekse çıkarılcağını varsayabilir.

Telefonun garantisi yarın bitiyor.1 haftası kalan telefonu yazılımsal sıfırlar geri gönderirler 1 ay sonra aynı sorunu yaşayınca parasıyla yaparlar diye düşünüyordum yanılttılar Bitime 1 hafta kala bataryasından anakartına kulaklığına kadar sorgusuz sualsiz (kapanma dolayısıyla kağıt fatura çıktısı alamadan gönderdim faturanız nerde denmedi bile ) sıfırlayan ve bu kadar hızlı olan samsunga ve servise selam olsun. 😁

Bu günde arandım servis deneyiminiz nasıldı diye. Aslında olması gerekenler oldu ama servislerin durumu düşünülünce gelecek telefonumda samsung olur dememe gerek yok yükselttiler beni sağolsunlar.

• aydogan kullanıcısına yanıt

Bataryayı ücretsiz değiştiriyorlar mı hocam ? Böyleyse çok iyi.

• lost.dark L kullanıcısına yanıt
    Çok güzel ve sorunsuz bir süreç olmuş
    Hangi servis hocam

• bişey B kullanıcısına yanıt

Selam.

Evet, iki sene garanti dolmadan değiştirmek istedim. Kur oynamasa A72 gibi bir cihaz düşünebilirdim.

Aslında memnundum evde durduğumuz süreçlerde sıkıntı olmuyor ama yine de daha kötü olmasın diye serviste değiştirmek istedim. Samsung Members uygulamasından batarya sağlık durumunuzu test edebilirsiniz, pil sağlığı durumunu görüntüleyin. Serviste de cihazın durumunu görüntülüyorlar. Bu durumda süre sizi memnun etmiyorsa batarya değişikliği sağlayabiliyorsunuz.

Not: Bu işlemden önce yedek alıp servsie götürün çünkü cihazınıza son yazılımı yükleyip sıfır kurulum gerçekleştiriyorlar.

• Arkadaşlar şöyle ekranı küçültmeden tam kaplayan bir cam koruyucu öneriniz var mı

• lost.dark L kullanıcısına yanıt

Ben marka isim olarak bilmiyorum ama telefoncudan yeni koruyucu ve kılıf aldım bir öncekine göre gerçekten hafif hissettiriyor ve tam oturuyor. Çıkarttığım koruyucu full koruyucu olarak geçiyormuş kenarları siyahtı kapatıyormuş ekranı meğer. Şu an iki yandan da tam genişliği görebiliyorum.

• efem-35 kullanıcısına yanıt

Hocam bana Samsung servisi söylemişti. Türkiye'de bu teknoloji oturmadı. Sıfırlasanız bile bunu tekrar kapatmayı unutmayın sıkıntı yapıyor diye uyarmışlardı.

• Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

Evet telefonu servisten aldım kurulum gerçekleşmiş açık bir şekilde ulaştı telefon. Müthiş temiz ve özenliydi. Hesaplarımı bağlayıp yediklerimi bulut servisten yükledim. Aşırı memnunum. Batarya yenilendi sıfır telefon almış gibiyim hem kozmetik yani görünüş açısından hem de yazılım olarak temiz bir cihazım oldu içinde gereksiz uygulamalar yoktu :-)
    Bir hafta on gün geçsin yine yazarım. Garantisi dolmayan arkadaşlara duyurulur memnun değilseniz Samsung servisi cihaz ile ilgileniyor.

• Whatsapptan bildirim gelmiyor arkadaşlar delirecem ne yapmalıyımm

• quote:

Orijinalden alıntı: Babywolf

Whatsapptan bildirim gelmiyor arkadaşlar delirecem ne yapmalıyımm

Pil optimizasyonunu kontrol edin açıksa kapatın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟[
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟/
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟spoiler]

Android 12 denemeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydogan -- 24 Mayıs 2021; 1:15:54 >

• Android 12 güncellemesi almayacakmis cihaz bunun handikaplari ne olabilir tam olarak

• 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.