Şimdi Ara

Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
11
Favori
45.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsung sinema club'e annemin telefon numarası ile uye olabildim
    tv'ye 2007 nolu firmware yuklemesinden sorna kablosuz uzerinden et rezalet hale geldi
    oncesinde youtube uzerinden takılmadan izledigim klipler vs simdi takıla takıla geliyor malesef

ttnet benim adresimde fiber desteklemiyormus , superonline desen aynı sekilde
    adsl ile bu tvnin keyfini çıkarak işkence olucak anlasılan
  • Televizyonda yandan baktığımda ekranda leke var ama karşıdan direk baktığımda herhangi bir şey yok. Garantiye yollamam gerekir mi? aynı sorunla karşılaşan var mı? resimler aşağıda

Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü]

• Başlık "Samsung ES8000[Kullanıcı Kulübü]" olarak değiştirilmiştir.
  • Bu arada BİSS şifreli kanalları izlemek isteyen arkadaşlar için, tvnin CI Modülüne orion kart takarsanız(yüklenmiş olarak tabiki), kusursuz calışıyor. Maçlarda veya diğer uyduların şifreli kanallarını rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. Denenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERSN

Bu arada BİSS şifreli kanalları izlemek isteyen arkadaşlar için, tvnin CI Modülüne orion kart takarsanız(yüklenmiş olarak tabiki), kusursuz calışıyor. Maçlarda veya diğer uyduların şifreli kanallarını rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. Denenmiştir.

Oorion kartı nasıl temin edebiliriz??
  • 55es7000 aldım ir blaster ı kurdum digiturk cihazımı modelimi girdim herşey tamam başarıyla kuruldu diyor ama kanal değiştiremiyorum lütfen yardım arkadaşlar
  • Cihazdan memnunum fakat ekran çok küçük gelmeye başladı isteyen arkadaşlara satabilirim.
    Fiyatı 2250 TL olarak belirledim. Garantili,faturalı sorunsuz tertemiz cihaz. Almak isteyen arkadaşlar lütfen PM ile iletişim kurunuz
  • 13.05.2013 tarihli 2008.2 kodlu firmware yayınlanmıştır arkadaşlar.

http://www.samsung.com/tr/support/model/UE46ES8000SXTK-downloads
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

13.05.2013 tarihli 2008.2 kodlu firmware yayınlanmıştır arkadaşlar.

yeni yazılımı yükleyen var mı? Bir değişiklik varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy2121

quote:

Ben bişi görmemekle birlikte halaa titreme sorununu çözemedim. Yani 800hz olayını halaa yaşamış değilim. Gerçek 200hz olan detayı bile göremedim halaa. Acaba uydu izliyorum diyemi diyecem fakat HD filimleride allshare den oynattığımda yine titremeler var. Cihaz görüntü akarken o titremeden akmayı yaparken aralarda titreme yaratınca görüntü akıcılığı bozuluyor. Acaba cihazımda arıza olabilir mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy2121

quote:

Ben bişi görmemekle birlikte halaa titreme sorununu çözemedim. Yani 800hz olayını halaa yaşamış değilim. Gerçek 200hz olan detayı bile göremedim halaa. Acaba uydu izliyorum diyemi diyecem fakat HD filimleride allshare den oynattığımda yine titremeler var. Cihaz görüntü akarken o titremeden akmayı yaparken aralarda titreme yaratınca görüntü akıcılığı bozuluyor. Acaba cihazımda arıza olabilir mi ?

ben dsmart hd cihaz kullanıyorum bende titreme diye birşey yok senin tv de sorun olabilir...

• Arkadaşlar bizim ufaklık az önce pencereden atmak sureti ile kumandasını kırdı tv'nin nerden ne fiyata temin edilir bilen varmı acaba
  • Arkadaşlar bende yeni 40 es8000 aldım samsung kendi mağzasından 2.250 TL duvara monte ettircem ama yapılan yorumlarda bulutlanma ışık sızması olayından biraz tırstım cuma günü kurdurcam inş bi sıkıntı olmaz sizce duvara monte ettirmelimiyim 2.si ise maç hastası olduğumdan lig tv hd alcam dokunmatik kumandası ile dijitürk lig tv yede uygulana biliyormu şimdiden tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAdnan -- 29 Mayıs 2013; 16:53:20 >

• Bulutlanma olayı LED ışıklarının önünde bulunan Fresnel Prizma tabakasının yüzeyindeki eğriliklerden meydana geliyor. Kullanılan tabakalar ince ve esnek olduğu için fiziki kuvvetler tabakanın eğrilmesine ve ışık dağılımının bozulmasına neden oluyor. Endişe edecek bi durum yok, normal izleme esnasında fark etmek çok zordur. Kafanıza takmayın keyfinize bakın TV ye hiç bi zararı yoktur.
  • Uydu tarama yaptırdım Turksat ve Hotbird kanallarını yükledi şimdi hotbird kanallarını silmek istiyorum fakat uyduyu komple silmeyi başaramadım. Nasıl yapıldığını bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAdnan

Arkadaşlar bende yeni 40 es8000 aldım samsung kendi mağzasından 2.250 TL duvara monte ettircem ama yapılan yorumlarda bulutlanma ışık sızması olayından biraz tırstım cuma günü kurdurcam inş bi sıkıntı olmaz sizce duvara monte ettirmelimiyim 2.si ise maç hastası olduğumdan lig tv hd alcam dokunmatik kumandası ile dijitürk lig tv yede uygulana biliyormu şimdiden tşk

Nereden aldınız acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

quote:

Orijinalden alıntı: uAdnan

Arkadaşlar bende yeni 40 es8000 aldım samsung kendi mağzasından 2.250 TL duvara monte ettircem ama yapılan yorumlarda bulutlanma ışık sızması olayından biraz tırstım cuma günü kurdurcam inş bi sıkıntı olmaz sizce duvara monte ettirmelimiyim 2.si ise maç hastası olduğumdan lig tv hd alcam dokunmatik kumandası ile dijitürk lig tv yede uygulana biliyormu şimdiden tşk

Nereden aldınız acaba ?

Acity Outlet | Acity Alışveriş Merkezi samsung mağzasından aldım ankarada son kapalı kutuydu bi tanede teşir kalmışdı şansıma bu gün gelecekler kurmaya duvara monte ettircem bakalım inş bi sıkıntı çıkmaz

• arkadaşlar cumartesi günü 40es8000 tv mi duvara monte ettirdim ne bir ışık sızması ne bir bulutlanma var beklediğimden daha iyi çıktı sesle komut olsun elle komut olsun dört dörtluk yapılan yorumlara göre insan korkuyor endeşeliydim ama takıldıktan sonra oh be dedim gerçekten güzel tv
  • merhaba,

samsung sinema klübüne üye olduktan sonra bir yıllık bedava film seyretme hakkı veriyorlar.

gerekli işlemleri tamamladıktan sonra,bir filmi seçip izlemek istedim.

ekranın üst kısmında ,belirli bir alanda,görüntü yok ve bir tabaka şeklinde karıncalanma var.

kalan alt kısmında ise film,ekrana ikiye bölünmüş durumda.

en sağda ve en solda ufak ekranda görüntü var. ekranın kalan kısmı ise boş.

konu hakkında fikri olan var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.