Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A3 2016 [SM-A310F] [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
9
Favori
21.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende ki a3 de WiFi çekim gücü çok düşük aynı zamanda kullandığım note 5 ve abimde mevcut olan j5 de çok iyi çekerken bende ki a3 WiFiyi çok az çekiyor nedeni ne olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazda şebeke problemi yaşıyorum 3 g de şebeke saniyelik kaybolup geri geliyor cihaz yurtdışı hat avea

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G3'ten buna geçilir mi? Olumli/olumsuz yorumlarınız var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Cevap alabilmeniz icin ya iki telefonuda kullanmis birisi olacak yada ikisinin ozelliklerini iyi bilen birisi.
    Bence ikiside zor.
    Siz en iyisi en mantiklisi google'a muracaat edin iki telefonun ozelliklerini artisini ve eksilerini ogrenin.
    Iki telefona ait bir cok inceleme bulabilirsiniz,sonrasinda karari siz verin.

• A3 2016 modelini Nasıl anlarız ,eşime aldım ama 2016 mı verdiler bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: net w

A3 2016 modelini Nasıl anlarız ,eşime aldım ama 2016 mı verdiler bilmiyorum

ya kutusuna bakacaksınız
    ya da ayarlar cihaz hakkında kısmına gireceksiniz

ayrıca arkası cam tarzı plastik olacak
    metal ise eski tiptir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eng. -- 31 Ağustos 2016; 15:21:30 >
  • Arkadaşlar 2 gündür s6 mın yerine a3 2016 kullanmaya başladım. Açıkcası günlük işlerde falan çok az fark var. Yüksek işlem gücü istemeyen kişilere kesinlikle öneririm. Bide şarjı bitmiyor arkadaşlar ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: malahit

Arkadaşlar cihazda şebeke problemi yaşıyorum 3 g de şebeke saniyelik kaybolup geri geliyor cihaz yurtdışı hat avea

Ne yapmalıyım fabrika ayarlarına çevirdim cihazı

• malahit M kullanıcısına yanıt
    3g de var olan sorun 4g de varmı ve neden 4g var iken 3g?

• quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

3g de var olan sorun 4g de varmı ve neden 4g var iken 3g?

Sadece 2g de sorun yok 4g de sorun var sebeke ani düsüp saniyelik kayboluyor geri geliyor cihaz almanyadan alınma ne yapicam şasırdım

• malahit M kullanıcısına yanıt
    Önce 3g diyorsunuz, sorunca 2g ile 4g yi ekliyorsunuz,ne anlatmaya çalıştığınızı anlamadım, bilen cevaplasın...

• quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Önce 3g diyorsunuz, sorunca 2g ile 4g yi ekliyorsunuz,ne anlatmaya çalıştığınızı anlamadım, bilen cevaplasın...

Cihaz 2 g de sorunsuz anlamında söyledim kardeşim 4g veya 3g internete girdiğinizde veri transferi başladığında şebeke kayboluyor çekim gücü düşüyor

• İnternetten ithalatçı garantili A3 2016 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefondan memnunum tek elle kullanımı rahat şarjı iyi gidiyor. Tek sıkıntım orta home tuşunda hafif boşluk var gibi tuşa basmadan dokunup parmağımla sağ sol kaydırınca tuşta hafif oynama oluyor sizde bu durum var mı? Gidip bir teknoloji mağazısında a3'ü inceledim onun home tuşuda aynıydı bu durum a3'lerde kronik herhalde hepsi öyle aslında çokta dert edilecek birşey değil zamanla alışılırda bilmiyorum kafaya taktım nedense.

• Evet benim telefonda da mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seiko1

Yeni güncelleme çıkmış.

http://www.sammobile.com/firmwares/download/93908/A310FXXU2BPH3_A310FOJV2BPH2_TUR/

bu geçen ay çıkmamış mıydı zaten?
  • Merhaba arkadaşlar,

A3 2016 telefonumun arka camı çatladı. Kendim değiştirmek için gittigidiyor dan cam siparişi verdim ancak orda satılanlar orjinalindeki gibi kavisli değil. Ayrıca arka cam üzerinde imei numarasının yazdığını farkettim, bu durumda servis nasıl bi tamir işlemi yapıyor.

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Teşekkürler.

• Arkadaşlar telefonda ekranı ikiye bölme yok mu ben bulamadım

• Beyler herkeae selam. Vodafone'dan almayı düşünüyoruz telefonu. Donma sorunu çok oluyor diyorlar. Günlük kullanım için ideal gibi. LG Neon donma sıkıntısı yaptığından buna geçmek istiyoruz. Donma yaşayan varmı?

• Kırarım Boynuzunu İblis kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar ben de bir üsredir kullanıyorum telefonu. Ancak herhangi bir donma sorunu yaşamadım. Tabii 3-4 ay sonra ne olur bilmiyorum. Asphalt 8 yüklü sadece oyun olarak. Onda da bir sıkıntı yok hali hazırda.

Telefonun tasarımı ve bataryası efsane. Dün 7 saat ekran süresi gördüm.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.