Şimdi Ara

Samsung ES 6340 Alınır mı? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
14
Favori
85.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karamurat60

beyler bu tv de facebook da video falan izlemek için flash player güncellenmesi gerekiyor diyor , güncelleyebilen varmı ??? yardımınız lütfen ???

Facebook ta hiç video izlemedim ama youtube den sorunsuz izledim.
    Peki güncellemeyi indirmeyi denediniz mi?
  • youtube dan bende sorunsuz izliyorum sıkıntı yok , yalnız facebook da flash player güncellemesi istiyor tv yi açtığımda güncelleme olursa yapıyor sanıyorum, manuel olarak biryerden güncelleme varmı yapılıyormu bilgim yok ???
  • quote:

youtube dan bende sorunsuz izliyorum sıkıntı yok , yalnız facebook da flash player güncellemesi istiyor tv yi açtığımda güncelleme olursa yapıyor sanıyorum, manuel olarak biryerden güncelleme varmı yapılıyormu bilgim yok ???

Menü-destek-yazılım güncelleme kısmından manuel olarak güncelleme yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

quote:

youtube dan bende sorunsuz izliyorum sıkıntı yok , yalnız facebook da flash player güncellemesi istiyor tv yi açtığımda güncelleme olursa yapıyor sanıyorum, manuel olarak biryerden güncelleme varmı yapılıyormu bilgim yok ???

Menü-destek-yazılım güncelleme kısmından manuel olarak güncelleme yapabilirsiniz.

hocam tüm filmleri ve internetteki tüm görüntü ve videoları tam ekran izleyebiliyormuyuz bu tv.de?
    alt yazıları kendisi görebiliyormu bide?

• quote:

Orijinalden alıntı: deep33

quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

quote:

hocam tüm filmleri ve internetteki tüm görüntü ve videoları tam ekran izleyebiliyormuyuz bu tv.de?
    alt yazıları kendisi görebiliyormu bide?

Evet görüntü ve videolar tam ekran olarak izlenebiliyor ama altyazı hakkında bilgim yok.

• arkadaşlar bir süredir araştırıyorum samsungun bu modeliyle LG 42LM640 DVB-S FHD 3D LED LCD TV ve LG 42LM660S DVB-S 3D FHD LED LCD TV arasında kaldım sizce hangisini almalın lg ile görüşleriniz nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RooCk -- 22 Mart 2013; 21:51:15 >
  • otomatik tarama yaptım,türksatta bütün kanallar çıkıyor trt hd çıkmıyor. trt hd var ama göstermiyor.diğer hd kanallarda bi sıkıntı yok.nasıl düzeltebilirim sorunumu el ile frekans nasıl giriyorum frekans listesinde trt hdnin frekansıda yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RooCk

arkadaşlar bir süredir araştırıyorum samsungun bu modeliyle LG 42LM640 DVB-S FHD 3D LED LCD TV ve LG 42LM660S DVB-S 3D FHD LED LCD TV arasında kaldım sizce hangisini almalın lg ile görüşleriniz nedir

6340ı kullanan biri olatak tavsiye ederim.Çok güzel bi tv.Sesli komuylar ve kamera dışında istediiniz her özellik mevcut.Web browseri de gayet kyllanışlı.Ama siz yine belirttiğiniz 3modelide satan bi mağazaya gidip görüntü kalitesini katşılaştırmalı olarak görmeniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.ERTEN -- 23 Mart 2013; 23:03:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • es6340 televizyonu bugün aldım. önceden turksat ve hotbird izliyordum fakat kurulumdan sonra baktığımda hotbirdin tvde taratılmadığını gördüm. menuleri kurcaladım uydu seçiminde sadece turksat var hotbird ve diğer uyduları göstermiyor. hotbirdi nereden seçip nasıl taratabilirim. ayrıca trt hd var ama göstermiyor,atv hdyi yarım ekran gösteriyor,sorunsuz gösterdiği sadece atv haber hd. trthd yi nasıl düzeltip izlerim? otomatik taratmadan taradım fakat hiç farketmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sifujack

es6340 televizyonu bugün aldım. önceden turksat ve hotbird izliyordum fakat kurulumdan sonra baktığımda hotbirdin tvde taratılmadığını gördüm. menuleri kurcaladım uydu seçiminde sadece turksat var hotbird ve diğer uyduları göstermiyor. hotbirdi nereden seçip nasıl taratabilirim. ayrıca trt hd var ama göstermiyor,atv hdyi yarım ekran gösteriyor,sorunsuz gösterdiği sadece atv haber hd. trthd yi nasıl düzeltip izlerim? otomatik taratmadan taradım fakat hiç farketmedi.

trt hd var ama göstermiyor bendede ama atv hd de sorun yok.trt 1 hd listede hiç yok.lütfen bu soruna bi çözüm bulalım televizyonu aldım daha hd izleyemedim doğru dürüst.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

quote:

es6340 televizyonu bugün aldım. önceden turksat ve hotbird izliyordum fakat kurulumdan sonra baktığımda hotbirdin tvde taratılmadığını gördüm. menuleri kurcaladım uydu seçiminde sadece turksat var hotbird ve diğer uyduları göstermiyor. hotbirdi nereden seçip nasıl taratabilirim. ayrıca trt hd var ama göstermiyor,atv hdyi yarım ekran gösteriyor,sorunsuz gösterdiği sadece atv haber hd. trthd yi nasıl düzeltip izlerim? otomatik taratmadan taradım fakat hiç farketmedi.

trt hd var ama göstermiyor bendede ama atv hd de sorun yok.trt 1 hd listede hiç yok.lütfen bu soruna bi çözüm bulalım televizyonu aldım daha hd izleyemedim doğru dürüst.

evet sorunu olamayan arkadaşlar yol gösterebilir mi. olmadı yarın servisi çağıracaz. o kadar uğraşıp tv aldık, elemanlar abi çok yoğunuz deyip 2 dk da kurup gitti, hotbirdi sonunda buldum tarattım fakat kanalları bulmadı türksat kanalları buluyor, türksatıda yeni uyduyu seçip tekrar tarattım eksik kanallar geldi fakat trt hd hala açılmıyor , trt1 hd bende de bulamadı. lütfen yardım arkadaşlar, hotbird kanalları kaydetmesi için ne yapılmalı

• quote:

quote:

quote:

evet sorunu olamayan arkadaşlar yol gösterebilir mi. olmadı yarın servisi çağıracaz. o kadar uğraşıp tv aldık, elemanlar abi çok yoğunuz deyip 2 dk da kurup gitti, hotbirdi sonunda buldum tarattım fakat kanalları bulmadı türksat kanalları buluyor, türksatıda yeni uyduyu seçip tekrar tarattım eksik kanallar geldi fakat trt hd hala açılmıyor , trt1 hd bende de bulamadı. lütfen yardım arkadaşlar, hotbird kanalları kaydetmesi için ne yapılmalı

kanal listesini nasıl düzenliyoruz? kanal taşıma kanal silme olayını nasıl yapıyoruz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

kanal listesini nasıl düzenliyoruz? kanal taşıma kanal silme olayını nasıl yapıyoruz?

kumandadaki renkli tuşlu smart tuşuna basıp sol alt köşede görünen kanal menusune gireceksiniz. kanal listesi çıkıyor taşımak istediğiniz kanalın üstüne gidip tool tuşuna bastığınızda kanal taşıma silme gibi liste değiştirme özellikleri çıkıyor

uydu seçip taramayıda smattın iki altındaki orta tuşa basıp menuden uydu ve uydu seçiminden yapıldığını buldum ve turksat hotbird tarattım, turksat kanalları buldu ekledi, trt hdler hariç. fakat hotbird hiç kanal bulamadı. hotbird sorunu nasıl halledilir arkadaşlar lütfen yardım

• Arkadaşlar kanal listenizi usb belleğe kaydedin. channel_list_UE40ES6340_1201 adlı dosya oluşturuyor, bu dosyayı bilgisayarınızda açın. Samtoolbox adında bir program var ama şuan linkini veremiyorum bi zahmet googledan bakın artık. Bu programı indirin küçük bişey zaten. Kanal sıralama listeleme silme konusunu hallettiniz...

Dahili uydu alıcısının biss özelliği yok bu nedenle avrupa maçlarında mutlaka şifreye giriyor ama 2. lig maçlarını trt hd den sorunsuz izliyorum. Şifreli kanalları çözmek istiyorsanız harici bir uydu alıcısı kullanmanız gerekiyor..

Daha önceki vestel tüplü tv de kullandığım hiremco uydumu denemek için scart girişi üzerinden tv ye bağladım. sd yayınlarda bahsedildiği kadar kötü olmadığını düşünüyorum. sonuçta hd yayınlarda performansı çok iyi...

• Frekans değiştiren tv kanallarını elle nasıl girip degiştirecez bulamadım.
    2. Turksat 3 nasıl eklerim
    Yardım lutfen

• Tv kanalini ayarlamak isterken tum kanallar karıştı
    Ben de fabrika ayarlarına döndürdüm.
    Şimdi tum kanalları nasıl ayarlayacağım.
    Acil yardım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 1 Nisan 2013; 20:58:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infileXible

Tv kanalini ayarlamak isterken tum kanallar karıştı
    Ben de fabrika ayarlarına döndürdüm.
    Şimdi tum kanalları nasıl ayarlayacağım.
    Acil yardım lütfen

arkadaşın dediği gibi kanal numaraları değişti yani atlamalar oldu bazı kayıp kanallar oldu var olan kanalları topluca nasıl silerim
  • Dizimag gibi sitelerden sorunsuz video izlenebiliyor mu?
  • Merhaba, ES6340 kullanıcısıyım ve kanal listesini bir ara ben de düzenlemeye çalıştım. Fakat o kadar fazla kanal var ki başa çıkmak zor gerçekten. Bu sebeple hazırda bulunan 5 tane favori kanal listesinin isimlerini değiştirip bunlara izlemek istediğim kanalları ekledim ve arada abuk subuk kanallar olmadan izleyebilmekteyim televizyon yayınlarını. Bence en kullanışlı olan şey kanalları sıraya dizmek yerine favorilere eklemektir. Zaten kaç ana başlık altında izleriz ki kanalları? Ana kanallar, Haber kanalları, Müzik kanalları ve Diğer başlıkları altında bile toplamak yeter diye düşünmekteyim.

Ayrıca denemeyenler için söyleyeyim televizyona 2tb seagate hdd taktım sorunsuz bir şekilde tanıdı. İçine attığım film ve videoları güzelce oynattı. Ayrıca yayın kaydı özelliğini kullanabilmek için hdd'nin bir kısmını xfs formatında biçimlendirdim. Böylece bu kısma tv'den anlık kayıt da yapabiliyorum. Reklamla bölünmesini istemediğiniz programları kaydedip reklamları atlamak için birebir bi özellik.. Tabi bu kaydedilen yayınları sonradan tekrar tekrar izleyebiliyorsunuz. XFS biçimlendirme konusunda bilgi almak isteyenler pm atabilir.

• evet arkadaşlar biraz kurcalayınca sorunları hallettim, kanalları istediğim gibi taşıdım sadece tvden biraz uzun sürüyor kanal listeyi usbye atıp bilgisyarda çok pratik hızlı taşınabilir ben tvde taşıdım,hotbird kanallarınıda buldu, meğer bu tvde disceqc ayarı lnb seçimi yapıyormuş hotbird için diseqc yi 2/4 seçince hotbird sinyalini aldı ve kanalları buldu. şimdi tvde tek sorun trt hd kanalları bulamaması ve açmaması
    video sitelerinde dizi sitelerinde sorun yaşamadım ,sadece yıldız tvde sorun oldu görüntü var ses yok
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.