Şimdi Ara

Samsung ES 6340 Alınır mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
14
Favori
85.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Televizyonun kendi hafızasının boyutu ne kadar? İnternetten indirilmiş 1 adet 3D film izlemek için yeterli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stationary Traveller -- 16 Nisan 2013; 20:39:50 >
  • Kendi hafızası 1gb. Smart Hub'da beğendiğin uygulamaları kurduğunda yüklü herşeyle birlikte 350-370mb2lık kısmı dolmuş oluyor. Bence harici hdd ile izlemek daha uygun olur. Zaten tamamen boş olsa dahi 3d film sığmaz kendi hafızasına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanpayi

Kendi hafızası 1gb. Smart Hub'da beğendiğin uygulamaları kurduğunda yüklü herşeyle birlikte 350-370mb2lık kısmı dolmuş oluyor. Bence harici hdd ile izlemek daha uygun olur. Zaten tamamen boş olsa dahi 3d film sığmaz kendi hafızasına.

Evet baktım şimdi 3D filmlere boyutları çok büyük. Anlaşılan HDD şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stationary Traveller

Dizimag gibi sitelerden sorunsuz video izlenebiliyor mu?

dizimag ve birçok film sitelerinden film izliyorsun ama şöyle bi sorunu oluyor birden sayfayı yeniden yüklüyor sonra film yarım kalabiliyor
  • Televizyona silverlight yüklenebiliyor mu bilen var mı?
  • Dün aldım ve bugün kuruldu şu an güncellemeyi bekliyorum bakalım.
  • Televizyonu çok beğendim ama 2 tane HD kanal var, diğer HD kanalları nasıl bulacağız?

Dizi sitelerinden dizi izlemek gerçekten çok zevkli, 3D'si de gayet güzel ancak gözlükler baş ağrıtıyor, interneti kumanda ile kontrol etmek ölüm galiba klavye-mouse almak şart oldu

Son olarak bir sorum daha var, Samsung Smart Sinema'dan izlemek için tıkladığımda Samsung Hesabı istiyor ve yazamıyorum, mail'i bir türlü yazamıyorum T9 gibi çıkıyor kapatamıyorum T9'u, bunu nasıl halledeceğiz ve AllShare Play ile kendi bilgisayarımdaki filmleri TV'den nasıl seyredicem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stationary Traveller -- 17 Nisan 2013; 22:10:32 >
  • Allshare ile bilgisayardan paylaşım yapmadım ama telefondan kullandım biraz. Telefondan bir dene istersen.

Klavye setine gelincehttp://bi*.ly/W5Ckd9 1 senedir bunu kullanıyorum. Tv'ye taktığımda direkt gördü. Unifying özelliği sayesinde tek alıcı ile klavye ve fareyi kullanabiliyorsun. Verdiğin paraya değeceğini düşünüyorum.

HD kanal izlemek istiyorsan dsmart gibi yayın şirketlerinden yayın hizmeti satın almak daha akıllıca diye düşünüyorum. Henüz ben normal uydudan izlemekteyim ama bir süre sonra hd yayın paketi kiralarım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanpayi -- 20 Nisan 2013; 0:10:03 >
  • Arkadaşlar bende es6340 aldım. Yeni bir kullanıcıyım facebook ta video izlemek için flash player yüklemesi istiyor yükle dediğimde yüklenemedi diyor. flash player yükleyip video izleyebiliyo muyum? Yükleme nereye yapılıyor dahili hafızası varmı cihazın yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar
  • quote:

Allshare ile bilgisayardan paylaşım yapmadım ama telefondan kullandım biraz. Telefondan bir dene istersen.

Klavye setine gelincehttp://****/W5Ckd9 1 senedir bunu kullanıyorum. Tv'ye taktığımda direkt gördü. Unifying özelliği sayesinde tek alıcı ile klavye ve fareyi kullanabiliyorsun. Verdiğin paraya değeceğini düşünüyorum.

HD kanal izlemek istiyorsan dsmart gibi yayın şirketlerinden yayın hizmeti satın almak daha akıllıca diye düşünüyorum. Henüz ben normal uydudan izlemekteyim ama bir süre sonra hd yayın paketi kiralarım diye düşünüyorum.

Uzun uğraşlar sonucu bilgisayardan yapmayı başardım gayet basit aslında. D-Smart HD Paketi almayı ben de düşünüyorum ya da DigiTurk bilemiyorum henüz.

Bir de klavye ve mouse takıldığında internette dolaşmak hızlanıyor mu? Mesela şu an kumanda ile çok zorlanıyorum, ok'un haraket etmesi çok yavaş.

• TRT1 HD'yi açıcam ancak frekansını televizyonda girdiğimiz bölümde bulamadım nasıl olucak?

Edit: yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stationary Traveller -- 19 Nisan 2013; 17:43:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stationary Traveller

quote:

Allshare ile bilgisayardan paylaşım yapmadım ama telefondan kullandım biraz. Telefondan bir dene istersen.

Klavye setine gelincehttp://****/W5Ckd9 1 senedir bunu kullanıyorum. Tv'ye taktığımda direkt gördü. Unifying özelliği sayesinde tek alıcı ile klavye ve fareyi kullanabiliyorsun. Verdiğin paraya değeceğini düşünüyorum.

Uzun uğraşlar sonucu bilgisayardan yapmayı başardım gayet basit aslında. D-Smart HD Paketi almayı ben de düşünüyorum ya da DigiTurk bilemiyorum henüz.

Bir de klavye ve mouse takıldığında internette dolaşmak hızlanıyor mu? Mesela şu an kumanda ile çok zorlanıyorum, ok'un haraket etmesi çok yavaş.

Aslında alışınca kumanda ile de hızlıca yazabiliyorsun. Fakat klavye ile biraz daha hızlı ve konforlu yazıyorsun tabi. Gerçi kişisel bilgisayarım olduğundan tvdeki browserı kullanmıyorum.

--

- Yayını hdd içine kaydetmeyi denedim geçen gün. Güzel kaydediyor. Fakat kayıt esnasında başka kanalı izlemek istediğimde maalesef kaydın sonlanacağına ilişkin bir uyarı görüntüleniyor. Bir kanalı izlerken başka bir kanalı kaydedebiliyormuyuz bilen var mıdır?
    - Samsung sinema uygulamasında film izlerken birçok filmin sesinde çok fazla cızırtı meydana gelmekte. Acaba herkesde bu böyle midir? Acaba internet bağlantısını wi-fi ile sağladığımdan olabilir mi? Yoksa filmlerin sesi mi kalitesiz çözemedim bir türlü. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. TV, radyo ve hdd'den izlediğim filmlerde sesi ne kadar açarsam açayım hiçbir şekilde cızırtı oluşmamakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanpayi -- 20 Nisan 2013; 0:30:06 >

• Arkadaşlar ben de 46" modeli ile aranıza katıldım. Harika televizyonmuş, tüplüden buna geçince kağnıdan Ferrari'ye biniyor gibi oldu. Piksel ve clouding kontrolü de yaptım, sağlam çıktı çok şükür.

İlk olarak güncellemeleri yaptım, HDMI ile Digiturk'ten yayını aldım, harika! Tek sıkıntısı interneti kumanda ile kullanmak. Onun için klavye aldık mı demeyin keyfime.
  • Cızırtılar, internetten, USB'den veya hdd den izlediğiniz filimlerin codeclerinden dolayı meydana gelme ihtimali çok yüksek hatta arkadaşlarımda bazı filmlerin formatlarını çevirenlerin bir standartta çevirmediği ses codec'leri yüzünden filmlerin sesini dinleyemediği de oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeaD_EffeCT

Cızırtılar, internetten, USB'den veya hdd den izlediğiniz filimlerin codeclerinden dolayı meydana gelme ihtimali çok yüksek hatta arkadaşlarımda bazı filmlerin formatlarını çevirenlerin bir standartta çevirmediği ses codec'leri yüzünden filmlerin sesini dinleyemediği de oluyor.

usb,hdd ve tv'den izlediğim filmlerde olmuyor. Sadece samsung sinema uygulamasından film izlediğimde oluyor. Sanırım dediğiniz gibi internetten izlediğimden kaynaklanıyordur.
  • Bu modeli gold pc de canlı gördüm.Bence harika bir paneli var estetik,ayrıca sd yayın vardı tv de ama görüntü çok güzeldi.Bana bu modelin sıcak fırsatları nerelerde var arkadaşlar yardımcı olunda aranıza katılalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murder80

Bu modeli gold pc de canlı gördüm.Bence harika bir paneli var estetik,ayrıca sd yayın vardı tv de ama görüntü çok güzeldi.Bana bu modelin sıcak fırsatları nerelerde var arkadaşlar yardımcı olunda aranıza katılalım.

Samsungun kendi bayisinde bile yok bu tv kardeşim. Teknosa özel anlaşma yapmış sadece kendisi satıyor bu seriyi. Buradan incele.
  • quote:

Bu modeli gold pc de canlı gördüm.Bence harika bir paneli var estetik,ayrıca sd yayın vardı tv de ama görüntü çok güzeldi.Bana bu modelin sıcak fırsatları nerelerde var arkadaşlar yardımcı olunda aranıza katılalım.

kardesım bımekste 40es6340 1699 %10 h.ç var 46es6340 2299 %10 h.ç magazalarında ama webten h.ç göztermıyor haberın olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: feryad80

quote:

kardesım bımekste 40es6340 1699 %10 h.ç var 46es6340 2299 %10 h.ç magazalarında ama webten h.ç göztermıyor haberın olsun

Aynen üstat webte stok yok olarak gözüküyor bugün teknosa bimeks vb teknoloji magazalarını ziyaret ettim 1700 liradan daha ucuza yok.Yenibosna da eskidji yede uğradım spotçulara ordada samsung 40f6400 serisi 3d led tv gördüm 1699 tl idi baya hoşuma gitti ama dahili uydu alıcısı ve türkiye garantisi olmadığı için tereddütte kaldım yani bugunde tv alamadık haftayı bekleyeceğiz artık.

• quote:

quote:

Samsungun kendi bayisinde bile yok bu tv kardeşim. Teknosa özel anlaşma yapmış sadece kendisi satıyor bu seriyi. Buradan incele.

Samsung'un kendi bayisinden aldım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.