Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A50 2394 TL-HEPSİBURADA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
5.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 19
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 4Vagrant (3 mesaj) l.a.c.i.w.e.r.t (2 mesaj) ALKAMB (2 mesaj) nightsniffer (2 mesaj) riderman (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (8 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> SAMSUNG GALAXY A50 2394 TL-HEPSİBURADA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    44 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar selam,

hepsiburada samsungun yeni serisinde indirim yapmış. fiyat baya uygun şu anda. ilgilenenlere linki bırakıyorum
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a50-2019-64-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000IF4OW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velhasil -- 8 Nisan 2019; 13:16:37 >

• Fiyat sıcak mi bilmiyorum ama kur farki yansimadan once elektronik ihtiyacinizi giderin. Seçimin tekrarlanacagi, f35 iptal, İrana uygulanan ambargoda 8 istisna ulkeden TR'nin cikartilmasi vs haberi kuru 7-8 liraya getirir.
  • Yarbay
    2000 Mesaj
    Link açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    193 Mesaj
    Buradan ulaşabilirsin
    |
    |
  • Teğmen
    172 Mesaj
    Fiyat sıcak mi bilmiyorum ama kur farki yansimadan once elektronik ihtiyacinizi giderin. Seçimin tekrarlanacagi, f35 iptal, İrana uygulanan ambargoda 8 istisna ulkeden TR'nin cikartilmasi vs haberi kuru 7-8 liraya getirir.

• Yarbay
    3805 Mesaj
    "Şu kadar daha ver şunu alcı" tayfadan olmak istemiyorum ama bu parayı veren bir kişi 500 lira daha verip Mi 8 alır ya. İki cihaz arasında dağlar var. Hadi hiç olmadı 100-200 TL koyar Pocophone F1 alır.
  • Yarbay
    9822 Mesaj
    GPU'lar kötü bu cihazların, oyun oynayacaklar bulaşmasın. Snapdragon 625 bile PUBG Mobile oynatırken Samsung cihazların orta seviyelerinde fps yerlerde sürünüyor.
    |
    |
  • Yarbay
    3387 Mesaj
    kamera kötüymüş baya.

bilginize.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj
    samsung kar marjı anlamında trye iyi kıyak geçiyor ,a50 yurtdisinda 350 euro gözüküyor bizde 2400 tlye satıyor , örneğin mi 9 se 300 euro gözüküyor ayni mantiktan mi 9 se trde 1800 olmalı ama mümkün değil 3000 den aşağı vermez, örneğin, mi 9 450 euro gözüküyor

basit bir denklemle 450÷350×2400 yaparsak mi 9 u samsung satsaydı 3100 tl isteyecekti ama xiaomi mi 9 a 4700 istiyor:D

bu ulusal fiyat politikasini keşke her şirket uygulasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 10 Nisan 2019; 18:54:9 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    421 Mesaj
    almayı düşündüğüm cihaz. İnş 1 ay sonrada bu fiyatlara gelir yine. Anca alırım
    |
    |
  • Yarbay
    3927 Mesaj

telefon dediğin max. 5.5 inç ekran olmalı, millette 6 inç üstü tel alma manyaklığı var artık nedense + olarak en önemli olan pil değeri yüksek olmalı artık

insanların asıl önemli olan şeyi araştırmamaları beni deli ediyor
    |
    |
    nightsniffer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3805 Mesaj

5,5 inch benim için küçük. %90 ekran kasa oranlı olunca zaten iPhone 5 SE bile 5,9 inch oluyor. Ki iPhone 5 SE hakikaten çok küçük cihaz. Eskinin 3-3,5 inchlik telefonları %85-90 ekran kasa oranıyla zaten 5,5 inch olur bugün. Çok küçük kalıyor. Pil de o kadar önemli değil. Yine yanlış teşhis serkancım

3300 Mah pile sahip Mi 9 5000 Mah pile sahip M20'den %20 falan daha fazla gidiyor.
    |
    |
    jitemci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj
    bu telefona bu kadar vereceğine zibilyon lira daha ver...

anladın sen onu
  • Yarbay
    6732 Mesaj

Bunun yerine ne alinir ? Ust seviye degil mi ?

|
    |
    l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj

lg marka takıntınız yoksa v30+ veya g7 alınabilir.

KARŞILAŞTIR
    |
    |
    flyer_mig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    480 Mesaj
    2850 ye aldık 2 hafta önce:) Aradaki fark samsung Türkiye'ye haram zıkkım olsun.
    Tavsiye etmem. 1 hafta sonra 1500 e iner bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ism72 -- 11 Nisan 2019; 11:24:21 >
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    A-40 ne zaman çıkaracaklar? (piyasaya)
    öyle kocaman ekranları sevmiyorum
    yokmu el-altından falan
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj

Hocam ben de küçük telefon seviyorum ve benim de gördüğüm bir telefon ama hiç tavsiye etmem, o işlemciyle o telefon kesinlikle arada takılır ve sizi sinir eder.Benim için arada 3 5 saniye beklemek sorun değil diyorsanız ancak düşünün derim.
    |
    |
    ALKAMB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1275 Mesaj

2850 alınacak SD 835/845 işlemcili telefonlar var iken o parayı bu telefona vermeniz Samsung'un değil sizin ayıbınız

|
    |
    ism72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj

kullanmış gibi yazmışsınız, ben oyun oynamayacağım, biraz güncel olsun diye bakıyorum, 4g epey ihtiyarladı
    |
    |
    4Vagrant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj

o işlemciye sahip daha düşük çözünürlüklü daha yüksek ram'e sahip telefon kullandım evet,

|
    |
    ALKAMB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bebek Oyunları
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.