Şimdi Ara

Samsung ES 6340 Alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
14
Favori
85.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Media Markt'a gittiğimde arkadaş bu televizyonu tavsiye etti. Dahili uydu alıcı dahili wifi ve diğer tüm özellikleri çok iyi duruyor.

http://www.bimeks.com.tr/urun/123475/samsung-40es6340-102-ekran-3d-led-tv.aspx

Ama bir çok yerde satılmadığını gördüm Donanımhaberde de konusu hiç açılmamış?

• bence gayet iyi. alınabilir. ancak bulundugun yerde bu tür teknoloj marketleri varsa canlı gözle görüp alman daha mantıklı. sitelerde derinlik yükseklik elektrik tüketimi gibi bilgiler yer almıyo. led tv aldıgın tv lcd kadar kalın olabilir. zira es serisinde buna örnek çok.
  • 3 hafta önce aldım muhteşem bir ürün, Televizyonda aklınıza gelebilecek her özellik mevcut; Hd uydu alıcı süper kanal geçişleri çok hızlı, Wep browser ile tüm siteler orjinal hali ile açılıyor, kablosuz klavye mause bağlayabiliyorsunuz ki kesinlikle tavsiye ederim smart özelliğini kullanmak daha zevkli oluyor.3D ise tartışılmaz 2 Adet aktif gözlük kutudan çıkıyor 3D Diyorsanız Samsung' dan şaşmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcagan

3 hafta önce aldım muhteşem bir ürün, Televizyonda aklınıza gelebilecek her özellik mevcut; Hd uydu alıcı süper kanal geçişleri çok hızlı, Wep browser ile tüm siteler orjinal hali ile açılıyor, kablosuz klavye mause bağlayabiliyorsunuz ki kesinlikle tavsiye ederim smart özelliğini kullanmak daha zevkli oluyor.3D ise tartışılmaz 2 Adet aktif gözlük kutudan çıkıyor 3D Diyorsanız Samsung' dan şaşmayın derim.

ne kadara aldın hocam...
    birde filmleri altyazılı izlerken türkçe karakterlerde sorun çıkarıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZanzaTR

Arkadaşlar Media Markt'a gittiğimde arkadaş bu televizyonu tavsiye etti. Dahili uydu alıcı dahili wifi ve diğer tüm özellikleri çok iyi duruyor.

http://www.bimeks.com.tr/urun/123475/samsung-40es6340-102-ekran-3d-led-tv.aspx

Ama bir çok yerde satılmadığını gördüm Donanımhaberde de konusu hiç açılmamış?

ES 6340 aslında ES6140 modeli. ES6140 olarak Türkiye'de teknosa mağzalarında satılıyor.Herhalde samsung ile böyle bir anlaşmaları var. Diğer mağazalarda ES6340 ismi ile satıyorlar.İncelemem sonucu böyle bir kanıyavardım.Yanlışım var ise düzeltilsin.

http://resim.donanimhaber.com/m_61296692/tm.htm

Saygılar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monodes -- 23 Ağustos 2012; 3:19:17 >
  • 1,999 Tl Bimeksten aldım Altyazılarda sorun yaşamadım hocam.
  • Benimde düşündüğüm modeller arasında bu model, ES7000 ile arasında benim görebildiğim kadarıyla tasarım ve hz farkı var diğer özellikler aynı.
  • 6340 da ayak parlak ve Dvbs-2 var yani Hd uydu alıcı.
  • ben de bu 6340 ı takip ediyorum,ama panelin matlık olayı gözumden kaçmış...incelemeyi devam...
  • ES 6340 modeli ES 6140 modeli ile aynı.Tek farkı 6340 da uydu alıcısı dahil, 6140 da değil.Teknosa onu alana hediye olarak veriyor.
    başka hiçbir farkı yok.
    6140 tek teknosada satılıyor çünkü türkiye ayağındaki tüm 6140 modellerini satın almış medeli kendine has haline getirmiş

şimdi de 6340 almış
    kısa zaman sonra 6340'lar sadece teknosa da satılacak.

bugün teknosaya gittiğimde öğredim
    bende 6340 almayı düşünüyorum
  • hocam tv nin sd yayınları naıl acaba?
  • Bende teknosadan aldım eve getirdiler ertesi gün eve kurmaya geldiler kurulurken ekranda komple çizik var dediler ayıplı mal dediler alıp götürdüler samsung 15 gün bekleticekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkun7 -- 19 Aralık 2012; 9:54:00 >
  • pazar günü teknosa dan aldım. bugün servis gelecekmiş onu bekliyorum.
    Kullanmaya başlayınca anlatırım. Ancak şöyle bir sorun var
    ben ilk defa TV kullanacağım :)) ne yapmamız gerekecek
  • Çarşamba günü gelip kurdular. Bir kaç gün menüleri öğrenmekle geçti.
    Görüntü ve ses kalitesi çok güzel.

[ İnternet konusu çok hoş değil. Şöyle ki sürekli internetten kopuyor. T9 bazen iyi çalışıyor bazen donuyor,
    uzaktan kumanda ile sanal klavye kullanmak adeta ÇİN İŞKENCESİ oluyor :)) neyse modem çok eski
    airties, bugün huwai bir modem var kullanmadığımız onu takıp deneyecem bakalım nasıl olcak burdan yazarım]

Kanalların yerini değiştirmeyi öğrendim. Ama yeni kanal nasıl ekleyeceğim yardım rica ediyorum.
    Örneğil KONTV nasıl ekleyebilirim.
  • asdasdasd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ELEKTROMARKET -- 22 Mayıs 2018; 19:58:37 >
  • Arkadşalr bnde bu tvden alacagım ama 200 hz olması beni düşündürüyor sıkıntı yaşayan oldumu yoksa gayet akıcı bi biçimde seyrediliyormu yayın iyi bir tvmı bide gözlügü baş agrıtıyoöuş dogrumu sd yayın kalites hakkındada bilgi verirseniz sevinirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flatron58 -- 6 Ocak 2013; 3:38:30 >
  • TV görüntü ve ses konusunda gayet iyi. 3D yayın ve film izlemek gayet iyi. (yada daha önceki tv. 15" olduğu için bana çok iyi
    gözüküyor olabilir.)
    İnternet özelliğini hiç beğenmedim. Modem değiştirdim hatta ama sonuç değişmedi.
    Demek ki TV.lerde internet sadece güncelleme için kullanılacak.
    10 gündür kullanıyorum. Sesini henüz 5 kademe açamadık, çok güçlü bir sesi var.
    PS3 oyunları ve blueray filmleri çok tatminkar bir şekilde oynatıyor.
  • arkadaşlar bugün itibari ile bende es6340 aldım 40' yarın kurulacak bakalım, test ettikden sonra fikirlerimi yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamurat60

arkadaşlar bugün itibari ile bende es6340 aldım 40' yarın kurulacak bakalım, test ettikden sonra fikirlerimi yazarım

ps3 performansı gayet iyi
    ses gayet güzel
    smart tv internet gayet iyi sıkıntısız
    görüntü sisli puslu parlak
    bulutlanma çoğunda had safhada
    ışık sızması var
  • arkadaşlar dün akşam aldığım tv bugün sabah kuruldu ve kullanmaya başladım,izlenimlerim ;
    -tv nin ilk olarak görünüşü duruşu güzel ve kibar
    -görüntü olarak sd yayınlar da beklediğimden üstün görüntü aldım, dsmart kullanıyorum scart ile tv ye bağlı
    -3d görüntü olarak sinemadan kat kat daha temiz ve gerçekten 3d görüntü alıyosunuz
    -deli gibi ps3 oynayan biri olarak ilk oyun açtığımda ki bu oyun battlefield 3 tv kasıyor gibi geldi ve tırstım daha sonra aklıma geldi ve menuden tv yi oyun moduna aldım kasma olayı gitti ve normal bit şekilde oynadım
    -smart olarak güzel çok kurcalamadım fakat bir pc gibi rahatlık beklemeyin

sonuç olarak verdiğiniz paraya kesinlikle değer samsung diyorum ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.