Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atlikarinca1983

Android 12 güncellemesi almayacakmis cihaz bunun handikaplari ne olabilir tam olarak

Android 12 Google'ın Android 9 Pie sürümünden sonra çıkardığı en büyük sistem güncellemesi olacak. Şu ana kadar gösterdikleri en büyük yenilik yeni tasarım dili #MaterialYou yani duvar kağıdına göre sistemin tüm renklerini uyarlayabilme, buna harici uygulamalar da dahil ve etkileşimli widget desteği yani iOS benzeri ana ekran bilgi kutucukları. Diğer ek özellikler de iOS ya da diğer firmaların android sürümlerinde olan şeyler. Biz esas olarak One UI 4'te Samsung ne yapar ondan korkalım :-) Şu anda 2 sene kadar güvenlik güncellemesi alacağı için endişe etmeye gerek yok.

Benim gibi takip eden arkadaşlar varsa bilirler bu telefon kutudan çıktığı zaman Pie sürümüyle gelmişti ve o zaman da bile gece modu gibi Android 10'da gelen özelliklerin tümü zaten vardı :) 3 büyük sistem güncellemesi sözü tutuldu ama gelen temel android güncellemeleri (10 ve 11) maalesef çok cacıktı. One UI (Samsung'un android güncellemeleri) gerek tasarımıyla gerek eklenilen özelliklerle saf androidten çok iyi bir hale getirdi bence...

• Arkadaşlar dosyalarda music klasörü altında ringtone - gamefrree - jly1 klasörü sizde de var mı? Hangi uygulamanındır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dün itibari ile A52 alarak aranızdan ayrılıyorum yardımcı olan cevap veren herkese çok teşekkürler.

• Bizi bırakmak zordur, ben de seneye A72 ile devam ederim inşallah. :D

• A50 silinemeyen gereksiz uygulamaları nasıl sileceğimizin rehberi var mıdır?

• Son güncellemeden sonra uygulamalarda internet bağlantı sorunları yaşayanlar olmuş. Samsung bunu bi sonraki güncellemede düzelteceğini söylemiş, o vakte kadar bağlantı kopması durumları gözlemliyorsanız ayarlar'dan uygulamalar'a girip sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın özel erişim'e gelin pil kullanımını opitimize et'e gelip sürekli kullandığınız uygulamaların tikini kapatabilirmişsiniz.

• aydogan kullanıcısına yanıt

Evet, aynı sorunu yaşıyorum. Uygulamadayken internet var, arkaya alıp tekrar girdiğimde internet kesiliyor diye uygulamayı kapatıp tekrar girmek zorunda kalıyorum. Büyük bir sorun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 11 güncellemesi sonrası telefonda kafasına göre kapanıp yeniden açılma ve sim okumama sorunu vardı. Hard reset attım, sim sorunu çözüldü, yeniden başlatma ise bir süre sorun olmadı ama şimdi tekrar başladı... Can sıkıcı.

• https://www.lineageos18.com/2021/01/best-custom-rom-for-samsung-galaxy-a50.html?m=1

Merhaba, dostlar buradaki custom romları denemek istiyorum ama burada sadece isimleri var romları bulamıyorum, mesela lewa Os discovery cihazımda kullanmıştım çok memnun kalmıştım.

Bir telegram grubu vs var mıdır A50 için yapılan custom romları takip edebileceğimiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 10 Haziran 2021; 23:11:45 >
  • Arkadaşlar a50 telefonum bazen herşey normal gözükmesine rağmen aramaları almıyor.Arama yapmak istediğimde arama tonu gelmiyor öyle bekliyor.kapatıp açınca normale dönüyor.Sebebi ne olabilir?

• zyveli Z kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu bende yaşıyorum bazen Türktelekom

• zyveli Z kullanıcısına yanıt
    volte aramaları kapatın düzelecektir....

• Şu 555Mb boyutundaki güncelleme gelmeyecek herhalde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacrosanct-

Şu 555Mb boyutundaki güncelleme gelmeyecek herhalde...
    İçeriğinde ne var ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt

Buradaki hata https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-a50-ana-konu-android-11-one-ui-3-1-geldi--137531613-580#149298130, bluetooth kopma sorunu ve kameradaki sorunlar giderilmiş deniliyor

• Evet benim hattımda TT altyapısı kullanıyor.

• efem-35 kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim

• Oyun açıtğımda rahatsız etmeyin modu aktifleşiyor. Kapatmayı bulamadım. Ekranı indirince rahatsız etmeyin modu kapalı görünüyor. Bildirimlerde "Rahatsız etme açıldı - Game Booster(Öncelik Modu)" şeklinde bildirim görünüyor. Orada kapat seçeneğini seçince Öncelik Modu açıkken kapatılamaz hatası veriyor.

Düzeltme: Uygulama açıkken yönlendirme taşlarının yanında bi simge gelmiş google play tarzı, ona basınca öncelik modu seçilmiş onu kaldırınca düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rza_35 -- 16 Haziran 2021; 13:58:56 >
  • Arkadaşlar android 11 den sorunsuzca geçebileceğim stabil pil ömrü güzel sorunsuz rom tavsiyelerinizi bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.