Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 [ANA KONU] ★★ (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.346
Cevap
43
Favori
140.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gece çekimlerinde biraz yetersiz kalıyor. Onun haricinde güncel telefonların kamerasından eksik kalır bir yanı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

telefonum a500H modeli ve hiç güncelleme almadı. android 4.4.4 kullanmakta buna 6.0 kurabilirmiyim?

samsung smart switch i pc ye kur ve dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blugat

quote:

telefonum a500H modeli ve hiç güncelleme almadı. android 4.4.4 kullanmakta buna 6.0 kurabilirmiyim?

kurdum güncel görünüyor cıhaz 4.4.4 olarak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blugat

quote:

kurdum güncel görünüyor cıhaz 4.4.4 olarak

Samsung tr garantili değil herhalde seninki. İnternetten uygun yazılımı bulup kurabilirsin. Bu işlemler biraz karışık. Ben pek anlamıyorum. Yardımcı olamıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonda çift kullanıcı kullanabiliyor muyuz? İki WhatsApp kullanmak için çift kullanıcı kullanmak istiyorum ama hiç bir yerde bilgi bulamadım bu konuda

• 0.7.05.17 güncellemesini getirdiği yenilikleri bilen var mı

• 70 küsür MB:lık güncellemeden bahsediliyor sanırım. Bana da dün geldi. Herhangi bir değişiklik görmedim. Muhtemelen bir güvenlik yaması olabilir. Telefonun halen Samsung tarafından desteklenmesi olumlu.
     ★★ SAMSUNG GALAXY A5 [ANA KONU] ★★
  • Arkadaşlar Samsung a5 mobil veri ile İnternete giriyorum. H ve h+ olduğunda hiçbir problem yok ancak e ye düştüğünde ekran titremesi görüntü kararıp kararıp geliyor göz kırpar gibi sanki sürekli e den çıkana kadar h olunca geçiyor. Sebebi nedir. Format da atıldı ancak düzelmedi.

• Arkadaşlar 2017 modelini n11 üzerindeki newcep firmasından almayı düşünüyorum daha önce buradan alıp sıkıntı yaşayan oldu mu?
  • Satılık A500h - Duos

https://forum.donanimhaber.com/samsung-a5-cift-hatli-beyaz-a500h-duos-tertemiz--126355031#126376970

• quote:

Orijinalden alıntı: muscol

Arkadaşlar bu telefonda çift kullanıcı kullanabiliyor muyuz? İki WhatsApp kullanmak için çift kullanıcı kullanmak istiyorum ama hiç bir yerde bilgi bulamadım bu konuda

GB WhatsAPP isimli bir uygulama var. çift hat için aynı anda iki whatsapp kullanabiliyorsun.
  • Merhaba, Galaxy A5 2015 kullanıcısıyım, batarya artık az gitmeye başladı ve mesela %80 den %10 lara ani düşüşler olmaya başladı.. Bozulma ömrünü yitirme belirtileri..
    Nasıl değiştiğine daha bakmadım onu çözeriz sorun değil ama hangi bataryayı alacağız önerisi olan var mı alıp ta memnun olan. Deji batarya varmı diye baktım a5 için üretmiyormuş
  • Aralıkta android 7 niz hayırlı olsun kesin bilgi
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz gerçekleşirse 4.4 Kit Kat ile almış olduğum telefon üçüncü büyük güncellemeyi alacak demektir. Bu Samsung tarihinde değil cep telefonu tarihinde bir ilk olur herhalde. Gerçi 7 güncellemesini alan A510 forumunda şikayetler bir hayli yüksek. Memnun olanlarda var. Benim genel izlenimim her büyük güncellemeden sonra Wipe Data-Cache yapılmasının gerekliliği. Bu işlem zaman ve emek gerektiriyor doğal olarak. Gerçi bir çok uygulama yedekleme ile sorunsuz geri yükleniyor ama kullanmış olduğum bir uygulamaya bilgileri tek tek tekrar girmek gerekiyor (SafeBox). Halen telefonum oldukça stabil ve batarya performansı da gayet tatmin edici. LG G5 sahibi arkadaşımın, telefonu alalı bir sene olmadan karşılaştığı sorunları gördükçe, alırken ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoyrazKarayel59

Aralıkta android 7 niz hayırlı olsun kesin bilgi

Kaynak verebilirmisin.

• quote:

Aralıkta android 7 niz hayırlı olsun kesin bilgi

Kesin bilgi olması için kaynak göstermeniz lazım. Kutudan 4.4.4 kitkat ile çıkan modeller android 7 almayacak samsung 2 büyük güncelleme veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Türkiye açıklamasına göre, J5 2015 cihazlar Android 7 güncellemesini kasım ayında alacak. En geç aralıkta da a serisi cihazlara güncelleme geleceğini öngörmekteyim.
  • quote:

Samsung Türkiye açıklamasına göre, J5 2015 cihazlar Android 7 güncellemesini kasım ayında alacak. En geç aralıkta da a serisi cihazlara güncelleme geleceğini öngörmekteyim.

J5 2015 kutudan 5.1.1 lolipop ile çıktı 6.0.1 marshmallow aldı, kasım ayında ikinci büyük güncellemesini android 7 nougatı alacak. A5 2015 almayacak kutudan 4.4.4 kitkat ile çıkan modeller almıyor buna note 4 ve s5'te dahil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung yapılmayanı yapacak arkadaşlar, telefonu kullanmasam da alacak bu güncellemeyi. Şimdiden iddiaa'ya girecekler varsa girelim
  • Çok vaktim olmadığı için çok araştırmadan elime a5 2015 geçti bana stabil lineage14.1 lazım varımdır piyasada

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.