Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
54
Favori
302.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Direk apk linki verebilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirimlerle ilgili arkadaşların dediklerinimkontrol ettim. Uyguladım ama halen değişen bişey yok.

Watsapp üstüne tıklarsam yağmur gibi birikmiş halde iniyor.

Mail zaten ölü. İlla güncelle diyeceksin manuel. İş için rezil bi telefon. Hiç bir şekilde mail düşmüyor.

Gmail ölü.

Sondakika uygulaması var. Wifi görünce sabhtan akşama kadar gelmeyen tüm bildirimler yağmur gibi geliyor.

İcq görüntülü arama yapılıyor bana telefonda tık yok. Üstüne tıklarsam arama vardı diyor.

Yeminle 3 sene gm discovery kullandım şimdi annemde hala saat gibi. böyle sıkıntı yaşamadım.

Telefonum satlıktır arkadaşlar. 8-9aylık. Kutusu var. Kulaklığını hiç açmadım. Orjinal şarjı filan hepsi var. Delta garantili. Siyah. Aldığımdan beri slikon kılıf ve ekran koruyucu var.

Yenisinin fiyatı belli, mantıklı bir fiyat teklif eden olursa istanbulda pendik, kartal, sultanbeyli elden teslim ederim.

Şrjı, ekranı, kamerası, malzemesi vs çok iyi yalnız iş telefonu olarakta kullandığımdan bildirimlerin gelmemesi beni yıldırdı. Format filan uğraşmak istemiyorum.

• by_84 kullanıcısına yanıt
    https://www.sammobile.com/apk/

Yukarıdaki linkten bütün apklara ulaşabilirsin.
  • yusufclp Y kullanıcısına yanıt
    %86'da cihazın elektriğini kestiğiniz için değerler sıfırlanmayıp aynen üzerine devam etmiş, yani 9 saat ekran süresi almadınız.
    Android 7 de sorunların olduğu aşikar, ama optimizasyon güncellemesiyle bu sorunları düzelteceklerini düşünüyorum. Bir de konumla işiniz yoksa açık bırakmayın, işiniz düşerse tek tuşla açıp kapatırsınız. Hava durumu uygulamasının ayarlarında da "geçerli konumu kullan"ı iptal edip bulunduğunuz şehri yazın yeterli, çok fark ediyor.

Bu arada benim cihaz %30 da ve ekran sürem 6 saat 2.gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cey100 -- 31 Mayıs 2017; 10:28:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_80

dostum burada camera apk, galeri apk , saat apk ve bazı apk lar yok, ayrıca video apk bozuk diyor yuklenmiyor, ama dun ilginç bir şekilde video apk play storeden guncellendi benım, geriye galery camera gibi şeyler kaldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glorya_

quote:

dostum burada camera apk, galeri apk , saat apk ve bazı apk lar yok, ayrıca video apk bozuk diyor yuklenmiyor, ama dun ilginç bir şekilde video apk play storeden guncellendi benım, geriye galery camera gibi şeyler kaldı

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

• glorya_ kullanıcısına yanıt
    Aynen. Onları aradım ben de bulamadım. Calendar (takvim) hariç diğerlerini güncelledim. Touchwiz dahil. Ekstra olarak S7'de olan Game Launcher ve Game Toolu da yükledim. Galeri, saat neyse de Camera'da sıkıntı olabilir. Olsa bile yükleneceğini sanmam. Donanımsal farklardan dolayı. Hata verenlerde birkaç sürüm öncesi denenebilir ama.
  • evet anladım, ama donanımsal olsada bunlarda sadece arayuz değişikliği var yani apk olsa belki çalışır, bende ikonları yukladim ama s8 touchWiz yuklemiştim , beğenmedim, uygulamalrdan güncellemeleri kaldır yaparak eski arayuze döndüm, ama sigeleri kullanıyorum, boyle çok güzel oldu ekran

• quote:

Aynen. Onları aradım ben de bulamadım. Calendar (takvim) hariç diğerlerini güncelledim. Touchwiz dahil. Ekstra olarak S7'de olan Game Launcher ve Game Toolu da yükledim. Galeri, saat neyse de Camera'da sıkıntı olabilir. Olsa bile yükleneceğini sanmam. Donanımsal farklardan dolayı. Hata verenlerde birkaç sürüm öncesi denenebilir ama.

yanlız telefona yama güncellemesi veya aylık güvenlik güncellemesi geldiğinde,wipe data-wipe cache yaparsak bu ikonlar eskiye döner çünkü romlarda gömülü değil bu yeni ikonlar,sonradan el ile güncelledik

Toucwizin neyini beğenmediniz. Görmediğim birşey mi gördünüz diye merak ettim. Simgelerin biraz küçülmesi dışında ben gayet beğendim de.
    Orası öyle ama bence yeni yamaya bunları koymalılar. Koymazlarsa tekrar güncellerim. Koyarlarsa daha iyi olur tabi. Bu şekilde güncellemenin tek kötü yanı otomatik almayacak olmaları. Ama yüklediğimizin çoğu zaten güncelleme gelmeyen programlar.
  • quote:

Toucwizin neyini beğenmediniz. Görmediğim birşey mi gördünüz diye merak ettim. Simgelerin biraz küçülmesi dışında ben gayet beğendim de.

aynen, simgeler çok küçük oldu,s8 ekran ince ve uzun olduğu için ona yakışıyor ama bizim cihaza yakışmadığını düşündüm

• quote:

Orası öyle ama bence yeni yamaya bunları koymalılar. Koymazlarsa tekrar güncellerim. Koyarlarsa daha iyi olur tabi. Bu şekilde güncellemenin tek kötü yanı otomatik almayacak olmaları. Ama yüklediğimizin çoğu zaten güncelleme gelmeyen programlar.

evet, yama güncellemesi gelse bile teli sıfırlama yapmaz isek bunlar kalır böyle

• Ekranda pembe bir çizgi belirdi bugün. Düşme yok, kendi kendine çıktı. Android 7 sonrası S7'lerde artış görülmüş bu sorunda. Muhtemelen benimki de bu lanet güncelleme yüzünden böyle oldu. Şimdi garantiye verirsem kullanıcı hatası demezler umarım.

• cey100 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 9 saat alan arkadaşlar var. O sebepten yakaldım zannetmiştim ben de.

• Simgelerin küçüklüğünden bahsetmişsiniz ancak Ayarlar > Görüntü > Ekran zoomu ve font kısmına gelerek istediğiniz şekilde optimize edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pucho

Simgelerin küçüklüğünden bahsetmişsiniz ancak Ayarlar > Görüntü > Ekran zoomu ve font kısmına gelerek istediğiniz şekilde optimize edebiliyorsunuz.

o ayarı biliyorum,maalesef ordan sadece yazı tipi büyüyor yada küçülüyor, simgeler değil

• pucho P kullanıcısına yanıt
    Bu ayarı görmemiştim. Şimdi denedim fakat ana ekrandaki simgeleri etkilemiyor. Menüleri büyütüp küçültüyor.
  • quote:

Bu ayarı görmemiştim. Şimdi denedim fakat ana ekrandaki simgeleri etkilemiyor. Menüleri büyütüp küçültüyor.

aynen

• Anladım. Şunu da bi denerseniz belki işe yarayabilir:

Ana ekrandayken boşluğa basılı tutun. Ayarlama ekranı çıkacak aşağıdaki gibi

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★
    Buradan sağ aşağıdaki ayarı seçerseniz ve 4 x 4 yaparsanız simgeler büyüyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pucho -- 31 Mayıs 2017; 14:16:6 >
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.