Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A50 2394 TL-HEPSİBURADA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hepsiburada samsungun yeni serisinde indirim yapmış. fiyat baya uygun şu anda. ilgilenenlere linki bırakıyorum
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a50-2019-64-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000IF4OW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velhasil -- 8 Nisan 2019; 13:16:37 >

• Link açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradan ulaşabilirsin
  • Fiyat sıcak mi bilmiyorum ama kur farki yansimadan once elektronik ihtiyacinizi giderin. Seçimin tekrarlanacagi, f35 iptal, İrana uygulanan ambargoda 8 istisna ulkeden TR'nin cikartilmasi vs haberi kuru 7-8 liraya getirir.

• "Şu kadar daha ver şunu alcı" tayfadan olmak istemiyorum ama bu parayı veren bir kişi 500 lira daha verip Mi 8 alır ya. İki cihaz arasında dağlar var. Hadi hiç olmadı 100-200 TL koyar Pocophone F1 alır.
  • GPU'lar kötü bu cihazların, oyun oynayacaklar bulaşmasın. Snapdragon 625 bile PUBG Mobile oynatırken Samsung cihazların orta seviyelerinde fps yerlerde sürünüyor.
  • kamera kötüymüş baya.

bilginize.
  • samsung kar marjı anlamında trye iyi kıyak geçiyor ,a50 yurtdisinda 350 euro gözüküyor bizde 2400 tlye satıyor , örneğin mi 9 se 300 euro gözüküyor ayni mantiktan mi 9 se trde 1800 olmalı ama mümkün değil 3000 den aşağı vermez, örneğin, mi 9 450 euro gözüküyor

basit bir denklemle 450÷350×2400 yaparsak mi 9 u samsung satsaydı 3100 tl isteyecekti ama xiaomi mi 9 a 4700 istiyor:D

bu ulusal fiyat politikasini keşke her şirket uygulasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 10 Nisan 2019; 18:54:9 >
  • almayı düşündüğüm cihaz. İnş 1 ay sonrada bu fiyatlara gelir yine. Anca alırım
  • nightsniffer kullanıcısına yanıt
    telefon dediğin max. 5.5 inç ekran olmalı, millette 6 inç üstü tel alma manyaklığı var artık nedense + olarak en önemli olan pil değeri yüksek olmalı artık

insanların asıl önemli olan şeyi araştırmamaları beni deli ediyor
  • 5,5 inch benim için küçük. %90 ekran kasa oranlı olunca zaten iPhone 5 SE bile 5,9 inch oluyor. Ki iPhone 5 SE hakikaten çok küçük cihaz. Eskinin 3-3,5 inchlik telefonları %85-90 ekran kasa oranıyla zaten 5,5 inch olur bugün. Çok küçük kalıyor. Pil de o kadar önemli değil. Yine yanlış teşhis serkancım

3300 Mah pile sahip Mi 9 5000 Mah pile sahip M20'den %20 falan daha fazla gidiyor.
  • bu telefona bu kadar vereceğine zibilyon lira daha ver...

anladın sen onu
  • l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısına yanıt
    Bunun yerine ne alinir ? Ust seviye degil mi ?

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    lg marka takıntınız yoksa v30+ veya g7 alınabilir.

KARŞILAŞTIR
  • 2850 ye aldık 2 hafta önce:) Aradaki fark samsung Türkiye'ye haram zıkkım olsun.
    Tavsiye etmem. 1 hafta sonra 1500 e iner bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ism72 -- 11 Nisan 2019; 11:24:21 >
  • A-40 ne zaman çıkaracaklar? (piyasaya)
    öyle kocaman ekranları sevmiyorum
    yokmu el-altından falan
  • ALKAMB A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de küçük telefon seviyorum ve benim de gördüğüm bir telefon ama hiç tavsiye etmem, o işlemciyle o telefon kesinlikle arada takılır ve sizi sinir eder.Benim için arada 3 5 saniye beklemek sorun değil diyorsanız ancak düşünün derim.
  • ism72 İ kullanıcısına yanıt
    2850 alınacak SD 835/845 işlemcili telefonlar var iken o parayı bu telefona vermeniz Samsung'un değil sizin ayıbınız

• 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    kullanmış gibi yazmışsınız, ben oyun oynamayacağım, biraz güncel olsun diye bakıyorum, 4g epey ihtiyarladı
  • ALKAMB A kullanıcısına yanıt
    o işlemciye sahip daha düşük çözünürlüklü daha yüksek ram'e sahip telefon kullandım evet,

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.