Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
54
Favori
302.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin tlf aynisi cift hatlı,firumda yapanlar oldu..once rusya romu ardindan hard reset.sonra turk romu.sonra hard reset.

Turk

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-a5-2016/SM-A510F/TUR/download/A510FXXU4CQDL/146021/

Rus

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-a5-2016/SM-A510F/SER/download/A510FXXU4CQDK/130417/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusufclp Y kullanıcısına yanıt
    full wi-fi açık. genelde browser youtube twitter. face yok telefonda. ekran parlaklığı çok düşükte.

• Bildirimlerde önceden bildirimlerin ekranın üstüne düşmesini kapatabiliyorduk. Ama şimdi kapatınca bildirimler sessize alınıyor. Bildirimleri sessize almadan ekranın üstünde çıkan bildirimi kapatmanın bir yolu yok mu

• Hızlı şarjı kapatınca da hızlı şarj cihazı takılı yazıyor ancak yabaş şarj ediyor.

Ayrıca batarya çok daha iyi gidiyor. Dünden beri oynuyorum daha %56.

Android 7 güzel olmuş

• a5 2017 daha çok hoşuma gitti ne dersiniz alıyımmı ?
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    A5 2017 hepsiburada 1800.maddi imkanin varsa.2500 tl. S7 al derim.hepsiburada.var.

A5 2017 32 gb.a5 2016 16GB.

• ego37 kullanıcısına yanıt
    n11 kuponu bulursam 1650 ye felan geliyo. s7 çok pahalı ve şarjı iyi değil

a5in kameralarına bakıyorum güzel. ama bazı arkadaşlar kötü diyo bunu anlayamadım
  • 1650 cok iyi fiyat.Samsung da S serisi en üst sınıfdır. Kamera ve diger olarak S serisi A serisini sollar yolda birakir

• Bu telefonda ki bildirimlerin geç gelmesi (bazen uygulamaya tıklayınca gel esi) veya wifi görünce gelmesi sorununa kesin bir çözüö bekliyorum. Bu bildirim sorunu yüzünden tiksinmeye başladım telefo dan. Maillerim zaten hiç gelmiyor İlla ki girip yenile yapacaksın.

Mobil ağlar- erişim noktası adları vs vs onu yapıyorum ama sadece birkaç saat düzeliyor sonra gene aynı.

Alah rızası için bi çözüm...

• ESER14 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar+bildirimler. Tüm uygulamalardan bildirim alma veya tek tek seçme olanagi var.bi kontrol et

istersen önce bi reset at. sonra bildirim ayarlarının tümünü aç. ya da tek tek aç.
    Ayarar/Bağlantılar/Veri kulllanımı/Veri tasarrufu AÇIK durumda ise izin verilmeyen uygulama bildirimleri ya gelmiyor ya da uygulamayı açınca geliyor. Denedim. Siz de bir deneyin. Olmazsa sorun başkadır.

• Telefona S8 launcher, mesaj, telefon, game tools, game launcher uygulamalarını sammobile sitesinden apk indirip kurdum. Bildiğin S8 oldu valla. Şu ana kadar bir sıkıntı yok. Güzel oldu öneririm. Bütün Samsung uygulamalarının apkları var sitede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_80

Telefona S8 launcher, mesaj, telefon, game tools, game launcher uygulamalarını sammobile sitesinden apk indirip kurdum. Bildiğin S8 oldu valla. Şu ana kadar bir sıkıntı yok. Güzel oldu öneririm. Bütün Samsung uygulamalarının apkları var sitede.

Aslında Always On Display de var ama o yüklenmiyor. Donanımsal desteklemediğinden sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensar_y

Merhaba arkadaslar,

Son guncellemeden sonra videolar oynatamiyorum. Dun aksam telefonu acip kapadim kendine geldi sabah gene ayni. Sikinti ne olabilir. Acil cevap bekliyorum.

Arkadaşlar bu sıkıntı aynı şekilde zil sesindede var. Biri aradığı zaman sadece titriyor, telefonu açıp kapadığım zaman düzeliyor. Sıkıntı ne olabilir.
  • Cihaza android 7 yukledim ama sizlere bir kac sey sormak istiyorum.

Hizli sarj ozelligi acma ve kapama nasil yapiliyor?

Cihazda ekran kullanim suresine nerden bakilabilir?

Aramalari saga kaydirarak yapma nerden kapatilir?

Yuklu olan uygulamayi guncellemeden sonra goremiyorum uygulamalarda program yuklu ama telefonda goremiyorum

Volte nedir

Tsk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X5 Tech -- 30 Mayıs 2017; 20:50:5 >
  • Güncellemeden sonra şarjı daha çabuk bitiyor sanki.

Ayrıca ara ara programlar kendini ya kapatıyor ya da durdurma uyarısı çıkıyor.

• Güncellemeden sonra sarj dayandıramaz oldum.Normalde 1gün çok rahat giderken güncellemeden sonra her akşam 7-8 gibi sarja takmak zorunda kalıyorum.Sizdede böylemi,umarım kısa sürede bu duruma bi iyileştirme yapılır

• quote:

Orijinalden alıntı: cey100

Android 7 de pil tasarrufu için şu yöntem önerilmektedir:

Hem kotanız hem de piliniz bitmesin
    Veri Tasarrufu, Nougat’taki yeni bir özelliktir ve bu sayede, telefonunuzun ekranı kapalıyken, uygulamalarınızın veri bağlantınıza erişmesini engelleyebilirsiniz. Bu özellik varsayılan olarak kapalıdır, bu yüzden kullanabilmek için öncelikle Ayarlar> Veri Kullanımı> Veri Tasarrufu bölümüne gidip etkinleştirmeniz gerekir.

Veri Tasarrufu yalnızca veri kotanızı yönetmek için işe yaramakla kalmaz, Facebook gibi pil tüketen uygulamaların sürekli olarak arka plan güncellemesine çalışmasını engelleyerek, pil ömrünüzü belirgin bir şekilde artırabilir. Veri Tasarrufu açıkken ve Facebook engellendiğinde, bildirimler yalnızca ekranı siz açtığınızda ekrana gelecek. Veri tasarrufunda, istediğiniz uygulamaları kısıtlamalardan hariç tutabiliyorsunuz. Örneğin: Whatsapp gibi. Ayrıca konumu da pil tasarruf modunda tutabilirsiniz.

Dün bu ayarı uyguladım. İzin verilen uygulama olarak sadece whats appı bıraktım. Bu sabah %86 da şarjdan cektim. Şuan % 15 ve 9 buçuk saat ekran süresi görünce şaşırdım. 7 güncellemesinden sonra 3 saati zor geçiyordum % 100 den 15 e. Normal mi bilemedim gerçekten.

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.