Şimdi Ara

Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.541
Cevap
96
Favori
1.030.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ocak güncellemesinden sonra 1 kere de benim başıma geldi. 1 dakikalığına şebeke gitti. Uçak moduna aldım çıkardım saniyeler içinde kendine geldi. Sonrasında bir problem yaşamadım. Hattım vodafone.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bu telefonda sarı soketinde problem yaşayan oldu mu temassızlık problemi var ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vicente Cortez

Merhaba arkadaşlar bu telefonda sarı soketinde problem yaşayan oldu mu temassızlık problemi var ben de

toz toplamaya çok müsait, temizlemeyi denediniz mi ?

• Drahmizm kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapabilirim?
  • Bluetooth ile Wifi çakışıyor. Böyle bir problem yaşayan var mı?. Bluetooth kapatınca ise Wifide oluşan ünlem ve yavaşlama geçiyor gidiyor. Nedir problem anlamadım. Önceden yoktu böyle bir sorun.

• Arkın. kullanıcısına yanıt

WiFi 2.4Ghz bandıyla Bluetooth bandı her telefonda çakışıyor hocam. Bununla ilgili birçok makale var, çakışınca hız düşüşü, dalgalanma gibi sorunlar çıkabiliyor. Çakışmaması için WiFi bandını 5Ghz kullanın. Başka çözüm yolu yok.

• Çok teşekkürler bunu nasıl sağlayabilirim.?

• Arkın. kullanıcısına yanıt

Modemden sadece 5Ghz olarak ayarlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için modem adı ve modeli ile googleda 5ghz diye aratın

• quote:

Orijinalden alıntı: Vicente Cortez

Nasıl yapabilirim?

kürdan gibi bir şey ile zorlamadan deneyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkın.

Çok teşekkürler bunu nasıl sağlayabilirim.?

Modeminizin iki adet wifi adı olması lazım, eğer iki adet wifi adı yoksa 5 GHz destekli olmayabilir.

mesela

xxx 2,4 GHz

xxx 5 GHz yazar wifi isimleri iki tane çıkar wifi araması yaptığınızda. Modemin üzerinde de iki adet wifi ışığı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 12 Şubat 2021; 23:11:13 >
  • Nisan ayi icerisinde Android 11 geliyor bilginize. Kaynak Samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Murat Yıldırım

Nisan ayi icerisinde Android 11 geliyor bilginize. Kaynak Samsung
    Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟

Bu listede görünmüyor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt

Selam

1 gun once baktigim da a51 in ustunde a50 mevcut idi. Keske screenshot alsaydim.

Bekleyip görelim. Ben yuksek ihtimal gelecegini dusunuyorum.

Entresan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan Murat Yıldırım -- 13 Şubat 2021; 13:16:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Murat Yıldırım

Selam

1 gun once baktigim da a51 in ustunde a50 mevcut idi. Keske screenshot alsaydim.

Bekleyip görelim. Ben yuksek ihtimal gelecegini dusunuyorum.

Entresan.

Evet hocam illaki gelecek ama nisan yazmışsa Türkiye’ye mayıs haziran gibi anca gelir.

• Arkadaşlar benim ekran döndürmede bi sıkıntı var bazen dönmüyor bazen yan çeviriyorun düz oluyor düze olunca yan çeviriyor saçmalıyor nasıl düzeltebilirim bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost.dark

Arkadaşlar benim ekran döndürmede bi sıkıntı var bazen dönmüyor bazen yan çeviriyorun düz oluyor düze olunca yan çeviriyor saçmalıyor nasıl düzeltebilirim bunu
    Telefonu aldığımdan beri bu sorun var bende de stabil şekilde dönmüyor. Bazen normal çalışıyor bazen sapıtıyor. Play storedan android p rotation adlı uygulanmayı indirdim. Telefonu yan yatırınca simge çıkıyor ona basınca dönüyor. Bu şekilde çözdüm.

• alarm ekranı değişmiş. eskisi daha güzeldi. bi kaç şey var daha böyle ya insan görüntüsüne kullanmaya alışıyor niye zırt pırt değiştiriyorlar anlamıyorum. Samsung Galaxy A50 Ana Konu | 🌟 Android 11 - One UI 3.1 Geldi 🌟 

• Bazı uygulamaların animasyonlarında kasmalar oluyor bu sorunu çözebilen var mı?
    Örneğin instagram story izleyince geçişlerde çok fazla kasıyor, instagramda dolaşamaz hale getiriyor bu kasmalar.

Teşekkürler

Not:Geliştirici seçeneklerinden animasyon azaltmak veya kapatmak sorunu gidermedi.
    Erişilebilirlikteki animasyonları kaldır seçeneği sorunu gidermedi.
    Güç tasarrufunu kapatmak sorunu gidermedi.
    Uygulamaların önbelleğini ve verisini silmek sorunu gidermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacrosanct- -- 15 Şubat 2021; 12:40:48 >
  • Sacrosanct- kullanıcısına yanıt
    Evet storylerde çok kasıyor fps düşüyor gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Telefonu aldığımdan beri bu sorun var bende de stabil şekilde dönmüyor. Bazen normal çalışıyor bazen sapıtıyor. Play storedan android p rotation adlı uygulanmayı indirdim. Telefonu yan yatırınca simge çıkıyor ona basınca dönüyor. Bu şekilde çözdüm.

Alıntıları Göster

Bende de şarjdayken kendine kendine ekranda bir yerlere basıyor telefon.

• 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.