Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (555. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok normalde cihazınız güncel diyordu bu hatayı vermiyordu bugün denedim ve sorun gitmiş cihazınız güncel diyor. O gün sunucularda sorun vardır belki de.
  • Samsung daily gitmiş free diye birşey gelmiş bugün farkettim bu nedir ya getir oraya google asistanı işte

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

• 2 ay sonra garanti bitiyor benim, şu ana kadar beni hiç yarı yolda bırakmadı.

128gb kart ile kullanıyorum, şu an 302 saat olmuş hiç kapatmamışım ve halen sorunsuz çalışıyor.

Bu arada fresh v1.2 romunu kullanıyorum, note20 kamera uygulaması mevcut, kamera süper çekiyor, kendi kamera yazılımından kat ve kat daha iyi çekiyor.

11 gelene kadar değiştirmeyi düşünmüyorum.

Android 12 bile gelse telime yükleriz, gelişticiler sağ olsun Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 

Teli şu an bile değiştirmeye çalışsam sattığım fiyat aralığında hayatta a50 gibi cihaz alamam, halen 3000 3500 bandında geziyor cihaz. Ne para göz bir vergi sistemimiz var yazıklar olsun, başka ülkede yüzüne bakılmyacak tellere binlerce para veriyoruz anasını satayım.

• esklc E kullanıcısına yanıt
    A50'ye android 12 gelebilir( 3 sene ana yazılım, 4 sene güvenlik güncellemesi)
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Ana yazılım içinde söz vermişler mi kesin bilgi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

A50'ye android 12 gelebilir( 3 sene ana yazılım, 4 sene güvenlik güncellemesi)

12 unutun, a50 android 9 ile çıktı, 9-10-11 gelecek ve bitirecekler.

Sadece 11 üzerine güvenlik güncellemesi gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 23 Şubat 2021; 15:55:52 >
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    A serileri 3 büyük güncelleme alacak diye biliyorum ben
  • Alesis A kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

Bende email'lerede sıkıntı vardı. Resimdeki uygulamayı durduğum için sorun oluyormuş. Etkinleştirdim düzeldi. Bir bak istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Bazı uygulamalar bildirim yolladığında telefon ekranı uyanmadan sadece ufak bir titreşim yolluyor. Ben ekranı uyandırınca bildirimler ekrana geliyor sesli bir şekilde. Bu durumla karşılaştınız mı? Normal midir? Uygulama güç yönetiminde adaptif pil açık ondan şüpheleniyorum. Az kullanılan uygulamaların bazı özelliklerini sınırlıyormuş. Fikriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eksozt -- 23 Şubat 2021; 22:54:2 >
  • https://shiftdelete.net/one-ui-3-1-guncellemesi-alacak-samsung-telefonlar A50 Android 12 one ui 3.1 alacaklar listesinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eksozt E kullanıcısına yanıt
    Adaptif pil yüzünden.
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Hocam android 12 nerde yazıyor tam olarak sadece one ui 3.1 demiş haberde

"Android 12 güncellemesi alacak cihazlar ile Samsung’un 4 yıl boyunca güncelleme sözü verdiği cihazlara ek olarak One UI 3.1 arayüzünün dağıtılacağı diğer cihazların tam listesi ortaya çıktı."
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Hatta bugünden itibaren kullanabilirsiniz, kullaanabilirlik bölgeye ve operatöre göre değişebilir demiş ama çıktı diyor 3.1 bu yazıda
  • lost.dark L kullanıcısına yanıt
    Siz de karşılaştınız mı acaba bu tarz bir titreşimle? Normal bir şey yani.
  • Eksozt E kullanıcısına yanıt
    Siz bundan bahsediyorsunuz sanırım

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟
  • lost.dark L kullanıcısına yanıt
    Yok hayır akıllı uyarı farklı bir şey. Bende kendiliğinden titriyor ekran uyanmadan ufak bir titreşim yolluyor bildirim gelince uygulamadan. Ekranı açtığımda bildirimler düşüyor ekrana.
  • Arkadaşlar bugün a50 cihazımı düşen batarya performansı ve arada aylarca hızlı şarj yapmamasından dolayı Samsung servisine götürdüm. Kendileri cihaza bağladı test yaptı zaten orda da batarya kötü çıktı. Teknik servise aldılar. 11.00'de verdim 13:30 gibi geri aldım. Batarya ve şarj soketi garanti dahilinde değişti. Uzun yıllardır teknik servise gitmiyordum bu işler baya hızlanmış ellerinde parça olmazsa da 1 hafta falan sürüyormuş. Ben memnun kaldım garantide 2 ay kalmıştı bataryayı değiştirmeleri iyi oldu. Özellikle bulunduğunuz ilde Samsung servisi varsa gerçekten kolay ve güzel bir deneyim şehir dışından biraz daha uğraştırıcı olabilir.

• 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.