Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 [ANA KONU] ★★ (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.347
Cevap
43
Favori
140.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PoyrazKarayel59

Samsung yapılmayanı yapacak arkadaşlar, telefonu kullanmasam da alacak bu güncellemeyi. Şimdiden iddiaa'ya girecekler varsa girelim

Her türlü iddia'ya varım A 2015 serisine android 7 nougat gelmeyecek. Kutudan 4.4.4 kitkatla çıktı 5.0.2 lolipop aldı 6.0.1 marshmallow aldı desteği kesildi sadece güvenlik yaması üzerine güncelleme gelir. Zaten 5.0.2 lolipop ile 6.0.1 marshmallow arasında bildirim panelinde görsel açıdan hiçbir fark yok yeni touchwiz arayüzü bile verilmedi siz android 7 gelecek diyorsunuz güldürmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Samsung yapılmayanı yapacak arkadaşlar, telefonu kullanmasam da alacak bu güncellemeyi. Şimdiden iddiaa'ya girecekler varsa girelim

Her türlü iddia'ya varım A 2015 serisine android 7 nougat gelmeyecek. Kutudan 4.4.4 kitkatla çıktı 5.0.2 lolipop aldı 6.0.1 marshmallow aldı desteği kesildi sadece güvenlik yaması üzerine güncelleme gelir. Zaten 5.0.2 lolipop ile 6.0.1 marshmallow arasında bildirim panelinde görsel açıdan hiçbir fark yok yeni touchwiz arayüzü bile verilmedi siz android 7 gelecek diyorsunuz güldürmeyin.

Hocam bana kalırsa j5 2015 e de güncelleme gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkisine de gelecek, En geç 2018 ocak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Orijinalden alıntı: asabi

quote:

Hocam bana kalırsa j5 2015 e de güncelleme gelmez

J5 2015 kutu sürümü açısından avantajlı, 5.1.1 lolipop ile çıktığından 6.0.1 marshmallow aldı ve ikinci büyük güncellemesi olan android 7.0 nougat'ıda alacak. Samsung resmî web sitesinde 3 kasımda vereceğini duyurdu.

★★ SAMSUNG GALAXY A5 [ANA KONU] ★★

• quote:

İkisine de gelecek, En geç 2018 ocak :)

A 2015 serisi almayacak dediğim gibi kutudan 4.4.4 kitkatla çıkan modellere samsung android 7.0 nougat vermiyor. Öyle birşey olsa önce note 4 ve s5'e vermeleri lazım ama listede yer almıyor onlarda kitkatla çıkan modeller.

• a5 2015 in en uygun maliyetli ekran değişimi işlemi nasıl yapılır veyahut yurtdışından ucuz yollu ekran alınabilirmi
  • merhaba elımde samsung a5 2015 sm a500f ds cıft sım duos model telefon var ekranı kırıldı cıhaz arabıstandan gelme hatayda ekran baktırdım yok dedıler

acaba bunu nasıl yapabılırız halledebılırız ucuz yollu olarak
  • Arkadaşlar 2017 serisini kullananlar memnun mu ?
  • Aynısını ben de sormak istiyorum. Bu cihazı almayi planlıyorum. Pili nasıl gidiyor? Isınma donma vs durumu nedir

• Bende almayı planlıyorum biraz inceledim hem netten hemde mağaza da fena bir telefona benzemiyor. ama kullanan arkadaşlar deneyim paylaşırsa sevinirim. hem kamera hemde diğer uygulamaları nasıl. bu Paralara alınacak bir telefon mu yardımcı olurlarsa çok teşekkür ederim..
  • a5 2016 kullanıyoruz yurtdışı telefon çift sim, sim 1 4g destekliyor şimdi sim 2 ye kart takmamız gerekti 2 g hızında bağlanıyor

Edit :ayarlardan uğraştım oldu çift sim de 4 g bağlantı sağladı. Çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi educationist -- 15 Temmuz 2017; 11:9:53 >
  • 2015 olanına araç çakmak şarj kiti aldım. 5w güce sahip car adaptor. Sorun çıkar mı şarj esnasında?

• Selam arkadaşlar,

samsung a5 A500FQ Pil problem olmaya başladı ve saçmalıyor telefon gereksiz kasmalar vs.

-Önerebileceğiniz pil varmı? Mucize batarya deji almak

İstedim A5 için yok. Piyasada satılan a5 bataryaları hepsi birbirine oluyormu acaba.. 🤔

-Bu kasma sorınlarını nasıl çözer telefonu rahatlatırım, iphone böyle şeyler yaşatmıyor bu neyin kasması anlayamadım şişiyormu acaba windows gibi formatmı atmak lazım.

Yardımcı olursanız sevinirim, çok teşekkürler

• Cihaz bilgilerinde A500HQ yazıyor arkadaşlar bunun için en güncel firmware hangisidir ? sammobile da a500h var hq göremedim bilenler var mı acaba ? yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenorberk

Cihaz bilgilerinde A500HQ yazıyor arkadaşlar bunun için en güncel firmware hangisidir ? sammobile da a500h var hq göremedim bilenler var mı acaba ? yardım

http://www.guncelmiyiz.com/akilli-telefon ★★ SAMSUNG GALAXY A5 [ANA KONU] ★★

• Arkadaşlar Galaxy A5 2015 Cihazım var.

Arama yaparken mikrofondan ses gitmiyor inanılmaz boğuk var karşı taraf anlamıyor/duyamıyor. Hoparlör'de aynı şekilde.

Ancak mesela Google Translate veya Google Search'e ses ile birşey söylediğimde 2 metre mesafeden bile inanılmaz net anlıyor hatasız şekilde.

Bu sonuçtan mikrofonun bozuk olmadığını düşünüyorum,

Çözüm önerisi olan varmı?
  • Hakikatli telefon imiş valla sorunsuz çalıştı bu zamana dek.....

Verdiğim paraya değdi.

• Ithalatci ürünü almistim aldiğim gibi duruyor 4.4 kitkat var.Bunu nereden nasil güncellerim hiç dokunmasam mi ne yapsam tavsiye lazim..

• arama yaptığımda ağda kayıtlı değil diyor arama yapmıyor. Sim kartı başka telefonda çalışıyor. Bu telefonda böyle diyor.

yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

arama yaptığımda ağda kayıtlı değil diyor arama yapmıyor. Sim kartı başka telefonda çalışıyor. Bu telefonda böyle diyor.

yardımcı olursanız sevinirim...
    karşıdan gelen arama geliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.