Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
54
Favori
302.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dgkn77

quote:

Orijinalden alıntı: Mic-Tramp

quote:

bu saatte birini aramam gerekti ve çalışmayan bir ayar daha buldum. arama ayarlarında rehberdeki kişileri sağa kaydirinca arama yapma özelliğini kapatmıştım ama hala kaydirinca arama yapıyor,mesaj atıyor. deneyen varsa yazabilir mi ? hızlı şarj ayarı da çalışmıyordu. baştan savma bir güncelleme aldık. düzeleceğini de sanmıyorum.

Ben hızlı şarjı kapattım normal şekilde doluyor benimki hızlı şarj olmuyor ve şarj olurken ısınma yok telefonda

Kapattığınızda hızlı şarj yazmıyor mu ? ya da hizli şarj ibaresi yok mu ? ne kadar sürede dolduğunu bilmiyorum. eğer öyleyse sadece bildirimde hızlı şarj görünüyor ama akım normal demekki

Hızlı şarj yazıyor ama normal şekilde doluyor.hizli dolum yapmıyor.ve sanırım orda hızlı şarj yazması normal cunki resim atarmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben nougat güncellemesini yaptım fakat memnun kalmadım. Linkteki romu indirip odinle atsam herhangi bir sorun olur mu ?
    ROM:https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-a5-2016/SM-A510F/TUR/download/A510FXXU4BQC2/127321/
    ODİN:http://dosya.co/tvws3hd9ghi7/samsung.rar.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • triknight T kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz.ben bizzat denedim.7den 6 dönüş oluyor.yanliz android 6 nin son cikan yazilimi olacak..yazilimdan sonra hard reset at

• 7 çok kasıyor, geçtiğime pişman oldum.

• Yorumlara bakilirsa Android 7.0 bu telefonlarda sıkıntılı bir hal almış.Yukleyenlerin geneli pisman olmus galiba en iyisi yüklememektir.Bende cihaza yazilimi indirmistim ama yuklemekten vazgectim bunu geri nasil silebiliriz? Arkadaslar yardim lutfen...

• X5 Tech kullanıcısına yanıt
    Cihaza format atınca indirdiğiniz ama kurmadiginiz yazilim silinir. Bu arada ben memnunum gayet akıcı geliyor nedense 7. Sadece bildirim tuşları küçük olmuş yukarda :)

• quote:

bu saatte birini aramam gerekti ve çalışmayan bir ayar daha buldum. arama ayarlarında rehberdeki kişileri sağa kaydirinca arama yapma özelliğini kapatmıştım ama hala kaydirinca arama yapıyor,mesaj atıyor. deneyen varsa yazabilir mi ? hızlı şarj ayarı da çalışmıyordu. baştan savma bir güncelleme aldık. düzeleceğini de sanmıyorum.

Denedim bu ayarı. Kapalı iken kaydırarak arama ve mesajlaşma davre dışı kalıyor. Yani çalışıyor.

Hızlı şarjı da kapadım şarja taktım. Bildirim panelinde ve kilit ekranında hızlı şarj yazıyor. Bu ben de de çalışmadı.

• Helalinden 10 kullanıcısına yanıt
    Android 7 nin hiçbir sıkıntısı yoksa ben de yükleyeceğim. Belki orjinal cihaz ve yazılım olmayanlarda sıkıntılı çalışıyordur 7.

Senin yazılım orjinal ve Türkiye sürümü değil mi? Rom rot odin modin saçmasapan şeylerle cihazın beynini karıştırmamıştın?

• 7'ye geçenler format atmadan kullanmasın. Ayarlar'dan sıfırlayın veya Recovery menüsünden Wipe Data+Cache yapın. Hem Rus sürümünü kullandım hemde şuan Türkiye versiyonundayım yağ gibi çalışıyor telefon bir sıkıntısı yok.
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    akıcılıkta sorun yok zaten. bazı ayarlar çalışmıyor. bi de pil sürelerinde azalma var genelin şikayetinde. ben 7 güncellemesinden sonra format atmıştım. baktım hızlı şarj ayarı çalışmıyor bir kez daha attım.2 kere formatladım.
  • Arkadaslar yeni yazilimi yukleyen kisiler net bir bilgi verirlerse bizlerede bilgi saglamis olurlar.Android 7.0 yuklemek iyimi kotumu ? Android 6.0 daki sarj durumu yeni versiyonda kisami gidiyor daha baska ne degisiklikler var net bir bilgi verirmisiniz lutfen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X5 Tech -- 27 Mayıs 2017; 19:39:37 >
  • Yeni sürüme güncelledim. Ayarlardan hızlı şarjı kapattım, yavaş şarj ediyor.

EDiT: Şimdi taktım, yine hızlı şarj ediyor. Yani hızlı şarj kapatma çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 28 Mayıs 2017; 0:16:30 >
  • ★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★

Evet hayirli olsun yukledim ilk izlenimlerim olumlu bu arada su wifi calling herkesde var mi?

• ilk izlenimlerim eskiye gore arayuz daha iyi bildirim paneline zamanla alisirsiniz bana daha akici geldi nougat hizli sarj kapatma fonksiyonu calismiyor pille ilgili yorum yapamayacagim fakat 6 da inanilmaz pil gidiordu en son ☺

• guc tasarruf modundaki hos olmayan gri bar gitmis guc tasarruf modunda telefon eskisine gore daha iyi gibi ilk izlenimlerim bunlar

• hattim turkcell volte aramalarini hesabim uygulamasindan aktif etmek istedim desteklenmemektedir dedi 😓

• Wipe data ve cache yapınca telefon kendine geldi. Şimdi memnunum android 7'den. Güzel bir arayüzü var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Wipe data ve cache yapınca telefon kendine geldi. Şimdi memnunum android 7'den. Güzel bir arayüzü var.

]Mrb bahsetmis oldugun olay nedir lutfen bilgi verirmisin? Ayrica 7 yuklemek iyimi kotumu

• Akcam46 A kullanıcısına yanıt
    Sorana kadar farketmemistim bende de var, ne işe yaradığını bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cassation -- 28 Mayıs 2017; 9:10:47 >
  • Akcam46 A kullanıcısına yanıt
    Telefonun turkiye samsung garantilimi?ve hattin 4.5G uyumlumu?.

Vodafone da volte kullaniyorum

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.