Şimdi Ara

Samsung ES 6340 Alınır mı? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
14
Favori
85.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kullanan arkdaşlardan bir ricam var.
    Ben özellikle dizi ve film izlemek için almayı düşünüyorum.
    Sizden altyazı hakkında bilgi almak istiyorum.

Altyazılarda büyültme-küçültme, renk değiştirme, alt yazının nerede görüneceğini ayarlama gibi seçenekler varmı.

şimdiden teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar, ben 40es6340 alacağım teknosadan fakat tv hakkında biraz bilgisizim, bikaç sene önce 40d5000 almıştm memnunum ondanda fakat şimdi galiba bazı arkadaşların sis ve ışık sızma olayı olan tvler varmış, ben bilgisiz biri olarak affınıza sığınarak tv geldiğinde bunu nerden anlayabilirim? Sorunlu tv almak istemiyorum. Cevap yazarken alıntılarsanız sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda aldım hemde çok iyi bir fiyata 1499 tl ye inşallah sorunsuz bir şekilde elime ulaşır ve kurulumu yapılır.Arkadaşlar kurulum yapılırken dikkat ediceğim noktalar ve birde önerebileceğiniz duvar askı aparatı nedir?
  • hayırlı olsun hangi model, nerden ve nekadara aldığın hakkında bilgi verimisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stationary Traveller

Televizyonu çok beğendim ama 2 tane HD kanal var, diğer HD kanalları nasıl bulacağız?

Dizi sitelerinden dizi izlemek gerçekten çok zevkli, 3D'si de gayet güzel ancak gözlükler baş ağrıtıyor, interneti kumanda ile kontrol etmek ölüm galiba klavye-mouse almak şart oldu

Son olarak bir sorum daha var, Samsung Smart Sinema'dan izlemek için tıkladığımda Samsung Hesabı istiyor ve yazamıyorum, mail'i bir türlü yazamıyorum T9 gibi çıkıyor kapatamıyorum T9'u, bunu nasıl halledeceğiz ve AllShare Play ile kendi bilgisayarımdaki filmleri TV'den nasıl seyredicem?

aldığımda bayaa bi uğraşmıştım.. sonra baktım bu iş bayağı bi sıkıcı...

gidip hdmi kabloyu alıp taktım pcden tvye.. şimdi her istediğimi yapıorum.. internet müzk klip film..laptop ekranı oldu anlayacağın... tv nin internetini kullanmıom pek.. gerekte yok artık bu yöntemle...

• quote:

Orijinalden alıntı: legendisback23

quote:

Televizyonu çok beğendim ama 2 tane HD kanal var, diğer HD kanalları nasıl bulacağız?

Dizi sitelerinden dizi izlemek gerçekten çok zevkli, 3D'si de gayet güzel ancak gözlükler baş ağrıtıyor, interneti kumanda ile kontrol etmek ölüm galiba klavye-mouse almak şart oldu

Son olarak bir sorum daha var, Samsung Smart Sinema'dan izlemek için tıkladığımda Samsung Hesabı istiyor ve yazamıyorum, mail'i bir türlü yazamıyorum T9 gibi çıkıyor kapatamıyorum T9'u, bunu nasıl halledeceğiz ve AllShare Play ile kendi bilgisayarımdaki filmleri TV'den nasıl seyredicem?

gidip hdmi kabloyu alıp taktım pcden tvye.. şimdi her istediğimi yapıorum.. internet müzk klip film..laptop ekranı oldu anlayacağın... tv nin internetini kullanmıom pek.. gerekte yok artık bu yöntemle...

Tüm bunları yapman sadece HDMI kablosuna mı baktı? Benim pc masaüstü, yapabilir miyim pc'den tv'ye?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: legendisback23

quote:

Tüm bunları yapman sadece HDMI kablosuna mı baktı? Benim pc masaüstü, yapabilir miyim pc'den tv'ye?

evet mümkün masaüstü pcler içinde.. hdmi çıkışlı ekran kartı falan alıver işi bitir...

inan süper...

tv de ki internet, film izleme, youtube falan hikaye.. tak hdmi kullan pc ni tv de :) aynı hesap ve sorunsuz...

• arkadaşlar 40es6340 modeli için güncel düzenlenmiş kanal listeniz varsa bana da atabilir misiniz düzenlemek çok zor
  • arkadaşlar bende 47es6340 alıcam fakat kanal sıralaması falan yapılmıomuş bu ne demek ? çok sıkıntı cıkarmı lütfen yardım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimcan34

arkadaşlar bende 47es6340 alıcam fakat kanal sıralaması falan yapılmıomuş bu ne demek ? çok sıkıntı cıkarmı lütfen yardım :)

Binlerce kanal var sıralamakla neden vakit kaybedesin ki 5 tane favori listesi var sevdiğin kanalları kategorilerine göre işaretle olsun bitsin. Ayrıca kanalların sırasını taşıyabiliyorsun. Fakat çok zahmetli. Bu sebeple ben favori listelerine attım sık izlediğim kanalları. sıkıntı olmuyor.
  • Arkadaşlar kanal sıralamayı bilmeyenler;

Smart menüsüne girin oradan kanallar bölümüne girin, taşıyacağınız kanala tık işareti koyup "TOOLS" tuşuna basın orada "Kanal Sıra No"su var oraya basın ve hangi sıraya alcaksanız numarasını girin tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stationary Traveller -- 12 Mayıs 2013; 3:44:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanpayi

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimcan34

arkadaşlar bende 47es6340 alıcam fakat kanal sıralaması falan yapılmıomuş bu ne demek ? çok sıkıntı cıkarmı lütfen yardım :)

Binlerce kanal var sıralamakla neden vakit kaybedesin ki 5 tane favori listesi var sevdiğin kanalları kategorilerine göre işaretle olsun bitsin. Ayrıca kanalların sırasını taşıyabiliyorsun. Fakat çok zahmetli. Bu sebeple ben favori listelerine attım sık izlediğim kanalları. sıkıntı olmuyor.

hmm saolasın hocam bu 40es6340 la 46es6340 aynı dimi sadece büyüklük farkı var
  • Bende Dün Teknosa'dan ES6340 aldım ve aranıza katıldım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: IvIu®@†

Bende Dün Teknosa'dan ES6340 aldım ve aranıza katıldım arkadaşlar

Hayırlı uğurlu olsun,iyi günlerde kullanın.Kaça aldınız tv yi?
  • quote:

Bende Dün Teknosa'dan ES6340 aldım ve aranıza katıldım arkadaşlar

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • Tşk. ederim @murder80

1.699 TL. @M.ERTEN
  • quote:

Tşk. ederim @murder80

1.699 TL. @M.ERTEN

Ben 1499 TL ye aldım electroworld den tam pusuya yattım düştü valla şans işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murder80

quote:

Tşk. ederim @murder80

1.699 TL. @M.ERTEN

Sitesinde 1.699 TL. gözüküyor Mağazalarda fiyat farklı galiba

http://www.electroworld.com.tr/p/samsung-ue40es6340-3d-led-tv/

• quote:

quote:

quote:

Tşk. ederim @murder80

1.699 TL. @M.ERTEN

Valla aynen ben 1 aydır kafayı yiyordum geçen hafta çarşamba akşamı hatta gece yarısı alışveriş sitelerini kontrol ediyordum bir baktım 40es6340 1499 tl hemen üye olup sepete attım ve ödemesini yaptım ertesi günde teslim ettiler bende hemen samsung türkiyeyi aradım kurulum için servis yazdırdım cuma günü servis geldi kurdu problemsiz bir şekilde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tşk. ederim @murder80

1.699 TL. @M.ERTEN

Valla aynen ben 1 aydır kafayı yiyordum geçen hafta çarşamba akşamı hatta gece yarısı alışveriş sitelerini kontrol ediyordum bir baktım 40es6340 1499 tl hemen üye olup sepete attım ve ödemesini yaptım ertesi günde teslim ettiler bende hemen samsung türkiyeyi aradım kurulum için servis yazdırdım cuma günü servis geldi kurdu problemsiz bir şekilde.

İyi denk getirmişsiniz Size de h.olsun güle güle kullanın.

Bu arada eve tv.ye kurmaya geldikleri zaman Wi-fi den güncelleme yapamadılar(Wi-fi iyi çekmiyor dediler)ki Asus router normalde bırakın evi mahalleden bile gayet güzel çekiyorken böyle bi sorun çıkması canımı sıkmıştı.Bende bu konuyu araştırıp Tv.nin her şifreleme sistemini çözemediğini farkettim.WPA kimlik doğrulama yönetimde tv. bağlansan da çok sık kesilmeler oluyordu.Bunu da Router dan shared key yaparak bu sorunu hallettim ve tv. bugün güncellemesini yaptı.

Wi-fi için sorun çıkan arkadaşlar bunları dikkate alsınlar.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.